Gra na nerwach

W Patronite od 10.06.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1417

Liczba Patronów: 859

Zostań Patronem
13 patronów
140 miesięcznie
490 łącznie

Utrzymanie witryny

50 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Tyle wystarczy by utrzymać witrynę przy życiu, pokrywając koszta hostingu, domen itp. Jedno zmartwienie z głowy!

Regularna aktywność w social media

500 zł

miesięcznie

28%

osiągnięto

360 zł

brakuje

Z takim wsparciem w końcu uda się rozbujać profile w social media i wrzucać tam nie tylko odnośniki do artykułów blogowych, ale też dodatkowo krótsze treści i ciekawostki, pojawiające się częściej niż artykuły (w formie postów i stories/relacji). Dotyczy to treści takich jak zajawki badań naukowych, rekomendacje książek, filmów itp. Dzięki temu zaznasz więcej Gry na nerwach w swoim socialmediowym feedzie! W dotychczasowych pytaniach, Q&A i podobnych była spora aktywność, więc wychodzę z założenia, że warto to rozwinąć na samym początku ;)

Regularny i merytoryczny newsletter

1 000 zł

miesięcznie

14%

osiągnięto

860 zł

brakuje

Dobry i treściwy newsletter, który pojawia się regularnie, wymaga sporo czasu i uwagi to przygotowania materiału. Osiągając ten próg, uda mi się zapewnić Ci regularne wiadomości mailowe zawierające zajawki najciekawszych treści z ostatniego czasu + ekstra ciekawostki!

Zaangażowanie nowych autorów i rozszerzenie tematyki

2 000 zł

miesięcznie

7%

osiągnięto

1 860 zł

brakuje

Obecnie to ja jestem autorem zdecydowanej większości artykułów na blogu, od innych twórców pochodzi zaledwie kilka. Osiągając ten próg wsparcia finansowego, będę miał budżet na zaangażowanie nowych autorów, płynnie poruszających się w tematach, które do tej pory poruszałem dość rzadko m.in. z zakresu psychologii. W ten sposób znacznie zwiększy się nie tylko częstotliwość publikowania treści, ale i zakres poruszanych tematów będzie bardziej kompleksowy, udostępniając Ci w jednym miejscu pełne spektrum informacji, jak zadbać o swój mózg i zdrowie psychiczne ;)

Wdrożenie na stronie testów kognitywnych

3 500 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

3 360 zł

brakuje

Przy takiej puli wsparcia będę mógł wprowadzić na stronie grananerwach.pl nową i bardzo praktyczną funkcjonalność. Będą to skrypty odwzorowujące testy kognitywne, które są przeprowadzane przez naukowców w badaniach nad wpływem różnych czynników na pracę mózgu. Umożliwi Ci to sprawdzenie różnych parametrów pracy Twojego mózgu zarówno z ciekawości, jak i w celu oceny efektywności różnych działań, które podejmujesz w swoim życiu. Prawda, że brzmi świetnie? ;)
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Dariusz Wasiak
Dariusz Wasiak
Próg: 20 zł
Mariusz Recko
Mariusz Recko
Próg: 20 zł
ewa sumirowska
ewa sumirowska
Próg: 5 zł
Mateusz Solecki
Mateusz Solecki
Próg: 5 zł
Tomasz Mierzwa
Tomasz Mierzwa
Próg: 20 zł
Bartosz Jankowski
Bartosz Jankowski
Próg: 10 zł