hejto.pl

W Patronite od 17.10.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 61

Liczba Patronów: 21

Zostań Patronem
Kup na prezent
814 patronów
8 928 miesięcznie
15 704 łącznie
Hejto.pl to portal społecznościowy, w którym jego użytkownicy tworzą treści dzieląc się wydarzeniami z życia, ciekawostkami, historiami, artykułami i linkami z sieci.

O Autorze

O nas

Jesteśmy grupą entuzjastów, których połączył wspólny cel - stworzyć portal społecznościowy na miarę naszych czasów.

O projekcie

Pierwotnie Hejto.pl miało być swego rodzaju wyzwaniem - stworzenie praktycznie od zera działającego portalu w mniej niż 24 godziny. Wyzwaniu sprostaliśmy - powstała pierwsza wersja serwisu. Jednak w swojej formie nie przypominała aktualnej wersji. Tamto stare Hejto to był bardziej mem, niż społeczność. Jednak po jakimś czasie i po wielu wiadomościach ze strony użytkowników postanowiliśmy pójść o krok dalej i zbudować pełnoprawny portal, który z dumą będziemy prezentować w polskim internecie. W ten sposób narodziła się Społeczność Hejto, w formie zbliżonej do tej, którą możecie aktualnie przeglądać.

Aktualne cele

Naszym priorytetowym celem jest rozwój niezależnego portalu dla ludzi o szerokim spektrum zainteresowań. Jednak, żeby móc w pełni wykorzystać nasz potencjał potrzebujemy Waszej pomocy. Jak wszyscy dobrze wiemy, inflacja i ciągłe podwyżki cen uniemożliwiają rezygnację z pracy na etacie. W związku z tym nasz czas, który możemy spędzać nad Hejto jest mocno ograniczony. Do tego dochodzą koszty utrzymania serwerów.

Nie chcielibyśmy również, żeby nasz portal wyglądał jak pewien portal ze śmiesznymi obrazkami. Chyba wszyscy zgodzimy się co do tego, że reklamy na portalach bardzo utrudniają przeglądanie treści. Nie chcemy iść tą drogą.

Na tą chwilę pracujemy nad aplikacją mobilną oraz skupiamy się na optymalizacji niektórych rozwiązań. Zadań jest naprawdę sporo, a ciągle pojawiają się nowe pomysły. Programując tylko wieczorami oraz w dni wolne od konwencjonalnej pracy szansa na wprowadzenie wszystkich ciekawych rozwiązań drastycznie maleje.

Dlatego zwracamy się z prośbą do Was - każda cegiełka będzie dla nas motywacją do działania! Razem możemy więcej!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Marcin Wójcik
Marcin Wójcik
Próg: 5 zł
Michał Ciepły
Michał Ciepły
Próg: 21 zł
Szymon Jankiewicz
Szymon Jankiewicz
Próg: 21 zł
Piotr Rogalski
Piotr Rogalski
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł