Imponderabilia

W Patronite od 06.12.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 202

liczba Patronów: 145

53 patronów
855 zł miesięcznie
31 625 zł łącznie

WIĘCEJ GOŚCI W DOBREJ JAKOŚCI!

3 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

🎤🎧🔊 Chcę, żeby w studiu mogła się pojawić więcej niż jedna osoba. Do tej pory kiedy tak było musiałem pożyczać mikrofon i statyw, które były z innej parafii - fajnie byłoby skompletować zestaw :) Mikrofony, których używam to Shure SM7B.

Ale skoro już jestem przy temacie dźwięku, to zróbmy to jak należy: do prowadzenia rozmów na żywo potrzebny jeszcze będzie nowy mikser, bo ten, którego używam obecnie niestety nie jest kompatybilny.

No i wreszcie słuchawki dla gości. Po co? Ano podczas rozmowy mając słuchawki na uszach gość i ja jesteśmy lepiej odizolowani od świata zewnętrznego - nie będą nas rozpraszały szmery z zewnątrz jak np. wibrujący telefon. Poza tym dzieje się coś magicznego kiedy rozmawiasz z drugą osobą mając je na uszach: słyszysz swojego rozmówcę lepiej, też wyraźniej słyszysz własne słowa, to tworzy jeszcze bardziej intymną atmosferę i sprzyja owocnej rozmowie.

Po osiągnięciu tego celu opublikuję tylko dla Patronów wideo z materiałów, które nagrałem w Lizbonie, moim najukochańszym mieście na całym świecie. Jestem pewien, że pokochacie stolicę Portugalii tak bardzo jak ja :)

ZAMIEŃMY PIWNICĘ W STUDIO!

13 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

🔨🔧📏 W filmie, który wrzuciłem na kanał widzieliście jak teraz wygląda piwnica, którą chcę zamienić na studio. Wszędzie kafelki, potworne echo i rurki wystające ze ścian. Zamiana jej w studio będzie wymagała nie tylko kosmetyki, takiej jak zasłonięcie ścian, ale też porządne wygłuszenie, zasłonięcie okna, zamocowanie ambientowego oświetlenia (chcę, żeby klimat był jak w pokoju z lekko przygaszonym światłem a nie beznamiętnym studiu telewizyjnym). Oczywiście potrzebne będą meble: stół, przy którym będziemy siedzieć no i fotele.

Bardzo chcę też dodać fajnego klimatu na klatce schodowej, żeby już od wejścia gość czuł się dobrze - trochę więc zasłaniania i przerabiania tej piwnicy będzie :)

Ale totalnie jest to wykonalne - zobaczysz we vlogu, który nagram jak wygląda postęp prac i efekt finalny będzie niósł same zalety: to będzie wreszcie studio Imponderabilia a nie tymczasowy set :)

Co się stanie po osiągnięciu tego progu? Ano to studio musi przejść RZETELNY TESTING i będzie nim rozmowa, którą nagram z gościem specjalnym: Łukaszem Barcelukiem :)

Część z Was pewnie wie kim jest Łukasz: poza tym, że jest mężem Pauliny Lis, to jest raperem i razem od ponad roku pracujemy przy różnych naszych produkcjach.

No a jako że znamy się z Łukaszem od dawna, to Pierwsza Rozmowa w Nowym Studiu będzie dostępna tylko dla Patronów i to ze wszystkimi zaletami jazdy bez trzymanki :)

Nalejemy sobie czegoś dobrego do szklanek i porozmawiamy poważnie o życiu!

ZRÓBMY TO NA ŻYWO!

23 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

📹📺📢 Rozmowy na kanale Imponderabilia od początku widziałem jako LIVE'Y. Dlaczego? Bo teraz w montażu i tak niczego nie wycinam: nie edytuję ani moich wypowiedzi ani tego co mówi gość. Zostaje wszystko, co wydarzyło się podczas naszego spotkania.

Czemu więc nie jechać bez trzymanki i nie zrobić wszystkiego na żywo w ramach YouTube? Tyle, że chcę, żeby moje live'y były naprawdę najwyższej jakości - FULL HD z 3 kamerami (na szczęście kamery już mam!), zewnętrznym i osobno rejestrowanym dźwiękiem, który później jest publikowany jako podcast audio jak do tej pory. Żeby to było możliwe, to poza kwestią dźwięku, o której pisałem w pierwszym progu potrzebny jest zestaw do profesjonalnego streamingu z wielu kamer, oto co wchodzi w jego skład:

Blackmagic HyperDeck Studio Mini
Blackmagic ATEM Television Studio HD
Blackmagic Web Presenter

Te urządzenia będą obsługiwane przez realizatora, który nie tylko będzie monitorował, czy wszystko się nagrywa i streaming działa (co jest dla mnie niesamowicie ważne, bo jeśli będzie dodatkowa osoba sprawdzająca, czy wszystko działa, to ja mogę skupić się w 100% na rozmowie), ale też będzie przełączał między kamerami podczas rozmowy i będzie mógł na ekran wrzucać to, o czym aktualnie z gościem rozmawiam. To wzbogaci rozmowę o treści audio/wideo i jestem pewien, że będziecie mogli uczestniczyć z większym zaangażowaniem.

No i wreszcie live na YouTube umożliwia kontakt między mną w studiu i widzami! A to daje wiele możliwości interakcji :)
Zostań Patronem