Avatar użytkownika

Jakub Zgierski

3
patronów
30 
miesięcznie
46 450 
łącznie
3
patronów
30 zł 46 450 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Regularne wpłaty od Patronów pozwolą mi aktywniej prowadzić fanpejdż i wstawiać więcej postów. Wszyscy Patroni zostaną wpisani na oficjalną listę wspierających nasz projekt (na stronie albo na Facebooku) i będą mogli proponować mi tematykę postów na fanpejdżu oraz otrzymają dostęp do specjalnej grupy na Facebooku. Bardzo dziękuję za wszelką pomoc.
10 zł miesięcznie
Takie wsparcie umożliwi mi zakup codziennej prasy lub płatnych artykułów w Internecie, które wykorzystam do opracowywania nowych materiałów. Patroni będą mogli proponować mi tematykę postów na fanpejdżu oraz otrzymają dostęp do specjalnej grupy na Facebooku. Bardzo dziękuję za wszelką pomoc.
20 zł miesięcznie
Kwotę zebraną z tego progu wykorzystam na zakup książek i e-booków/audiobooków potrzebnych do przygotowywania wartościowych publikacji (np. w obszarze Encyklopedii). Patroni będą mogli proponować mi tematykę postów na fanpejdżu oraz otrzymają dostęp do specjalnej grupy na Facebooku. Bardzo dziękuję za wszelką pomoc.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
20 dostępnych miejsc
Wpłaty z tego progu w pierwszej kolejności przeznaczę na promocję w mediach społecznościowych. Nie jest żadną tajemnicą, że portal Facebook, na którym opieram swoją główną działalność publicystyczną, ogranicza zasięgi, więc żeby docierać do szerszej publiczności, muszę regularnie kupować reklamy. Patroni będą mogli proponować mi tematykę postów na fanpejdżu oraz otrzymają dostęp do specjalnej grupy na Facebooku. Bardzo dziękuję za wszelką pomoc.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
15 dostępnych miejsc
Wsparcie Patronów w tym wymiarze pokryje koszty podróży (pociągiem, samochodem) oraz pobytu związane z wywiadami w telewizjach internetowych. Niewykorzystane fundusze z tego progu przeznaczę na dodatkowe kampanie reklamowe w mediach społecznościowych. Ponadto zależy mi na rozwoju projektu Encyklopedii Antykultury, w który zaangażowało się już wielu ludzi. Patroni będą mogli proponować mi tematykę postów na fanpejdżu oraz otrzymają dostęp do specjalnej grupy na Facebooku. Ponadto będą mieli pierwszeństwo, jeżeli chodzi o spotkania ze mną przy różnych okazjach (np. wyjazd do Warszawy na wywiad). Będę dawał znać o takich sytuacjach. Bardzo dziękuję za wszelką pomoc.
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
10 dostępnych miejsc
Kwoty tego rzędu pozwolą nam gromadzić fundusze potrzebne do wydawania publikacji elektronicznych oraz tradycyjnych, tj. drukowanych. Mowa tutaj o książkach, pracach zbiorowych i analizach. Patroni będą mogli proponować mi tematykę postów na fanpejdżu oraz otrzymają dostęp do specjalnej grupy na Facebooku. Ponadto będą mieli możliwość wypromowania swojej działalności na fanpejdżu "Młot na marksizm" na Facebooku w formie specjalnego posta reklamowego. Bardzo dziękuję za wszelką pomoc.
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
7 dostępnych miejsc
Kwoty tego rzędu pozwolą nam gromadzić fundusze potrzebne do wydawania publikacji elektronicznych oraz tradycyjnych, tj. drukowanych. Mowa tutaj o książkach, pracach zbiorowych i analizach. Patroni będą mogli proponować mi tematykę postów na fanpejdżu oraz otrzymają dostęp do specjalnej grupy na Facebooku. Ponadto będą mieli możliwość wypromowania swojej działalności na fanpejdżu "Młot na marksizm" na Facebooku w formie specjalnego posta reklamowego. Bardzo dziękuję za wszelką pomoc.
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
5 dostępnych miejsc
Takie sumy posłużą nam do wydawania bardziej rozbudowanych publikacji elektronicznych oraz tradycyjnych, tj. drukowanych. Mowa tutaj o książkach, pracach zbiorowych i analizach. Patroni będą mogli proponować mi tematykę postów na fanpejdżu oraz otrzymają dostęp do specjalnej grupy na Facebooku. Ponadto będą mieli możliwość wypromowania swojej działalności na blogu internetowym "Młot na marksizm" w formie specjalnego wpisu reklamowego (www.mlotnamarksizm.pl). Bardzo dziękuję za wszelką pomoc.
2000 zł miesięcznie
Wybierz 2000 zł
3 dostępne miejsca
Wsparcie tego rzędu to ogromny wkład w rozwój przedsięwzięcia zarówno pod kątem wydawania publikacji, jak i tworzenia struktury organizacyjnej. Patroni będą mieli możliwość wypromowania swojej działalności w książce w formie reklamy na końcu publikacji (praca zbiorowa w trakcie opracowywania, premiera zapewne w 2020 roku).

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Jakub Zgierski w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Oficjalny profil Patronite Jakuba Zgierskiego. Zapraszamy do wsparcia.

Projekt poświęcony szeroko rozumianej myśli marksistowskiej, która przeniknęła do wszystkich dziedzin ludzkiego życia: od polityki i filozofii, przez kulturę, na sferze uniwersyteckiej i medialnej kończąc. Nazywam się Jakub Zgierski i zapraszam do wsparcia mojej inicjatywy. Z wykształcenia jestem edytorem tekstów, natomiast zawodowo zajmuję się dziennikarstwem społecznym. Moje felietony można znaleźć między innymi w "Do Rzeczy", "Tygodniku Solidarność", "Mojej Rodzinie", "Polsce Niepodległej", "Najwyższym Czasie!" czy "Magna Polonia". Prowadzę programy na antenie Mediów Narodowych oraz "wRealu24".

Marksizm jest wszędzie, otacza nas ze wszystkich stron. Nawet tu i teraz. Widzisz go, wyglądając przez okno i włączając telewizor. Odczuwasz, gdy idziesz do pracy, czy do kościoła, gdy płacisz podatki. To świat, który postawiono ci przed oczami...

 

Cele Autora

Funkcjonowanie instytucji naukowo-badawczej
  • 4 000 zł miesięcznie
  • 3 970 zł brakuje
0%
Naszym celem jest stworzenie instytucji naukowo-badawczej, czyli ośrodka intelektualnego czy też think tanku skupiającego się na szeroko rozumianej wiedzy społecznej. Przedsięwzięcie jest wielopłaszczyznowe i opiera się na kilku filarach. Po pierwsze dążymy do uzyskania stałego finansowania zespołu redakcyjnego Encyklopedii Antykultury, czyli na ten moment kilkunastu autorów regularnie i w pewnym zakresie "zawodowo" zajmujących się opracowywaniem materiałów edukacyjnych. Wiąże się to oczywiście z kosztami, ponieważ taka praca wymaga nie tylko gromadzenia źródeł i rozmaitych publikacji, ale również dziesiątek godzin spędzonych w bibliotekach lub w zbiorach specjalnych. Szeroko zakrojona działalność badawcza, wydawnicza i popularyzatorska narzuca redaktorom funkcjonowanie w pewnej strukturze organizacyjnej, która pozwala realizować wyznaczone cele i konstruktywnie wykorzystywać efekty wspólnej pracy. Już wiosną 2021 roku planujemy wydanie pierwszej zbiorowej publikacji, a mianowicie 30 podstawowych haseł składających się na Encyklopedię Antykultury (kolejne 30 przewidziane w drugim tomie). Oczywiście ma to być wstęp do dużo bardziej rozbudowanych materiałów wydawniczych, których przygotowywanie i rozpowszechnianie w duchu Programu Wiedzy Społecznej jawi nam się jako główny cel Instytutu. Przede wszystkim należy dostarczyć społeczeństwu rzetelnej wiedzy o rzeczywistości, aby mogło się ono przeciwstawić niszczycielskiej ideologii antykultury.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Jakub Zgierski już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Adam Kwiatkowski
Adam Kwiatkowski
5 zł
Anonimowy patron
5 zł
Marta Sliwinska
Marta Sliwinska
20 zł
Anonimowy patron
20 zł
Adminkg Admin
Adminkg Admin
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.