Granie w chmurach - Gry planszowe

Od kilku lat nagrywam przykładowe rozgrywki i recenzje gier planszowych. Moim marzeniem jest tworzenie materiałów na temat najciekawszych pozycji, jakie ukazują się na świecie. Najbardziej oczekiwane premiery, spotkania na konwentach i podcast o grach planszowych. To wszystko przed nami!

O Autorze

Witajcie!
Nazywam się Piotrek Piechowiak i od trzech lat zajmuję się recenzowaniem gier planszowych. Moim głównym zajęciem jest nagrywanie przykładowych rozgrywek. Takie podejście do tematu pozwala na przedstawienie jak gra prezentuje się w praktyce. Prosta sprawa. Ja gram, Ty poznajesz zasady i stwierdzasz czy gra jest dla Ciebie!

Poza przykładowymi rozgrywkami nagrywam również:
-Recenzje

-Grę miesiąca (z udziałem innym recenzentów)


-Listy Top 10

-Ekspresy (kilka mniejszych gier w jednym odcinku)

-Relacje i opinie na temat konwentów/targów

Podcast audio:

Moje materiały były dla Ciebie przydatne? Samo przedsięwzięcie wydaje ci się ciekawe? Weź pod uwagę wsparcie tego projektu! Dzięki Twojej pomocy będę w stanie robić lepsze materiały pod względem technicznym (sprzęt) i merytorycznym (ciekawsze gry).  Mam ogromną ilość pomysłów na ulepszenie tego kanału, a Twoje wsparcie może zdecydowanie w tym pomóc!

Gry które pojawią się na kanale, dzięki Tobie!

 


Niech Moc będzie z Wami!
Piotrek

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)