Imponderabilia

W Patronite od 06.12.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 190

liczba Patronów: 140

52 patronów
870 zł miesięcznie
31 200 zł łącznie
Ja nie prowadzę wywiadów - ja rozmawiam z moimi gośćmi. Długo i szczerze.

O Autorze

Cześć! Nazywam się Karol Paciorek i oporowo się cieszę, że trafiłaś/trafiłeś na mój profil!

Kanał, który prowadzę nazywa się Imponderabilia i tam właśnie prowadzę długie, pogłębione i szczere rozmowy z moimi gośćmi. Byli u mnie m.in.: Krzysztof Gonciarz, Michał Żebrowski, Robert Biedroń, Kasia Mecinski, Kasia Gandor, Maciej Orłoś, czy The Dumplings.

I wiem, że możemy razem wnieść ten kanał na nowy poziom, chcesz mi pomóc? W poniższym filmie mówię o co chodzi:

Bardzo się cieszę, że jest coraz większa grupa widzów, którzy szukają ciekawej treści na YouTube, są gotowi poświęcić nawet ponad DWIE GODZINY, żeby posłuchać rozmów. Bo to coś o nas wszystkich mówi: JESTEŚMY NAPRAWDĘ CIEKAWI INNYCH LUDZI. Chcemy ich lepiej zrozumieć, poznać ich motywacje, cele i marzenia.

Taka forma rozmów: czyli na żywo, w bardziej intymnym studiu z atmosferą, która sprzyja wartościowej rozmowie jest mi najbliższa. Nie chcę gonić kontrowersji, ani produkować cytatów dla portali plotkarskich. Chcę żebyśmy wspólnie poznawali najciekawszych ludzi. Wielką przyjemność daje mi przedstawianie Wam gości od nieco innej strony, niż ta, którą znaliście do tej pory. 

Będę zapraszał postaci z różnych dziedzin: od youtuberów, przez sportowców, naukowców, dziennikarzy, celebrytów i dalej! Wiem, że nawet spotkanie z osobą o zupełnie odmiennych poglądach może być wartościowe nie tylko dla mnie w studiu, ale przede wszystkim dla gości :)

A skoro i tak moich rozmów nie edytuję (poza przeplataniem ujęć z trzech kamer, którymi nagrywam), to uważam, że tylko na plus będzie przeniesienie całego formatu na żywo.

Jak powiedziałem na zakończeniu filmu poświęconego Patronite: jestem naprawdę bardzo mocno przekonany, że razem możemy stworzyć kanał, z NAJLEPSZYMI ROZMOWAMI WIDEO W POLSKIM INTERNECIE. Gdzie gość będzie miał przestrzeń do wypowiedzi, będzie miejsce na spór, będzie też na inspirację. I wszyscy się czegoś nauczymy.

Bardzo dziękuję, że tu jesteś! W końcu jesteś moim Patronem!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem