IMPERIUM ROMANUM

W Patronite od 07.02.2017

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 369

liczba Patronów: 411

13 patronów
405 zł miesięcznie
7 535 zł łącznie

Utrzymanie serwera i domeny

500 zł

miesięcznie

81%

osiągnięto

95 zł

brakuje

Środki przeznaczone na ten cel umożliwią mi opłacenie wszelkich kwestii związanych z utrzymaniem serwera i domeny oraz kontrolą techniczną serwisu.

Licencje, programy, wtyczki

1 000 zł

miesięcznie

40%

osiągnięto

595 zł

brakuje

Aby portal mógł działać skutecznie, a Czytelnicy mogli korzystać ze sprawnej i wygodnej w nawigacji strony, niezbędnym jest zakupywanie płatnych licencji programów, wtyczek i innych funkcjonalności, które ulepszą działanie portalu.

Poprawki programistyczne

2 500 zł

miesięcznie

16%

osiągnięto

2 095 zł

brakuje

Nie jestem zawodowym programistą i niestety bardzo często mam duże problemy z rozwiązaniem wielu męczących mnie kwestii. Są tematy, które wymagają sięgnięcia po pomoc u solidnych i znających się na rzeczy specjalistów. Głównym celem jest maksymalne przyspieszenie działania portalu oraz zwiększenie "wygody" Czytelników w trakcie czytania treści.

Wersja angielska portalu

4 500 zł

miesięcznie

9%

osiągnięto

4 095 zł

brakuje

Nie ukrywam, że moim marzeniem, poza tworzeniem portalu po polsku, jest stworzenie jej odpowiednika po angielsku. Grupa odbiorcza byłaby wówczas znacznie większa, a strona jeszcze bardziej wypromowana. Wstępne szacunki wykazały, że IMPERIUM ROMANUM posiada ponad 3300 artykułów/wpisów, gdzie każdy posiada średnio 1500 słów. Biorąc pod uwagę stawki na rynku są to horrendalne sumy. Liczę jednak, że dzięki Waszemu wsparciu Patroni będę mógł stopniowo zlecać kolejne treści do tłumaczenia. W tej chwili powstała już baza strony pod tłumaczenia. Kiedy tylko uda się zgromadzić jakąś rozsądną ilość tekstów po angielsku natychmiast ją udostępnię.

Moje marzenie o promowaniu wiedzy o antycznym Rzymie na całym świecie zaczyna się spełniać. Z Waszym wsparciem na pewno powstanie angielskojęzyczna wersja portalu!
Zostań Patronem