Krzysztof Jakubowski

W Patronite od 05.11.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1505

liczba Patronów: 1196

1 patron
5 zł miesięcznie
20 zł łącznie
Witaj, cieszę się, że jesteś! Nazywam się Krzysztof Jakubowski i tworzę podcast Sztuka gadania. To audycja o dogadywaniu się z innymi. W różnych sytuacjach. Także tych trudnych i wymagających. Chcę pomagać innym lepiej się komunikować. Dlatego nagrywam dla Ciebie rozmowy z najlepszymi ekspertami.

O Autorze

Witaj,

cieszę się, że mnie znalazłeś. To daje mi ogromne szanse na rozwój tego, co tworzę.

Jestem autorem podcastu Sztuka gadania. Chcę dzięki tej audycji pomóc słuchaczom lepiej dogadywać się z innymi w różnych, życiowych sytuacjach. Często trudnych i wymagających. Ale często też pięknych i zmieniających nasze życie.

Dlatego zapraszam najlepszych ekspertów, a także dzielę się swoimi doświadczeniami. Odwiedził mnie już m.in. Maciej Orłoś, Paweł Tkaczyk, Jerzy Kisielewski, Adam Pioch. A grono stale się poszerza. Póki mi sił starczy ;)

Wszystko przez moją nieśmiałość...
✅ Mimo mojej nieśmiałości, a może dzięki niej trafiłem do radia. Nagrywałem rozmowy z najwspanialszymi ludźmi kultury, sztuki i nauki (chociaż czasami nogi mi drżały).
✅ Mimo nieśmiałości prowadziłem parę imprez jako konferansjer. Mimo nieśmiałości zostałem Mistrzem Polski w Przemówieniach.
✅ Mimo nieśmiałości stworzyłem swój podcast.
✅ Mimo nieśmiałości wreszcie, chcę prosić Cię o wsparcie mojej działalności podcastowej.
Dzięki Tobie będę mógł nie tylko tworzyć dalej, dostarczać więcej treści, ale przede wszystkim wynieść je na o wiele, wiele, wiele wyższy poziom.

Każda cegiełka, nawet jeśli niewielka, jest dla mnie warta więcej niż Ci się wydaje. Zostań moim patronem!

Kim jestem?
Zaczęło się od tego, że nie wiedziałem co robić w życiu więc wybrałem Akademię Wychowania Fizycznego. Jednak na tej uczelni zainteresowało mnie jedynie koło miłośników teatru, bo chodziły tam ładne dziewczyny.

Ogromnie polubiłem teatr i chodziłem na wszystkie spektakle. Przez to, że ciągle o nim mówiłem trafiłem do studenckiego radia Politechniki Warszawskiej "Radia Aktywnego". Tam przez 3 wejścia na żywo mogłem powiedzieć, co dzieje się w teatrach Warszawy.

Ale jak to, w radiu bez studiów? Wybrałem więc Dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Tam przygarnęło mnie Radio Kampus, gdzie prowadziłem poranne pasmo.

Dzięki studiom trafiłem do Polskiego Radia, niestety nie do kulturalnej "Dwójki", ale młodzieżowej "Czwórki". Uparłem się... Po pół roku drzwi Programu II Polskiego Radia stanęły otworem. Ale to już opowieść na inne spotkanie.

W sierpniu 2018 r. odszedłem, a mój głód radiowy zaspokaja Sztuka gadania ;)

Maciej Orłoś

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni