HUSIEK

W Patronite od 01.09.2016

Odpoczynek

200 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

200 zł

brakuje

Jak wiadomo każdy potrzebuję chwili odpoczynku :) Cel na tzw rekreacje wiecie wyjście do kina do knajpki co by czasem wypić wasze zdrowie :) Fajnie było by też wyskoczyć z widzem na piwko czy dwa ;) jeśli jesteś w Tarnowie lub tu mieszkasz można coś podziałać w tym temacie. Ale pamiętajcie odpoczynek nie trwa wiecznie!

Podstawy

400 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

400 zł

brakuje

Kwota która znacząco pomoże mi w wykupieniu licencji programów, a także zakup gier które będą pojawiać się na moim kanale oraz dające możliwość zagrać nam razem.

Daily Vlogi

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Zakup kamery do kręcenia Daily Vlogów, najlepiej mała poręczna kamera którą będę również mógł swobodnie zamontować w samochodzie abyś mógł mi potowarzyszyć w trasie, jednocześnie słuchając co u mnie ciekawego ;) Dzięki Daily Vlogą myślę że poznasz mnie jeszcze lepiej a być może i ja kiedyś poznam Ciebie :)

Koszty pracy/życia

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 000 zł

brakuje

Myśle że na tym celu będę mógł swobodnie tworzyć swoje materiały nie martwiąc się czy będzie mi dane przetrwać ;-) Kampanie reklamowe nie pojawiają się codziennie ;) ale dzięki temu celowi będę w stanie np opłacić rachunki oraz kupić pizze :P

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)