W Patronite od 28.09.2018

Rejestrator audio

700 zł

0%

osiągnięto

700 zł

brakuje

Rejestrator audio urozmaici dźwięki, aktualnie używam mikrofonu typu shotgun, dźwięk jest przekazywany do aparatu przez co jakość dźwięku jest średnia.

Ekran podglądowy

900 zł

0%

osiągnięto

900 zł

brakuje

Ekran podglądowy do aparatu w celu monitorowania akcji przy użyciu stabilizatora - aktualnie w moim sprzęcie ekran jest odchylany tylko poziomo, oraz jest bardzo ciemny co wyklucza go przy poważniejszych produkcjach.

Park dest drive

1 200 zł

0%

osiągnięto

1 200 zł

brakuje

Seria filmów na temat skateparków w Polsce, tak zwane przejazdy testowe oraz omawianie skateparków.

Obiektyw typu fish eye

1 200 zł

0%

osiągnięto

1 200 zł

brakuje

Obiektyw ściśle związany z tematem deskorolki, mój jest z innego systemu na przejściówce, przeszedł już trochę, posiada liczne rysy na soczewce, co czasem potrafi zdeformować obraz.

Obiektyw szerokokątny

1 800 zł

0%

osiągnięto

1 800 zł

brakuje

Obiektyw typu wide-angle.
Posiadam aktualnie podstawowy obiektyw który był w zestawie z aparatem, daje on średniej jakości obraz oraz jest nie zdatny do użytku wieczorem.

Zakup drugiego body.

6 000 zł

0%

osiągnięto

6 000 zł

brakuje

Przy sportach ekstremalnych trzeba być czujnym, ponieważ można dostać deskorolką w kamerę co doprowadza do uszkodzenia sprzętu, drugi aparat w który celuje będzie odporniejszy,posiadał lepszą matrycę na co będzie miał wpływ efekt końcowy filmów oraz zdjęć.

Mini-Dokumenty

10 000 zł

0%

osiągnięto

10 000 zł

brakuje

Przygotuje się do nagrania pół dokumentu(30-15min materiału) na temat deskorolki oraz skaterów z mojego grona, opowiedzą o sobie, oraz o swojej pasji jaką jest deskorolka i czemu to robią.

Przy dobrych wiatrach wybierzemy się za granicę, ale w strony mniej znane deskorolce, czyli Mołdawia, Bośnia, Ukraina - w celu pokazania jak tam wygląda ten sport, oraz ukazać trochę rąbka kulturowego.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)