Avatar użytkownika

Fundacja Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka

0
patronów
0 
miesięcznie
60 
łącznie
0
patronów
0 zł 60 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
MOJA CEGIEŁKA

Bardzo dziękujemy Ci za wsparcie. Każda, nawet mała, kwota pozwala nam jeszcze skuteczniej wypełniać naszą misję niesienia pomocy dzieciom z autyzmem i ich rodzinom.
15 zł miesięcznie
PRZYJACIEL FUNDACJI

Wspierając nas w ramach tego progu stajesz się Przyjacielem Fundacji! Dołączasz do osób, które aktywnie wspierają naszą misję.

Dzięki twojemu wsparciu mamy szansę na realną pomoc nowym podopiecznym - jesteśmy Ci za to bardzo wdzięczni.
30 zł miesięcznie
BLISKI PRZYJACIEL FUNDACJI

Masz naszą podwójną wdzięczność. Dajesz nam dwa razy większe możliwości do niesienia pomocy dzieciom z autyzmem i ich rodzinom.
50 zł miesięcznie
HONOROWY FUNDATOR

Masz prawdziwie niebieskie serce. Twoja pomoc jest dla nas bardzo cenna, dlatego chcielibyśmy wyróżnić Cię wpisując Twoje imię i nazwisko/nick Patronite na naszą listę "Honorowych Fundatorów IWRD",

którą znajdziesz na stronie:

https://www.fundacja.iwrd.pl/pomoz-nam/patronite-iwrd

Dodatkowo raz w roku otrzymasz od nas "srebrną paczkę" z podziękowaniami od naszych podopiecznych wraz ze specjalnym upominkiem.
100 zł miesięcznie
MECENAS

Twoje zaangażowanie w pomoc utwierdza nas w tym, że świat może być lepszym miejscem dla osób ze spektrum autyzmem.

Widzimy, że zależy Ci na wyrównywaniu szans i dobrym rozwoju naszych podopiecznych.

Jak zapewne wiesz mecenasi wspierali literaturę czy sztukę - dziś chcemy Tobie dać to zaszczytne miano.

Każdy Patron z tego progu zyskuje tytuł "Mecenasa Fundacji" a jego imię i nazwisko/nick Patronite zostanie wpisany na stronie:

https://www.fundacja.iwrd.pl/pomoz-nam/patronite-iwrd

Dodatkowo raz w roku otrzymasz od nas "złotą paczkę" z podziękowaniami od naszych podopiecznych wraz ze specjalnym upominkiem.

*Przysługują ci nagrody z poprzednich progów
200 zł miesięcznie
NIEBISKI MECENAS

Doceniamy Twoją wolę poprawy życia osób z autyzmem i bardzo Ci za to dziękujemy.

Każdy Patron z tego progu zyskuje tytuł "Niebieskiego Mecenasa Fundacji" a jego imię i nazwisko/nick Patronite zostanie wpisany na stronie:

https://www.fundacja.iwrd.pl/pomoz-nam/patronite-iwrd

Dodatkowo raz w roku otrzymasz od nas "platynową paczkę" z podziękowaniami od naszych podopiecznych wraz ze specjalnym upominkiem, którym jest:

- dostęp do pierwszego w Polsce, innowacyjnego kursu online terapii autyzmu "Kwadrans dla Terapii", który znajdziesz pod linkiem:

https://kwadransdlaterapii.pl

*Przysługują ci nagrody z poprzednich progów

500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
10 dostępnych miejsc
DOBRY NIEBIESKI DUCH

Każdy Patron z tego progu zyskuje tytuł "Dobrego Niebieskiego Ducha Fundacji" a jego imię i nazwisko/nick Patronite zostanie wpisany na stronie:

https://www.fundacja.iwrd.pl/pomoz-nam/patronite-iwrd

Dodatkowo raz w roku otrzymasz od nas "platynową paczkę" z podziękowaniami od naszych podopiecznych wraz ze specjalnym upominkiem, którym jest:

- książka "Skuteczna terapia dziecka z autyzmem" ze specjalną dedykacją autorki. Książkę znajdziesz na platformie edukacyjnej "Kwadrans dla terapii" pod linkiem:

https://kwadransdlaterapii.pl

*Przysługują ci nagrody z poprzednich progów
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
5 dostępnych miejsc
NIEBIESKI CUDOTWÓRCA

Decydując się na tak wielkie wsparcie zrobiłeś na nas ogromne wrażanie i zasłużyłeś na ogromną wdzięczność.

Każdy Patron z tego progu zyskuje tytuł "NIEBIESKIEGO CUDOTWÓRCY" a jego imię i nazwisko/nick Patronite zostanie wpisany na stronie:

https://www.fundacja.iwrd.pl/pomoz-nam/patronite-iwrd

Dodatkowo raz w roku otrzymasz od nas "platynową paczkę" z podziękowaniami od naszych podopiecznych wraz ze specjalnym upominkiem. Za Twoje wielkie wsparcie otrzymujesz również możliwość odwiedzin naszej Fundacji wraz z oprowadzeniem przez Dyrekcję Fundacji.

*Przysługują ci nagrody z poprzednich progów

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Fundacja Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Fundacja Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka od 2006 roku zajmuje się z powodzeniem wszechstronną pomocą dzieciom z autyzmem i ich rodziną. Fundacja prowadzi działalność naukową, diagnozuje zaburzenia rozwojowe dziecka, prowadzi terapię autyzmu oraz szkoli nauczycieli, psychologów, pedagogów.

Fundacja - Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka od 2006 roku wszechstronnie pomaga dzieciom z autyzmem oraz ich rodzinom. Kadrę Instytutu stanowią wysoko wyspecjalizowani terapeuci, a trenerzy to osoby z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi z autyzmem, które odbyły wielomiesięczne staże w USA. Dyrektorem Fundacji jest dr Anna Budzińska, psycholog, certyfikowany analityk zachowania, superwizor, autorka artykułów poświęconych efektywnym technikom uczenia dzieci z autyzmem.

Nasza Fundacja, to przede wszystkim historie zmagań dzieci i ich rodzin z autyzmem.

W filmie dokumentalnym "Autyzm. Każdy ma swój Everest" zobaczysz codzienność naszą oraz podopiecznych Fundacji Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka.  

 

Krótki film przedstawiający naszą działalność 

 

 

Codzienność w IWRD


IWRD prowadzi działalność terapeutycznąedukacyjną i badawczą, wykorzystując najnowsze metody naukowe. Ponadto szkoli specjalistów z kraju i z Europy oraz pomaga w tworzeniu podobnych placówek. We współpracy z Uniwersytetem Gdańskim IWRD organizuje sympozja naukowe, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem środowiska specjalistów, naukowców oraz rodziców dzieci z autyzmem. IWRD współpracuje także z Politechniką GdańskąGdańskim Uniwersytetem Medycznym oraz z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu (Interdyscyplinarne Centrum Nowoczesnych Technologii).

Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka jest jednym z członków założycieli The Alliance for Scientific Autism Intervention (ASAI). Jest to organizacja, która powstała w 2007 roku w celu  rozwijania i  rozpowszechniania modelu skutecznej, opartej na badaniach naukowych, terapii osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Dyrektor IWRD, dr Anna Budzińska, należy do zarządu ASAI.

Cele Autora

Tablety służące terapii autyzmu
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 1 000 zł brakuje
0%
Dzięki darmowemu oprogramowaniu, którego jesteśmy współtwórcą wraz z Politechniką Gdańską nasze dzieci rozwijają różnorodne sfery deficytowe (np. samodzielność, mowę, zachowania społeczne). Ze względu na specyfikę pracy z dzieckiem z autyzmem mamy stałą potrzebę uzupełniania uszkodzonych tabletów. Tablety są niezbędnym narzędziem terapeutycznym. Aktualnie mamy w terapii 21 dzieci ze spektrum autyzmu.
Prowadzenie terapii dziecka z autyzmem
  • 7 000 zł miesięcznie
  • 7 000 zł brakuje
0%
Prowadzimy terapię dzieci z autyzmem w formule: jeden terapeuta na jedno dziecko. Każde dziecko ma 5 godzin dziennie indywidualnej terapii. Jako Fundacja non profit sami zdobywamy środki na prowadzenie terapii. Jesteśmy wdzięczni za każde wsparcie naszej działalności.
Więcej o naszej terapii można przeczytać pod linkiem: https://przedszkole.iwrd.pl/terapia-w-iwrd/jak-uczymy

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Fundacja Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.