Avatar użytkownika

Hubert Więcek

0
patronów
0 
miesięcznie
101 880 
łącznie
0
patronów
0 zł 101 880 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Brak progów

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Hubert Więcek w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Hubert „Hub” Więcek – gitarzysta, basista, kompozytor, muzyk sesyjny, instruktor nauki gry na gitarze i basie.
Założyciel zespołu Banisher oraz gitarzysta zespołu Redemptor.
W latach 2016 – 2020 basista zespołu Decapitated.
Od 2019 roku również gitarzysta sesyjny live zespołu Acid Drinkers.

   

Uszanowanko!

Nazywam się Hubert Więcek i od ponad 20 lat zajmuje się sianiem sonicznego spustoszenia za pomocą gitary i basu.

    

   

   

   

 

Przygodę z instrumentem rozpocząłem już jako nastolatek w 1999 roku. W 2005 roku założyłem swój pierwszy zespół Banisher z którym aktywnie działam do dzisiejszego dnia. W 2009 roku dołączyłem do zespołu Redemptor. W latach 2016 – 2020 byłem basistą zespołu Decapitated, a od 2019 roku jestem gitarzystą sesyjnym live zespołu Acid Drinkers.

 

   

   

   

   

 

W swojej ponad 15 letniej karierze scenicznej zaliczyłem ponad 500 występów w 40 krajach na całym świecie, w tym występy na największych festiwalach muzycznych, m. in: Woodstock (dwukrotnie - 2016 oraz 2019), Summer Breeze (Niemcy), Hellfest (Francja), Bloodstock (Wielka Brytania), Inferno Festival (Norwegia), Metal Blast Festival (Egipt), Rock al Parque (Kolumbia), Rockfest Barcelona (Hiszpania), Moita Fest (Portugalia), Graspop (Belgia), Forta Rock (Holandia), Brutal Assault (Czechy), Copenhell (Dania) oraz dziesiątki innych, jak również trasy koncertowe w Stanach Zjednoczonych oraz Japonii.

 

   

   

 

W 2016 roku wraz z zespołem Decapitated został laureatem nagrody publiczności „Złoty Bączek” 2016 festiwalu „Przystanek Woodstock”.

 

   

 

Od 2014 roku jestem oficjalnym endorserem światowej marki gitar Ibanez.

https://www.ibanez.com/eu/artists/detail/1507.html

Nauczaniem gry na instrumencie zajmuje się od 2010 roku. W latach 2011 – 2014 byłem instruktorem gitary w prywatnej krakowskiej szkole gitarowej Guitarmanic. Byłem również wykładowcą warsztatów gitarowych w kraju i zagranicą (między innymi podczas festiwalu Metal Blast w Egipcie), a w 2020 roku prowadziłem warsztaty instrumentalne online z zakresu nauki gry na gitarze i basie, które były wspierane przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Brał też udział w warsztatach nagrywania i realizacji zespołu w Hertz Studio - jako muzyk realizujący nagrania dla kursantów realizacji dźwięku.

 

 

W swoim dorobku artystycznym mam na koncie ponad 20 nagranych albumów zarówno jako gitarzysta, basista oraz muzyk sesyjny, w tym album „Anticult” zespołu Decapitated, który został nominowany do nagrody Fryderyki 2018 w kategorii album roku 2018.

 

 

Endorsement:

Ibanez Guitars, Craft Ears, Soundargov, Puff Custom, Gaucho Straps

Więcej o mnie:

www.hubertwiecek.pl 

http://www.facebook.com/hubertwiecek

www.instagram.com/hubertwiecek

www.youtube.com/hubertwiecek

CO ROBIĘ NA PATRONITE?

Przez ostatnie kilkanaście lat zdobyłem potężną wiedzę i doświadczenie w dziedzinie muzyki, gry na instrumentach, występów na żywo, nagrywania albumów oraz nauczania gry na instrumentach. Zagrałem setki koncertów, dziesiątki tras koncertowych, przejechałem/przeleciałem/przepłynąłem setki tysięcy kilometrów, nagrałem kilkanaście albumów i uczyłem grania na gitarze i basie ponad 300 padawanów zarówno face to face jak i online.

Przez ostatnie dwa lata dosyć mocno poszedłem w stronę nauczania gry na gitarze i basie online. Przez ten czas wiele się nauczyłem i udoskonaliłem zarówno metodykę jak i jakość audiowizualną tych lekcji.

Posiadam indywidualne podejście do każdego ucznia, uczę Cię grać tego co Ty chcesz oraz rzeczy, które moim zdaniem NAJBARDZIEJ przydadzą się Tobie jako muzykowi, a z moim ponad 20 letnim stażem jako muzyk, ponad 15 letnim doświadczeniem scenicznym grając setki koncertów na całym świecie oraz 12 letnią praktyką jako nauczyciel, będę wiedział dokładnie czego Ci potrzeba, a wiedzy tej nie znajdziesz w żadnej książce ani podręczniku.

Ostatnie dwa lata spędziłem dziesiątki godzin w celu zapoznania się z najnowszymi programami do streamingu, zaopatrzyłem się w wysokiej jakości sprzęt oraz dopracowałem wiele aspektów audiowizualnych żeby dostarczyć jak najlepszą jakość prezentowanych przez siebie rzeczy. Mam możliwość przesyłania video z kilku kamer z różnych kadrów, używam najnowszych i najlepszych programów audio/video/wtyczek, posiadam kilkanaście instrumentów oraz dziesiątki efektów gitarowych/basowych, mam możliwość pracy w czasie rzeczywistym z tabami, backing trackami, pracy w DAW czy nawet grania z perkusją elektroniczną.

 

 

W międzyczasie ze względu na panującą od początku roku 2020 pandemię zacząłem poświęcać coraz więcej czasu streamingom i warsztatom online. W czerwcu zacząłem prowadzić warsztaty z zakresu nauki gry na gitarze i basie w ramach programu "Kultura w Sieci". Nie ukrywam, że świetnie się przy tym bawiłem i miałem zaskakująco dobry feedback ze strony uczestników.

Wszystkie odcinki warsztatów są dostępne na moim facebooku:
www.facebook.com/watch/238717852848612/1243367319349869

Po zakończeniu programu "Kultura w Sieci" postanowiłem pójść za ciosem. Przez ostatnie parę miesięcy spędziłem dziesiątki godzin w celu zapoznania się z najnowszymi programami do streamingu, jak również zaopatrzyłem się w nowy sprzęt (kamery, mikrofony) oraz dopracowałem wiele aspektów audiowizualnych żeby dostarczyć jak najlepszą jakość prezentowanych przez siebie rzeczy. 

 

 

 

I TERAZ JESTEM W PEŁNI GOTÓW, BY PODZIELIĆ SIĘ Z WAMI MOJĄ WIEDZĄ, DOŚWIADCZENIEM, HISTORIAMI ORAZ UMIĘJĘTNOŚCIAMI GRY NA INSTRUMENCIE.

DOŁĄCZ DO HUB's ACADEMY! 

Dołączając do Hub's Academy zyskujesz:

  • dostęp do prywatnej grupy Hub's Academy na Discordzie i Facebooku, gdzie oprócz wymiany uwag między sobą będziecie mogli zaczerpnąć wiedzy z przygotowywanych przeze mnie osobiście tabów, backing tracków, numerów, porad technicznych i sprzętowych, pomocy naukowych i opracowań
  • ekskluzywne streamy warsztatów gitarowych i basowych online 
  • streamy z lekcji live
  • warsztaty z teorii muzyki, komponowania oraz pracy z zespołem
  • porady techniczne, live Q&A oraz wiele innych
  • discount na merch Banisher na Bandcamp (10%)

 

Zostań padawanem w Hub's Academy już dziś!

   

Krzysiek ma obecnie 14 lat, uczęszcza do mnie na treningi od trzech lat.

A tak wyglądała cała ponad godzinna lekcja z Krzyśkiem streamowana live 31.08.2021:

 

Takich padawanów jak Krzysiek może być więcej!

WARSZTATY LIVE:


 

Co Cię czeka w Hub's Academy?

W zależności od wykupionego progu (padawan/dohai/kohai/senpai) otrzymasz:

  • indywidualne lekcje gry na instrumencie online lub face to face
  • kody rabatowe na zakupy u Puff Custom, Craft Ears oraz Soundargov Fat Cables
  • kod rabatowy na zakup merchu Banisher na Bandcamp (15-25%)

 

LICZBA MIEJSC W HUB'S ACADEMY JEST OGRANICZONA!

Ponieważ w Hub's Academy jest tylko jeden Sensei, liczba miejsc jest ograniczona. Chciałbym, żeby zajęcia z Wami były na jak najwyższym poziomie. Zależy mi, żeby każdy z Was był zadowolony z walki w moim dojo i dlatego dla każdego z Was będę przygotowywał indywidualny program treningowy. Każdy jest na innym poziomie, każdy chce grać co innego i uczyć się różnych rzeczy, a ja jestem od tego, żeby treningi kumite rozwijały każdego w jego tempie oraz pasowały każdemu podopiecznemu.

 

Jeżeli podoba Ci się moja działalność artystyczna, podobały Ci się moje streamy, lekcje, wywiady oraz to co sobą prezentuje i robię na co dzień lub chcesz dołączyć do HUB's ACADEMY, to serdecznie zachęcam do wspierania mojej inicjatywy na Patronite! 

 

A na samo zakończenie, dla tych najwytrwalszych, ponad dwugodzinny wywiad którego udzieliłem dla portalu Filmiki o Gitarach. Opowiadam w nim... Opowiadam w nim w zasadzie wszystko. Od samego początku mojej przygody z instrumentem do dnia dzisiejszego.

Polecam i do zobaczenia!

 

Najnowsi Patroni

Kacper Skoczylas
Kacper Skoczylas
500 zł
Marcin Surażyński
Marcin Surażyński
280 zł
Mr Piotr
Mr Piotr
150 zł
Mateusz Dzida
Mateusz Dzida
150 zł
Marcel Leszczinski
Marcel Leszczinski
150 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.