Piotr Borowski

W Patronite od 26.03.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1745

Liczba Patronów: 1447

Zostań Patronem
Kup na prezent
7 patronów
115 miesięcznie
4 724 łącznie
Podkast: Historia Polski dla Dzieci oraz według Dzieci http://www.historiawgdzieci.pl/ Uczę dzieci historii, geografii, polskiego, hiszpańskiego itd. Od niedawna zacząłem nagrywać nasze lekcje historii i tak powstał podkast "Historia Polski dla Dzieci oraz według Dzieci".

O Autorze

Jestem programistą mieszkającym w Anglii od 13 lat. Poją pasją jest zdobywanie wiedzy oraz dzielenie się nią z innymi. Wraz z grupą dzieci uczymy się historii Polski, geografii Polski oraz języka polskiego. W tym roku zacząłem nagrywać część lekcji poświęconą historii oraz za zgodą rodziców dzieci udostępniać te nagrania w formie podkastu. Mam w planach stworzenie kilku gier edukacyjnych.

Gdzie jest Smok Wawelski
Gdzie jest Smok Wawelski - prototyp gry edukacyjnej

Na lekcje przygotowuję różne zadania dla dzieci - uzupełnianie, dopisywanie, łączenie i nawet rysowanie. Chciałbym to wszystko udostępnić szerszej grupie osób. W tym celu mam zamiar stworzyć stronę do tego podkastu. Być może nawet wydać gry planszowe do nauki polskiej historii oraz geografii. 

Ja lekcje prowadzę bezpłatnie. To samo dotyczy podkastu. Brakuje mi jednak czasu i środków na dodatkowe cele jak np. nagranie większej ilości podkastów. Mam w tej chwili dwa prototypy gier planszowych. Jedna jest ściśle historyczna, druga bardziej geograficzna. Mam też w planach wydanie książki oraz audiobooka z historią Polski według dzieci. Na wszystko to będą potrzebne środki oraz więcej czasu. Jeżeli więc chcielibyście wspomóc mnie w tych planach z góry dziękuję. Jeżeli jednak wolicie słuchać darmowego podkastu i za to wam bardzo dziękuję. Cieszę się, że podkast podoba się zarówno dzieciom jak i dorosłym.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika