Hallo Urbex

W Patronite od 17.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie

Podstawowe prowadzenie kanału

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Taka kwota pokrywa moje typowe wydatki na miesięczne prowadzenie kanału. Za taką kwotę mogę zakupić bilety kolejowe, tani nocleg i jedzenie na wyprawy, bądź zatankować auto, pojechać na wyprawę i spać w aucie. Zawsze korzystam z najtańszych opcji, tanich linii lotniczych, bądź noclegów. Gwarantuję dwa filmy miesięcznie, choć jak do tej pory zawsze co tydzień jest nowy film.

Dalej, częściej, lepiej

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Za taką kasę mogę wyruszyć dalej i częściej, aby dotrzeć do ciekawszych obiektów, albo zakupić lepszy sprzęt. Cały czas pracuję nad jakością filmów dlatego potrzebuję inwestycji w sprzęt taki jak lepsze oświetlenie czy mikrofon. Aby zapewnić ciekawsze systematyczne odcinki potrzebuję tych właśnie inwestycji

Dalej, częściej, lepiej

1 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 500 zł

brakuje

Przy takim wsparciu będę mógł publikować filmy częściej a przede wszystkim lepiej, gdyż będę mógł zainwestować w lepszy sprzęt i poprawić jakość filmów.

Dla prawdziwych miłośników moich wypraw.

2 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 500 zł

brakuje

Podróże kształcą, męczą ale i sprawiają wiele radości. Osiągając ten próg będę mógł podzielić się z Wami tą radością. Każda osoba, która wesprze mnie kwotą 50 zł i więcej będzie miała możliwość wziąć osobiście udział w wyprawie razem ze mną i wystąpić w filmie. Mało tego ja za to zapłacę. Raz na 3 miesiące wybiorę osobę z progu 50 i więcej, opłacę podróż na miejsce (autobus lub samolot) oraz nocleg ( 1 lub 2 doby). To będzie dopiero wspólna przygoda.

Jeżeli tylko próg zostanie osiągnięty wybieram szczęśliwa osobę.
Ja opłacam SAMOLOT/ AUTOBUS i NOCLEG
Dojazd na lotnisko i wyżywienie we własnym zakresie