Dagmara Szolc

W Patronite od 09.03.2018

Próba pobicia Rekordu Polski w najszybszym obiegnięciu Sycylii po jej obwodzie

25 000 zł

2%

osiągnięto

24 330 zł

brakuje

Pracę nad projektem zaczęłam we wrześniu 2017 roku, kiedy miałam zapisać się na jeden z najsławniejszych biegów na świecie, które są organizowane albo na pustyni albo na plaży i biegnie się praktycznie non stop przez tydzień. Postanowiłam stworzyć od podstaw własny projekt biegowy i jednocześnie pobić Rekord Polski, który potem będzie wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa. Ponieważ kocham Sycylię, a jeszcze bardziej kocham bieganie, postanowiłam przebiec tę piękną wyspę po jej obwodzie, jak najbliżej linii brzegowej. Od września nie robię nic innego oprócz treningów, organizowania zaplecza, ekipy, która mnie będzie wspierać na miejscu, współpracy z firmami, które zaangażowały się w projekt oraz zarabiania na to wszystko. Poświęcam tej realizacji cały wolny czas, ale jest to marzenie mojego życia, które bardzo chciałabym zrealizować i wiem, że mi się uda. Dzięki Waszemu wsparciu będzie mi dużo, dużo łatwiej :)

Kwotę, którą uzbieram wykorzystam dopiero będąc tam. Chciałabym wziąć pełną odpowiedzialność również za 3 osoby, które jadą ze mną, aby ze mną pracować na miejscu.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)