Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Ludzie są jak osły, przynajmniej ja. Zawsze musi być coś, albo ktoś, zawsze coś się musi dziać. Albo kij na dupie albo marchewka przed pyskiem. Cokolwiek, żeby mieć jakieś poczucie życia. A jak nie ma? Zawsze jest alkohol, papierosy i życie innych ludzi. Jakieśkolwiek głupie czynności, żeby zapchać czymś dzień. Proza życia. Przecież o tym piszę.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 2000 zł
Wydawnictwo - współfinansowanie
Wysłałem niedawno powieść do wydawnictw. Wydawnictwa jak to wydawnictwa, boją się inwestować w debiutantów.

Jednak, jedno wydawnictwo odpisało. Powieść przez 3 lata w obiegu, pełna promocja, marketing - radio, telewizja, gazety, internet, recenzje, blogi. Ale jest haczyk.

Mam 120 dni na dofinansowanie procesu wydawniczego. Wymagana kwota?
Sześć tysięcy złotych w 120 dni

Więc szczerze - będzie mi cholernie ciężko zdobyć wspomniane pieniądze w określonym terminie

I tak znalazłem się tutaj. I to jest właściwie mój jedyny cel. Mieć jak wydać coś z czym ludzie mogą się utożsamić, brakuje czegoś takiego na półkach

O Autorze

Zbiórka Blask Szminki

Wysłałem niedawno powieść do wydawnictw. Wydawnictwa jak to wydawnictwa, boją się inwestować w debiutantów.

 

Historia chłopaczka, myślał że ma świat u stóp i tylko on ma fart. Przejechał się na tym. Wykolejony, przegrany. Skończyła się forsa, miłość utraciła smak, brudne mury miasta, a jeszcze przychodził kac. A mimo wszystko próbuje dalej odzyskać wszystkie wartości. Jak stary, porządny, polski Punk Rock.

 

Historia znana każdemu.

O człowieku  który stara się wyjść na ludzi, a tak łatwo zejść na psy

  O alkoholiźmie, rozczarowaniu, wypaleniu, pustym społeczeństwie, depresji i uciekaniu.

 O nadziei na lepsze czasy, próbach czerpania z resztek dnia.

 

 

Zbiórka Blask Szminki

 

Za dużo ludzi czuje, że rutyna zabiła związki, codzienność zabiła jakiekolwiek uczucia, a do życiowej goryczy doprowadza jedno, krótkie, proste 

"co by było gdyby"

 Inspiracja była prosta. Szare życia, problemy, alkohol. 

 

Zbiórka Blask Szminki

 

 

 

 

 

Fragmenty poniżej oraz w galerii, wraz z linkiem do pierwszych 30 stron, zapraszam.

 

 

https://henaskicz.wordpress.com/

 

 

 

 

 

 

 

 

undefined
Pozostałe Fragmenty Poniżej
Jak i wycinki niektórych wpisów z Bloga.
Dziękuję za uwagę

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

10 zł / miesiąc
patroni: 0
Wiem, że nagrody są dość ważne, a mecenasów sztuki ciężko jest znaleźć (nie mówiąc już o samej sztuce), ale jedyne co mogę zaoferować to właśnie powieść i samego siebie. Zawsze mogę się odpłacić/oddać przelane pieniądze, gdy już opłacę proces wydawniczy. Mówiąc szczerze, tylko z tego jednego powodu potrzebuję pieniędzy. A co do samych nagród, które jestem w stanie zaoferować na dzień dzisiejszy, wszystko poniżej. Podstawiam kilka pomysłów, i gwarantuję że w ramach potrzeby wywiążę się ze wszystkiego co napisałem poniżej. Może zabrzmi to aż zbytnio dramatycznie, ale liczy się dla mnie każda złotówka.

Z góry dziękuję za wsparcie, pozdrawiam - kolejny niezbyt zamożny i aspirujący artysta, który ma do dyspozycji tylko własną twórczość i nawet nie wie jak wycenić nagrody
- Wspólna rozmowa przez telefon. O życiu, alkoholiźmie, muzyce. O wszystkim, tylko nie o polityce ;)
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0

- Wyślę przesyłkę, skromna paczuszka. W środku piwo i osobisty list z podziękowaniami.
Miłe słowa zawsze w cenie?


Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 0
- Spotkanie z autorem, wyjście na piwo, zwiedzanie. Ja dojadę oczywiście ;)


Zostań patronem
40 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 50
- Przed wejściem na półki, dostaję pięćdziesiąt egzemplarzy. Przynajmniej wstępnie tyle jest uzgodnione. Może być więcej. Dodatkowo mogę osobiście napisać na pierwszych stronach autografy i podziękowania. Bardzo chętnie bym się również spotkał z darczyńcami, nawet prywatnie. Tak samo, jeśli jakimś cudem uda mi się uzbierać więcej pieniędzy niż to bylo w planach, to cały nadmiar zainwestuję w nagrody.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
- Wysłanie ebooka na maila, oryginalnego jeszcze nieskażonego korektą. Z moimi komentarzami, uwagami i całym procesem przerabiania pierwszego szkicu.
Czyli "jak to wyglądało zanim trafiło na półki" - literówki, brudny język, i sama perspektywa jak to wyglądało w procesie tworzenia i przed jakąkolwiek korektą. A muszę przyznać, że początkowe szkice wyglądają całkiem inaczej niż aktualna powieść. Oczywiście podeślę również wersję prawidłową, skorektowaną.
Zostań patronem
80 zł / miesiąc
patroni: 0
-Imienne zapisanie na kartach powieści, w podziękowaniach.
- Ebook.
- Ebook przed korektą. Szkic powieści.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 20
Każda taka osoba przybliża mnie do celu do celu w ogromny sposób. 100 złotych to kwota przekraczająca moje dzienne wynagrodzenie w pracy, do której poszedłem tylko żeby mieć pieniądze na współfinansowanie procesu wydawniczego. Szczerze jest mi tak głupio w ogóle wystawiając taką kwotę, że specjalnie nakładam limit do dwudziestu osób - potrzebuję uzbierać sześć tysięcy złotych w trzy miesiące, tylko i wyłącznie na proces wydawniczy i rozruszanie bloga, nic ponad to. Zwyczajnie czułbym się źle, gdyby uskładało się tutaj więcej patronów z taką kwotą, Świadomość, że ktoś byłby w stanie dać taką kwotę jest dla mnie nie do wyobrażenia, nieważne jak jakościowa jest powieść czy twórczość.

Nagrody?

Wszystkie wspomniane wyżej oraz współtworzenie bloga razem ze mną - pomysły, kwestie do poruszenia, napisanie własnego posta, sugestie co do powieści. Wszystko bez wyjątku, jestem nawet otwarty na prywatne pomysły ze strony takich Patronów. Szczególnie, że liczy się dla mnie każda złotówka.

Dziękuję!
Zostań patronem