Strefa Patrona:

42

patronów

675 zł

miesięcznie

6790 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
81
miesięczne wsparcie
58
liczba patronów

  Od kilku lat nagrywam przykładowe rozgrywki i recenzje gier planszowych. Moim marzeniem jest tworzenie materiałów na temat najciekawszych pozycji, jakie ukazują się na świecie. Najbardziej oczekiwane premiery, spotkania na konwentach i podcast o grach planszowych. To wszystko przed nami!

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 200 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Kupujemy nowe gry!
Zwiększamy różnorodność materiałów. Pojawiają się gry które do tej pory nie mieściły się w domowym budżecie. Dodatkowo nagram aktualizację przeglądu naszej domowej kolekcji.
0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 350 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Podcast!
Comiesięczne pogaduchy na temat gier planszowych. Będę współtworzyć ten program z dwoma (niezwykle profesjonalnymi i lubianymi!) recenzentami. Luźne rozmowy na temat tego w co gramy na co dzień, oraz sekcja współtworzona przez słuchaczy. To Wy wybieracie o czym będziemy dyskutować! Okazjonalnie będziemy gościć przesympatycznych ludzi z branży.
0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 500 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Lepsza jakość, odświeżenie klasyków!
Zakup lepszego oświetlenia oraz opłacenie licencji programów do montażu filmów i podcastu. Marzenie to zakup mocniejszej kamery i porządnych mikrofonów. Jeżeli ten cel zostanie osiągnięty to pojawią się odświeżone przykładowe rozgrywki i recenzje gier z początków działalności kanału. Agricola, Tzolk'in, 7 Cudów Świata, Summoner Wars, Suburbia. Jak się sprawdzają po latach?
0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 650 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
TOP 50!
Nagram serię odcinków w której przedstawię 50 moich ulubionych gier. Dodatkowo zaproszę do materiału współprowadzącego, aby mógł wyśmiać moje wybory.
0%
84 %
100%
osiągnięto 84%
cel: 800 zł miesięcznie
brakuje 125 zł
Spotkanie!
Jeżeli osiągniemy ten cel zorganizuję spotkanie fanów/widzów/recenzentów w czasie trwania Pyrkonu 2018. (koniec kwietnia) Nie ma nic lepszego niż gadanie, granie, picie i jedzenie! :)
0%
75 %
100%
osiągnięto 75%
cel: 900 zł miesięcznie
brakuje 225 zł
Sesje Q+A!
Co miesiąc będę organizować sesję popularnych pytań i odpowiedzi. Piszecie co chcecie wiedzieć (o planszówkach i nie tylko), ja odpowiadam na żywo.

O Autorze

Witajcie!
Nazywam się Piotrek Piechowiak i od trzech lat zajmuję się recenzowaniem gier planszowych. Moim głównym zajęciem jest nagrywanie przykładowych rozgrywek. Takie podejście do tematu pozwala na przedstawienie jak gra prezentuje się w praktyce. Prosta sprawa. Ja gram, Ty poznajesz zasady i stwierdzasz czy gra jest dla Ciebie!

 Poza przykładowymi rozgrywkami nagrywam również:
-Recenzje

-Grę miesiąca (z udziałem innym recenzentów)


-Listy Top 10

-Ekspresy (kilka mniejszych gier w jednym odcinku)

-Relacje i opinie na temat konwentów/targów

 

Moje materiały były dla Ciebie przydatne? Samo przedsięwzięcie wydaje ci się ciekawe? Weź pod uwagę wsparcie tego projektu! Dzięki Twojej pomocy będę w stanie robić lepsze materiały pod względem technicznym (sprzęt) i merytorycznym (ciekawsze gry).  Mam ogromną ilość pomysłów na ulepszenie tego kanału, a Twoje wsparcie może zdecydowanie w tym pomóc!

Gry które pojawią się na kanale, dzięki Tobie!

 


Niech Moc będzie z Wami!
Piotrek

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 2
Dzięki wielkie! Przy najbliższej okazji przybiję Ci piątkę! Widzisz mnie na konwencie? Podejdź i odbierz nagrodę. :)
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 24
W tym momencie zasługujesz na przybicie dwóch piątek! Poza tym uzyskasz dostęp do specjalnej grupy na Facebooku lub newslettera (dla tych którzy nie korzystają z tego mordercy wolnego czasu). Dzięki temu będziesz znać najbliższe plany dotyczące przykładowych rozgrywek i recenzji. Masz dużo szczęścia w życiu? Będziesz mieć okazję wygrywać gry które nie mieszczą się w naszym mieszkaniu!
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 15
Wow! Stajesz się producentem programu. Będziesz brać czynny udział w wyborze gier które będą pojawiać się na kanale. Ponadto uzyskasz dostęp do konkursów, w których będę rozdawać gry niemieszczące się w naszym mieszkaniu. Oczywiście przysługuje Ci pięć piątek na konwencie, dostęp do grupy na Facebooku i innych rzeczy które naobiecywałem w poprzednich progach.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 10
Wybierasz grę w którą zagramy przez internet (tabletopia.com i inne)! Jeżeli chcesz, możesz zamienić to na partię w Overwatch (PC). :) Oczywiście otrzymujesz wszystkie bonusy z poprzednich progów.
Zostań patronem
150 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 2
Przykładowa rozgrywka na żądanie. Wybierasz grę, a ja nagrywam materiały i wspominam dzięki komu udało się to zrealizować.
Mogę powołać się na klauzulę sumienia, jeżeli ktoś zdecyduje się na Monopoly.
Zostań patronem
600 zł / miesiąc
patroni: 0
Jesteś właścicielem sklepu? Pracujesz w wydawnictwie ? Możesz zostać oficjalnym sponsorem tego bloga! Skontaktuj się ze mną w celu ustalenia konkretów.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni