INTOPASSION.COM

W Patronite od 01.03.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2324

Liczba Patronów: 1838

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
35 miesięcznie
1 275 łącznie
Twórca (czy twórczyni?) lifestylowo-podróżniczej strony www.intopassion.com, gazety STYLISH PAPER, a ostatnio kanału na Youtube INTOpassion. Podróże to jedyne moje uzależnienie, chcę się dzielić moją pasją i inspirować innych.

O Autorze

Nazywam się Paulina Grabara-Król. Piszę, robię zdjęcia, wydaję gazetę. Od 16 miesięcy (od momentu pisania tych słów) zajmuję się moją córeczką Natalką, która jest moją małą przyjaciółką i partnerką w podróżach.

Poza tym, jako, że pieniądze nie rosną na wierzbie, pracuję robiąc projekty PRowe. Ponieważ jest jakaś taka zależność, że im więcej robisz, tym więcej masz czasu, to ostatnio postanowiłam zacząć kręcić i składać filmiki. Jestem na początku, ale będę nad tym pracowała i mam nadzieję, że będą stawać się coraz lepsze zarówno estetycznie, jak i merytorycznie.

Jeśli mi pomożecie i uwierzycie, że to, co robię ma sens, będę mogła realizować mniej dodatkowych projektów i więcej czasu poświęcać na pisanie, tworzenie gazety, nawiązywanie kontaktów ze wspaniałymi podróżnikami. Będę mogła kręcić i montować filmiki z różnych zakątków świata i wciąż zostanie mi czas na miłość czyli rodzinę. 

 

PODRÓŻE W MOIM ŻYCIU

- Dawno temu zakochałam się w uroku Starej Hawany i na temat Kuby napisałam jedną z prac magisterskich

- O życiu na dwóch poziomach - ziemi i szklanych drapaczy chmur - w Szanghaju napisałam dla magazynu PANI, któremu pomagałam zrealizować tam sesje modowe

- Trochę bardziej regularnie o podróżach zaczęłam pisać na blogu na natemat.pl 

- Wiedeń, Pragę i Budapeszt wzięłam pod lupę przyglądając się designerskim miejscom - moje zdjęcia i mój tekst ukazały się w magazynie Dom i Wnętrze

- Z okazji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w naszym kraju pomyślałam, że warto zrobić przewodnik o tym, co poza meczami czeka na nas w 4 miastach, w których rozgrywane były mecze - gdzie jeść, chodzić na wystawy, co zwiedzać - EURO KNOW HOW powstało pod patronatem między innymi Men's Health oraz INSTYLE

- Zachwycona historiami ludzi, którzy dzięki magii Toskanii odmienili swoje życie i znaleźli szczęście i spokój zaczęłam pisać książko - przewodnik  

 

 

 

 

PLANY czyli chciałabym:

- zacząć robić filmiki zarówno po polsku, jak i po angielsku (na razie 90% osób, które odwiedzają mój kanał to obcokrajowcy)

- robić filmiki regularnie (na początek jeden w tygodniu)

- robić więcej tekstów po angielsku na intopassion.com, przede wszystkim promujących na kraj

- pisać więcej na bieżąco będąc w podróży

- kiedyś kupić drona 

 

BUDŻET Z PATRONITE wydam na :

- obiektyw i teleobiektyw do mojego aparatu

- mikrofon do kamerki

- bilety lotnicze 

- koszty życia i zakwaterowanie w podróży

 

 

MOJE PROJEKTY 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
INTOPASSION.COM
INTOPASSION.COM
Próg: 5 zł
Agnieszka Janowska
Agnieszka Janowska
Próg: 10 zł