Hantle na talerzu

W Patronite od 04.05.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Cześć! Miło Cię widzieć :-) Mam na imię Monika. Jestem certyfikowaną trenerką personalną, trenerką facefitness'u i blogerką. Poruszam tematy związane z treningiem ciała i twarzy, zdrowym odżywianiem, oczyszczaniem organizmu, naturalnymi metodami leczenia, psychobiologią i ekologicznymi kosmetykami.

O Autorze

Cieszę się, że do mnie zaglądasz :-)

Proszę doczytaj do końca <3 Wyjaśniam zasady realizacji niektórych nagród!

Prowadzę treningi indywidualne, układam plany treningowe oraz odżywiania, rozpisuję suplementację, analizuję wyniki badań lekarskich, pomagam w oczyszczeniu organizmu. Współpracuję z podopiecznymi stacjonarnie w Gdyni lub on-line.

Staram się pokazywać swoim podopiecznym i czytelnikom, jak w dzisiejszym świecie zachować zdrowie nie tylko fizyczne, ale i psychiczne. Jak zostać świadomym konsumentem i wybierać zdrowsze ekologiczne produkty. Tworzę zdrowe przepisy, domowe kosmetyki, zestawy ćwiczeń. 

Mam otwarty umysł, a w głowie wiele pomysłów. Podchodzę do tematu zdrowia holistycznie. Od momentu kiedy sama przekroczyłam próg siłowni po raz pierwszy, czyli około 15 lat temu, wiele się zmieniło. Ciągle się rozwijam i uczę. Interesują mnie nowinki naukowe z zakresu: medycyny alternatywnej, odżywiania, suplementacji, czy psychobiologii. 

Współpracuję z osobami w każdym wieku, kobietami w ciąży, osobami po kontuzjach oraz z osobami z problemami kręgosłupa. Znam z autopsji ból podczas rwy kulszowej czy zapalenia stawów biodrowych. Wiem też, jak ciężko wrócić do formy po ciąży. Myślę, że w wielu kwestiach mogę pomóc.

PLANY: W najbliższej przyszłości chciałabym rozwinąć kanał na YouTube oraz uczynić swoją stronę internetową bardziej atrakcyjną wizualnie. Poza tym muszę blog poddać fachowemu przeglądowi, ponieważ nie działa prawidłowo. Zamierzam regularnie pisać artykuły i tworzyć e-booki.

Od 5 lat prowadzę blog Hantle na talerzu (klik). Największą popularnością cieszą się posty dotyczące diety warzywno-owocowej oraz wyjścia z postu dr Dąbrowskiej. Odpowiedziałam na setki komentarzy w tym temacie. Wielu moich podopiecznych przeszło proces oczyszczania. Oczywiście ja również. Wszystko co polecam, sprawdzam najpierw na sobie.

(http://hantlenatalerzu.pl/dieta-dr-ewy-dabrowskiej/)

http://hantlenatalerzu.pl/wyjscie-z-diety-dr-dabrowskiej/)

W tworzeniu bloga częściowo wspiera mnie Robert, trener personalny z ponad 20-letnim doświadczeniem. Dla Ciebie oznacza to jedynie podwójną profesjonalną opiekę :-)

Tutaj możesz poczytać opinie o naszej codziennej pracy i o nas samych:

http://hantlenatalerzu.pl/o-nas/

Jeśli chcesz, zerknij również na metamorfozy naszych podopiecznych:

http://hantlenatalerzu.pl/metamorfozy/

SEKRET: Chcę abyś wiedział/a, że naprawdę wiele dni zajęło mi tworzenie progów. Bardzo trudne zadanie. Chciałam, aby każdy mógł znaleźć przestrzeń dla siebie. Kilka wersji nagród w 1 progu oznacza inną atrakcję dla Ciebie w kolejnym miesiącu "opieki" nade mną. Wiem, że niektóre opisy są obszerne, ale już tak mam. Albo porządnie albo wcale :-) 

Niektóre nagrody będą mogły zostać zrealizowane, gdy sytuacja "na świecie"się uspokoi.

Bądźmy dobrej myśli! 

ZASADY REALIZACJI NAGRÓD z zakresu: trening/dieta

Jeśli wybierzesz opcję trening lub plan diety będę chciała lepiej Cię poznać. Poproszę o wypełnienie ankiety, ew. pomiary ciała, badania lekarskie. Gwarantuję 100% dyskrecji. Jako trener widziałam wiele :-)

Wcześniej wspólnie ustalimy dogodny termin spotkania lub formę komunikacji.

Jeśli chcesz zostać ze mną na dłużej, automatycznie stajesz się moim Patronem-Podopiecznym. Czuwam nad Twoją przemianą, dodaję nowe ćwiczenia, wprowadzam korekty do diety, w oparciu o wywiad i pomiary ciała. Metamorfoza jest pewnym procesem, czasem wielomiesięcznym.

Zapraszam Cię do mojego zdrowego świata:-)

 

 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent