History Hiking

W Patronite od 21.05.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 27

liczba Patronów: 37

304 patronów
8 526 zł miesięcznie
27 975 zł łącznie

Dłuższe odcinki History Hiking!

14 000 zł

miesięcznie

60%

osiągnięto

5 474 zł

brakuje

Podobają Ci się odcinki History Hiking i chciałbyś, żeby nasze przygody trwały dłużej? Nic prostszego… wspólnie osiągnijmy ten cel! Każda minuta, którą oglądasz na naszym kanale to efekt wielu godzin pracy: dokumentacji, planowania, podróży, zdjęć, montażu i udźwiękowienia. To oznacza, że - chcąc realizować dłuższe odcinki - musimy zwiększyć liczbę dni zdjęciowych oraz dni na postprodukcję.

Twoje wsparcie pozwoli nam poświęcać jeszcze więcej czasu na realizację każdego odcinka, dzięki czemu nasze wspólne, czwartkowe wieczory będą trwały jeszcze dłużej!

Odcinki History Hiking co tydzień!

7 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Zabierając Was w podróż chcemy, żeby doświadczenia z naszych wędrówek były niepowtarzalne! Dlatego każdy materiał nagrywamy w rozdzielczości 4K UHD na profesjonalnym sprzęcie z ekipą kreatywnych ludzi, którzy na co dzień pracują przy produkcji filmów i programów telewizyjnych.

I choć tworzenie odcinków History Hiking sprawia nam prawdziwą frajdę, oprócz entuzjazmu potrzebujemy też środków, które pozwolą wynajmować sprzęt, zapłacić za paliwo, noclegi, wyżywienie, i tak dalej.

Pomagając nam zrealizować ten cel zapewniacie sobie i innym regularny udział w naszych przygodach!
Zostań Patronem