Strefa Patrona:

71

patronów

1350 zł

miesięcznie

14990 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
49
miesięczne wsparcie
40
liczba patronów

  Fotograf hobbysta z pasją do światła błyskowego. Od jakiegoś czasu również zapalony nauczyciel retuszu i podstaw fotografii: https://www.youtube.com/user/JacekWPhoto

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

O Autorze

Witajcie na mojej stronie Patronite!

 

Dzięki Waszemu wsparciu mogę dalej rozwijać swój publiczny kanał na YouTube i mam środki na finansowanie filmów instruktażowych wymagających większych przygotowań :)

 

Dla moich Patronów została stworzona specjalna grupa na Facebooku, na której mamy ze sobą bezpośredni kontakt i gdzie będą publikowane spersonalizowane treści dla osób wspierających to co robię.

 

Od maja można również na Patronite obejrzeć mój pierwszy pełnometrażowy tutorial o używaniu parasolek w fotografii portretowej. Dostęp do niego można uzyskać poprzez jednorazowe wsparcie najwyższą kwotą dostępną z progów na tej stronie i musicie mieć konto na YouTube :)

 

Cele

0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 500 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Jeszcze więcej filmów!
Dzięki ciągłemu wsparciu z Waszej strony, będę mógł zwiększyć częstotliwość publikowanych materiałów i tworzyć kompletne serie instruktażowe składające się z kilku, a nawet kilkunastu odcinków. Chciałbym nagrać serie pt. „Podstawy Fotografii Cyfrowej – Początki z Lustrzanką”, „Teoria Strobingu”, „Tanie Błyskanie – Budżetowe Rozwiązania dla Domowego Studia” i wiele innych.
0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 1000 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Pełne Filmy Instruktaże
Przy takim wsparciu z Waszej strony mogę śmiało porywać się na hollywoodzkie produkcje :) „Podstawy Strobingu” to tylko początek. Chcę kręcić więcej długich materiałów, które pomogą początkującym i średnio zaawansowanym fotografom rozwijać swój warsztat i odkrywać nowe techniki!
0%
54 %
100%
osiągnięto 54%
cel: 2500 zł miesięcznie
brakuje 1150 zł
Podcasty
Podcasty na żywo z zapisem audio dostępnym na różnych platformach audio to jeden z moich celi na 2018 rok :) Chciałbym usiąść z kreatywnymi osobami, które mnie inspirują lub mają coś ciekawego do przekazania. W moim własnym studio chciałbym stworzyć centrum transmisji na kilka kamer. Mam konkretny plan i powoli zbieram na to środki :)
0%
33 %
100%
osiągnięto 33%
cel: 4000 zł miesięcznie
brakuje 2650 zł
Regularne sesje LIVE
Powoli wraz ze studiem Blackfish spełniamy ten cel własnymi środkami i szukamy sponsorów, ale żeby każdy LIVE mógł zostać na zawsze na YouTube po fakcie, potrzebujemy sporego wsparcia finansowego. W miarę możliwości będziemy nadal kontynuować nasze projekty, ale przy tak dużym miesięcznym wsparciu moglibyśmy zapewnić odpowiednią jakość i regularność naszych transmisji.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook