Jakub Zgierski

W Patronite od 17.09.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1923

Liczba Patronów: 1724

Zostań Patronem
Kup na prezent
6 patronów
120 miesięcznie
45 605 łącznie
Oficjalny profil Patronite Jakuba Zgierskiego. Zapraszamy do wsparcia.

O Autorze

Projekt poświęcony szeroko rozumianej myśli marksistowskiej, która przeniknęła do wszystkich dziedzin ludzkiego życia: od polityki i filozofii, przez kulturę, na sferze uniwersyteckiej i medialnej kończąc. Nazywam się Jakub Zgierski i zapraszam do wsparcia mojej inicjatywy. Z wykształcenia jestem edytorem tekstów, natomiast zawodowo zajmuję się dziennikarstwem społecznym. Moje felietony można znaleźć między innymi w "Do Rzeczy", "Tygodniku Solidarność", "Mojej Rodzinie", "Polsce Niepodległej", "Najwyższym Czasie!" czy "Magna Polonia". Prowadzę programy na antenie Mediów Narodowych oraz "wRealu24".

Marksizm jest wszędzie, otacza nas ze wszystkich stron. Nawet tu i teraz. Widzisz go, wyglądając przez okno i włączając telewizor. Odczuwasz, gdy idziesz do pracy, czy do kościoła, gdy płacisz podatki. To świat, który postawiono ci przed oczami...

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Marta Sliwinska
Marta Sliwinska
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Adminkg Admin
Adminkg Admin
Próg: 5 zł
Adam Kwiatkowski
Adam Kwiatkowski
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł