Krzysztof Jakubowski

W Patronite od 05.11.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1713

Liczba Patronów: 1759

Zostań Patronem
3 patronów
80 miesięcznie
1 030 łącznie
Witaj, cieszę się, że jesteś! Nazywam się Krzysztof Jakubowski i tworzę podcast Sztuka gadania. To audycja o dogadywaniu się z innymi. W różnych sytuacjach. Także tych trudnych i wymagających. Chcę pomagać innym lepiej się komunikować. Dlatego nagrywam dla Ciebie rozmowy z najlepszymi ekspertami.

O Autorze

Witaj,

cieszę się, że mnie znalazłeś. To daje mi ogromne szanse na rozwój tego, co tworzę.

Jestem autorem podcastu Sztuka gadania. Chcę dzięki tej audycji pomóc słuchaczom lepiej dogadywać się z innymi w różnych, życiowych sytuacjach. Często trudnych i wymagających. Ale często też pięknych i zmieniających nasze życie.

Dlatego zapraszam najlepszych ekspertów, a także dzielę się swoimi doświadczeniami. Odwiedził mnie już m.in. Maciej Orłoś, Paweł Tkaczyk, Jerzy Kisielewski, Adam Pioch. A grono stale się poszerza. Póki mi sił starczy ;)

Wszystko przez moją nieśmiałość...
✅ Mimo mojej nieśmiałości, a może dzięki niej trafiłem do radia. Nagrywałem rozmowy z najwspanialszymi ludźmi kultury, sztuki i nauki (chociaż czasami nogi mi drżały).
✅ Mimo nieśmiałości prowadziłem parę imprez jako konferansjer. Mimo nieśmiałości zostałem Mistrzem Polski w Przemówieniach.
✅ Mimo nieśmiałości stworzyłem swój podcast.
✅ Mimo nieśmiałości wreszcie, chcę prosić Cię o wsparcie mojej działalności podcastowej.
Dzięki Tobie będę mógł nie tylko tworzyć dalej, dostarczać więcej treści, ale przede wszystkim wynieść je na o wiele, wiele, wiele wyższy poziom.

Każda cegiełka, nawet jeśli niewielka, jest dla mnie warta więcej niż Ci się wydaje. Zostań moim patronem!

Kim jestem?
Zaczęło się od tego, że nie wiedziałem co robić w życiu więc wybrałem Akademię Wychowania Fizycznego. Jednak na tej uczelni zainteresowało mnie jedynie koło miłośników teatru, bo chodziły tam ładne dziewczyny.

Ogromnie polubiłem teatr i chodziłem na wszystkie spektakle. Przez to, że ciągle o nim mówiłem trafiłem do studenckiego radia Politechniki Warszawskiej "Radia Aktywnego". Tam przez 3 wejścia na żywo mogłem powiedzieć, co dzieje się w teatrach Warszawy.

Ale jak to, w radiu bez studiów? Wybrałem więc Dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Tam przygarnęło mnie Radio Kampus, gdzie prowadziłem poranne pasmo.

Dzięki studiom trafiłem do Polskiego Radia, niestety nie do kulturalnej "Dwójki", ale młodzieżowej "Czwórki". Uparłem się... Po pół roku drzwi Programu II Polskiego Radia stanęły otworem. Ale to już opowieść na inne spotkanie.

W sierpniu 2018 r. odszedłem, a mój głód radiowy zaspokaja Sztuka gadania ;)

Maciej Orłoś

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Adam Okret
Adam Okret
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł