Granie w chmurach - Gry planszowe

W Patronite od 13.05.2017

Od kilku lat nagrywam przykładowe rozgrywki i recenzje gier planszowych. Moim marzeniem jest tworzenie materiałów na temat najciekawszych pozycji, jakie ukazują się na świecie. Najbardziej oczekiwane premiery, spotkania na konwentach i podcast o grach planszowych. To wszystko przed nami!

O Autorze

Witajcie!
Nazywam się Piotrek Piechowiak i od trzech lat zajmuję się recenzowaniem gier planszowych. Moim głównym zajęciem jest nagrywanie przykładowych rozgrywek. Takie podejście do tematu pozwala na przedstawienie jak gra prezentuje się w praktyce. Prosta sprawa. Ja gram, Ty poznajesz zasady i stwierdzasz czy gra jest dla Ciebie!

Poza przykładowymi rozgrywkami nagrywam również:
-Recenzje

-Grę miesiąca (z udziałem innym recenzentów)


-Listy Top 10

-Ekspresy (kilka mniejszych gier w jednym odcinku)

-Relacje i opinie na temat konwentów/targów

Podcast audio:

Moje materiały były dla Ciebie przydatne? Samo przedsięwzięcie wydaje ci się ciekawe? Weź pod uwagę wsparcie tego projektu! Dzięki Twojej pomocy będę w stanie robić lepsze materiały pod względem technicznym (sprzęt) i merytorycznym (ciekawsze gry).  Mam ogromną ilość pomysłów na ulepszenie tego kanału, a Twoje wsparcie może zdecydowanie w tym pomóc!

Gry które pojawią się na kanale, dzięki Tobie!

 


Niech Moc będzie z Wami!
Piotrek


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)