Avatar użytkownika

Hard Rider

1
patron
5 
miesięcznie
190 
łącznie
1
patron
5 zł 190 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Symboliczna kwota, aczkolwiek bardzo pomoże wrócić polskiemu heavy metalowi na scenę muzyczną! Bardzo dziękujemy za wsparcie, gdyż każde się liczy
30 zł miesięcznie
No cóż, na pewno raz w miesiącu należy Ci się nasze zespołowe piwko Panaceum!
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
20 dostępnych miejsc
Jednorazowo 2 wejściówki na nasze koncerty stawiamy my! Dzięki!
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
20 dostępnych miejsc
Za takie wsparcie wysyłamy, bądź też przekazujemy do rąk własnych DVD z klipem (oczywiście po jego nagraniu), takich DVD będzie tylko 20 i nie będą one dogrywane w późniejszym czasie!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Hard Rider w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jesteśmy pół amatorskim zespołem łączącym brzmienia klasycznego hard rocka i heavy metalu. Jeździmy, gramy i nagrwamy kawałki, które zabiorą was w podróż przez nasz świat!

Cześć! Jesteśmy Hard Rider, zespół z dolnego śląska, który próbuję swoich sił na polskiej scenie muzycznej. Nasze muzyka to połączenia hard rocka i czasami heavy metaluz z okolic lat 80'. 

 

Nieustannie koncertujemy w między czasie robiąc nowe kawałki. Poniżej zamieszczamy nasze najnowsze nagrania, które robiliśmy mając na uwadzę jakość a nie ilość :P

 

Bierzemy udział w róznych przeglądach i dzięki temu w roku 2018 wygraliśmy Gostyńskie Rockowania, gdzie nagrodę wręczał nam osobićie Wojciech Hoffmann a wroku 2022 wygraliśmy przegląd w Łagowie - Festiwal Rock Blues i Motocykle - dzięki temu w roku 2023 będziecie mogli nas ujrzeć na głównej scenie tego festiwalu!

 

Patronite założyliśmy ze wzglu na kończące się zasoby osobiste, niestety nagrywanie kawałków jak i klipów kosztuje dość sporo a jak wiemy - inflacja nie zwalnia.

 

Całość środków przeznaczona będzie na nagrania, resztę pokrywamy z naszej kieszeni :P

 

Cele Autora

Dokończenie utworu Panaceum oraz nagranie teledysku
  • 5 000 zł
  • 4 810 zł brakuje
3%
Bez waszego wsparcia niestety nie damy rady! Obecnie zbieramy pieniądze na dokończenie utworu oraz nagranie naszego drugiego teledysku do kawałka Panaceum.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Hard Rider już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Pepeltyna
Pepeltyna
5 zł
Anonimowy patron
30 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.