Krzysztof Jakubowski

W Patronite od 05.11.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1935

liczba Patronów: 1825

1 patron
10 zł miesięcznie
100 zł łącznie

Bieżące koszty

700 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

690 zł

brakuje

Słuchacze otrzymują odcinki za darmo, jednak Sztuka gadania generuje miesięczne koszty. Stanowią dla mnie spore obciążenie.
Oto one:
☑️Jako twórca płacę za hosting strony, domenę, hosting podcastu, licencję programu do montażu, w przyszłości bank muzyki itd.
☑️Dla nagrań ze wspaniałym gościem jestem gotowy jechać na drugi koniec Polski. Kosztują mnie bilety kolejowe i autobusowe, czasem nawet nocleg.
☑️Żeby docierać do najciekawszych rozmówców, biorę udział w płatnych konferencjach, do tego dochodzą koszty podróży.
☑️Jeżeli trochę zostanie, będę odkładał na nowy sprzęt. Przydałby się laptop i rejestrator dźwięku, bo te ledwo zipią. Wszystko po to, by nagrywać w jeszcze lepszej jakości.
Dlatego Twoje wsparcie jest mi bardzo potrzebne.

Sztuka gadania co tydzień!

1 200 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 190 zł

brakuje

Chciałbym dostarczać Ci odcinki co tydzień, a więc 4 w tygodniu. Jest tyle fascynujących tematów do poruszenia, tylu niesamowitych gości do zaproszenia, tyle umiejętności do rozwinięcia. Nie warto, byś czekał na kolejny odcinek aż 2 tygodnie!

Jednak... Opracowanie jednego odcinka jest czasochłonne. Przygotowanie do rozmowy i zebranie informacji (często przeczytanie książki lub udział w konferencji/ warsztacie) ➡️ nagranie rozmowy (czasami w innym mieście) ➡️ montaż (wiele, wiele godzin) ➡️ dystrybucja i promocja. W trybie cotygodniowym tempo jest już wysokie.

Dzięki Twojemu wsparciu będę mógł zrezygnować z części zawodowych obowiązków, by bardziej skupić się na działalności podcastowej lub zlecić montaż komuś innemu.
To moje marzenie. Pomożesz?
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni