Hallo Urbex

W Patronite od 17.03.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
1 patron
0 miesięcznie
25 łącznie
Zajmuję się eksplorowaniem opuszczonych budynków, co staram się pokazać Wam w moich filmach. Czasem są to miejsca bardzo ponure z naprawdę mroczną historią, czasem wyłączone z użytku wiele lat temu, ukryte przed wzrokiem zwykłego spacerowicza, zakazane.

O Autorze

Zajmuję się eksplorowaniem opuszczonych  budynków, co staram się pokazać Wam w moich filmach. Czasem są to miejsca bardzo ponure z naprawdę mroczną historią, czasem wyłączone z użytku wiele lat temu, ukryte przed wzrokiem zwykłego spacerowicza, zakazane.
Dotychczas zwiedziłem opuszczone miejsca w takich państwach jak:
- Polska
- Niemcy
- Holandia
- Belgia
- Czechy
- Włochy
- Luxemburg
- Dania
i oczywiście nie zamierzam na tym poprzestać.

Oto niektóre z moich filmów:

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika