Jacek Kurzątkowski

W Patronite od 28.09.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1628

liczba Patronów: 1514

1 patron
5 zł miesięcznie
1 580 zł łącznie
Każdy człowiek bez względu na to jaką historię ze sobą niesie, jest zawsze Człowiekiem. Są różne przyczyny bezdomności, większość z nich zawiniona, często związana z nałogami. Wielu bezdomnych skrzywdziło innych. Zawsze jednak pozostają ludźmi. To właśnie oni uczą nas empatii.

O Autorze

"Jak to ogarnąć?" to codziennie nowe filmy na YouTube, zawsze o 20.00. Tematyka jest bardzo szeroka, a jedyny klucz to moi widzowie. Są to mężczyźni w wieku 16-66 lat (wg. statystyk YT), oczywiście zapraszam do siebie wszystkie panie, jednak wiem, że ze względu na profil kanału stanowią one zaledwie 5 % widowni, nad czym bardzo ubolewam.

Zdecydowałem się otworzyć Patronite, po to by wspierać bezdomnych, za pozyskane środki będę organizował różne formy pomocy. Kolejne filmy dokumentujące te działania będą systematycznie pojawiały się na moim kanale. Wspierając ten projekt, przyczyniacie się do zwrócenia uwagi całego społeczeństwa na problem bezdomności. Mamy XXI wiek, jesteśmy w samym środku Europy, nie możemy być ślepi na krzywdę innych, nawet jeśli jest ona zawiniona. Być może razem wyprowadzimy kogoś z bezdomności, reszcie choć trochę poprawimy los, dając im ciepłe ubrania na zimę, jedzenie, picie. Być może zapewnimy komuś pomoc medyczną. To wszystko zależy od Waszej hojności. Przede wszystkim jednak obudzimy empatię w społeczeństwie, zwrócimy uwagę polityków na ten problem. Wykorzystajmy razem YouTube do prawdziwie szlachetnego celu.

Być może w przyszłości zdecyduję się na zmianę  celu na Patronite. Na pewno uzgodnię to z Patronami tego przedsięwzięcia.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni