Avatar użytkownika

Jagodzianki - dom dla blisko setki bezdomnych zwierząt

20
patronów
835 
miesięcznie
11 560 
łącznie
20
patronów
835 zł 11 560 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Każda złotówka jest dla nas ogromnie cenna! Twoje wsparcie starczy na jeden posiłek dla którejś Jagodzianki :) Serdecznie Ci za to dziękujemy! :)

W zamian za wsparcie chętnie prześlemy Ci Dyplom Patrona na maila! :)
10 zł miesięcznie
Niby tak niewiele, a jednak realnie pomaga! 10 zł to koszt odrobaczenia jednego naszego podopiecznego :) Serdecznie Ci dziękujemy, że pomagasz nam pozbyć się niechcianych pasożytów! :)

W podziękowaniu za wsparcie otrzymasz:
- Dyplom Patrona na maila
- Jeśli się zgodzisz, Twoje imię i nazwisko pojawi się w specjalnie stworzonej galerii Patronów na naszej stronie na Facebooku :)
20 zł miesięcznie
Wybierz 20 zł
20 dostępnych miejsc
Wow! To już całkiem duże wsparcie! W przeliczeniu na ilość dni w miesiącu, to zapas żwirku na jeden dzień dla WSZYSTKICH naszych kotów! Serdecznie Ci dziękujemy za to, że nasze koty nie muszą się martwić o wypełniacz do swoich kuwet :)

W podziękowaniu za wsparcie otrzymasz:
- Dyplom Patrona na maila
- Jeśli się zgodzisz, Twoje imię i nazwisko pojawi się w specjalnie stworzonej galerii Patronów na naszej stronie na Facebooku
- Na koniec roku wyślemy Ci nasz Jagodziankowy kalendarz na przyszły rok! :)
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
14 dostępnych miejsc
To cena za prawie 50% kastracji kotki, albo 70% kocurka! Realnie pomagasz nam więc walczyć z bezdomnością poprzez Akcję Kastrację. Może to być również 50% ceny za pełne badania kardiologiczne naszych staruszków czy kontrolne badania krwi. Najserdeczniej Ci za to dziękujemy!!! :)

W podziękowaniu za wsparcie otrzymasz:
- Dyplom Patrona na maila
- Jeśli się zgodzisz, Twoje imię i nazwisko pojawi się w specjalnie stworzonej galerii Patronów na naszej stronie na Facebooku
- Na koniec roku wyślemy Ci nasz Jagodziankowy kalendarz na przyszły rok
- Za minimum 3 miesięczne wsparcie, jednorazowo otrzymasz kubek ze zdjęciem jakiegoś naszego podopiecznego :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Jagodzianki - dom dla blisko setki bezdomnych zwierząt w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jagodzianki to mała część Fundacji Przyjaciele Czterech Łap. Zaczęło się od domu tymczasowego dla starych, chorych zwierząt zabranych ze schroniska, obecnie to blisko setka bezdomnych zwierząt, które znajdują tutaj spokojną przystań. To także kastracje, gdzie na liczniku mamy już ponad 800 zwierząt!

Jagodzianki działają już prawie 8 lat! Przez ten czas znacznie poszerzyły swoją działalność - z początkowych kilkunastu psów i kilku kotów zabranych ze schroniska, obecnie pod opieką mamy 31 psów i ponad 90 kotów. To sporo ponad setka potrzebujących zwierząt! Liczba ta jest ruchoma - jedne znajdują dom, inne odchodzą za Tęczowy Most, a w ich miejsce trafiają kolejne. 

Kilka miesięcy po rozpoczęciu istnienia Jagodzianek postanowiliśmy ruszyć z Akcją Kastracją w naszych okolicach. Do tej pory udało się poddać zabiegom ponad 800 zwierząt, a liczba ta stale rośnie! W ramach akcji kastrację przechodzą zarówno bezdomne zwierzęta trafiające pod naszą opiekę, wolno żyjące koty, jak również jako jedyni w okolicy wydajemy talony na zabiegi dla zwierząt mających właściciela. Nie pytamy przy tym o dochody - wierzymy, że jeśli ktoś chciałby sam zapłacić za zabieg, po prostu zrobiłby to. Dla nas nie ma znaczenia czy kogoś na zabieg nie stać czy po prostu nie chce na niego wydać - wszystkich traktujemy tak samo, ponieważ wiemy, że bez kastracji zwierząt właścicielskich, które rozmnażają się często bez kontroli, nie uda się zmniejszyć liczby zwierząt trafiających na ulicę, do schronisk czy zabijanych w okrutny sposób nowonarodzonych szczeniąt i kociąt. 

Niestety przeszkodą jak zawsze są finanse. Zgłoszeń na kastracje przybywa, fundacyjne konto świeci pustkami, a stos niezapłaconych faktur rośnie. Bez wsparcia nie będziemy w stanie dalej kastrować, będziemy zmuszeni coraz częściej odmawiać :( A nie chcemy tego robić!

Jagodzianki to dokładnie 0 zatrudnionych pracowników. To na co dzień jedna Jagoda, która opiekuje się blisko setką zwierząt oraz kilku Wolontariuszy, którzy przyjeżdżają pomóc w wolnych chwilach, zabrać psy na spacer, pomóc w porządkach, zawieźć do weterynarza czy pojechać na łapankę dzikich kotów na zabiegi. To Darczyńcy, którzy wspierają nas finansowo oraz rzeczowo. Bez nich nie bylibyśmy w stanie działać i zapewnić pomocy takiej liczbie zwierząt. To również Lekarze Weterynarii, którzy opiekują się naszymi zwierzętami, a także przymykają oko na niezapłacone w terminie faktury ;)

Dziś chcemy Was zaprosić do dołączenia do grona Darczyńców Jagodzianek. Do grona, dzięki któremu tak wiele udało już się zrobić i dzięki którym mamy nadzieję - jeszcze wiele się uda. Do grona, bez którego nie będziemy w stanie istnieć. Jeśli chcesz i możesz do tego grona dołączyć - zapraszamy Cię do niego serdecznie!

Cele Autora

Miesięczna opieka weterynaryjna
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 2 165 zł brakuje
27%
Szczepienia, diagnostyka, badania kontrolne, konsultacje specjalistyczne (np. kardiologiczne), niezbędne leki, operacje... To wszystko kosztuje, a przy blisko setce podopiecznych naprawdę nie mało! Nasze faktury weterynaryjne to zwykle 3-4 tysiące za miesiąc. Przy dużej liczbie kastracji - nawet więcej! Zdarzały się faktury nawet po 8-10 tysięcy. Jeśli osiągniemy ten minimalny cel, będziemy mogli spać spokojnie :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Jagodzianki - dom dla blisko setki bezdomnych zwierząt już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Agnieszka M
Agnieszka M
20 zł
Katarzyna Piotrowska
Katarzyna Piotrowska
20 zł
Anonimowy patron
100 zł
Eve
Eve
10 zł
Jakub Szymański
Jakub Szymański
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.