Piotr Borowski

W Patronite od 26.03.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1235

liczba Patronów: 996

4 patronów
56 zł miesięcznie
1 141 zł łącznie
Podkast: Historia Polski dla Dzieci oraz według Dzieci http://www.historiawgdzieci.pl/ Uczę dzieci historii, geografii, polskiego, hiszpańskiego itd. Od niedawna zacząłem nagrywać nasze lekcje historii i tak powstał podkast "Historia Polski dla Dzieci oraz według Dzieci".

O Autorze

Jestem programistą mieszkającym w Anglii od 13 lat. Poją pasją jest zdobywanie wiedzy oraz dzielenie się nią z innymi. Wraz z grupą dzieci uczymy się historii Polski, geografii Polski oraz języka polskiego. W tym roku zacząłem nagrywać część lekcji poświęconą historii oraz za zgodą rodziców dzieci udostępniać te nagrania w formie podkastu. Mam w planach stworzenie kilku gier edukacyjnych.

Gdzie jest Smok Wawelski
Gdzie jest Smok Wawelski - prototyp gry edukacyjnej

Na lekcje przygotowuję różne zadania dla dzieci - uzupełnianie, dopisywanie, łączenie i nawet rysowanie. Chciałbym to wszystko udostępnić szerszej grupie osób. W tym celu mam zamiar stworzyć stronę do tego podkastu. Być może nawet wydać gry planszowe do nauki polskiej historii oraz geografii. 

Ja lekcje prowadzę bezpłatnie. To samo dotyczy podkastu. Brakuje mi jednak czasu i środków na dodatkowe cele jak np. nagranie większej ilości podkastów. Mam w tej chwili dwa prototypy gier planszowych. Jedna jest ściśle historyczna, druga bardziej geograficzna. Mam też w planach wydanie książki oraz audiobooka z historią Polski według dzieci. Na wszystko to będą potrzebne środki oraz więcej czasu. Jeżeli więc chcielibyście wspomóc mnie w tych planach z góry dziękuję. Jeżeli jednak wolicie słuchać darmowego podkastu i za to wam bardzo dziękuję. Cieszę się, że podkast podoba się zarówno dzieciom jak i dorosłym.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!