Jakmedytowac.pl

Ela i Sylwek Rogalscy, autorzy bloga o medytacji jakmedytowac.pl i kanału na YT. Głównym celem jest szerzenie wiedzy o medytacji w sposób przystępny dla każdego. Łączą naukę i medytacje oraz tworzą medytacje prowadzone i poradniki o tym, jak medytować.

O Autorze

Hej, tu Ela i Sylwek Rogalscy! Jesteśmy ze sobą już od ponad 10 lat i od ponad roku prowadzimy blog https://jakmedytowac.pl oraz kanał na YT.

Wiele lat temu zaczęliśmy naszą przygodę z medytacją. Byliśmy zdeterminowani do zmiany, ponieważ borykaliśmy się z różnymi problemami zdrowotnymi i emocjonalnymi. Medytacja oczyszczała nas z negatywnych myśli i emocji oraz pomagała nam podejmować lepsze decyzje w ciągu dnia. 

W harmonii ze sobą

Pojawiło się w nas więcej cierpliwości i empatii. Zarówno do innych, jak i samych siebie. Rzeczywistość okazała się najlepszym nauczycielem, którego lekcji nie dało się już dłużej ignorować. Każdego dnia uczymy się czegoś nowego o sobie i rozwijamy w sobie pozytywne cechy jak wdzięczność i życzliwość. 

Ty także dzięki uważności, możesz dostrzec o wiele więcej, możesz przyjrzeć się z lupą swoim zachowaniom. O wiele łatwiej jest wtedy zobaczyć, co dokładnie chcesz zmienić w swoim życiu i nauczyć się to realizować. Możesz wtedy uczyć się od swojego ciała, czy od okoliczności, jakie Ci się przytrafiają.

Dla kogo prowadzimy blog?

Dla wszystkich, którzy poszukują więcej harmonii i równowagi w swoim życiu. Dla tych, co chcą nauczyć się bardziej relaksować, być zdrowszym czy odczuwać więcej spokoju w swoim życiu. Dla wszystkich, którzy chcą się rozwijać, poznawać siebie i być lepszym człowiekiem, partnerem, rodzicem.

Dlaczego prowadzimy blog o medytacji?

Postanowiliśmy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem w rozwoju duchowym, które zdobyliśmy w ciągu wieloletniej praktyki.

Sami jesteśmy dowodem na to, że zmiana jest możliwa. Jesteśmy parą, która dokonała ogromnej transformacji siebie i swojego związku. Byliśmy osobami, które nie akceptowały siebie i w naszym związku również nie działo się najlepiej. W ciągu kilku lat udało nam się przetransformować nie tylko siebie, ale i związek, w którym realizujemy nasze pasje.

Poprzez naszą przemianę pragniemy Cię zainspirować i pomóc Ci odkryć Twój potencjał. Dzięki wiedzy, którą się dzielimy, możesz odnaleźć spokój i radość życia, mieć więcej energii, zaakceptować siebie, być zdrowszym i wiele, wiele więcej.

Nasze dotychczasowe osiągnięcia

  • Ponad 2200 subskrypcji na YT
  • Około 1000 odsłon naszego bloga w miesiącu
  • 840 polubień naszej strony na FB

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)