Korwin-Mikke.pl - Blog Janusza Korwin-Mikkego

W Patronite od 09.05.2019

Profil portalu Janusza Korwin-Mikkego - polityka znanego szeroko w kraju i na świecie. Ten profil nie jest powiązany z partią polityczną, przekazywane wsparcie służy wsparciu twórczości portalu https://korwin-mikke.pl.

O Autorze

Ten profil nie jest powiązany z partią polityczną, przekazywane wsparcie służy wsparciu twórczości portalu https://korwin-mikke.pl.

Portal Korwin-Mikke.pl z założenia miał być miejscem, które zrzesza sympatyków poglądów wolnościowych. Minęło już kilkanaście lat od jego powstania i nic w tej kwestii się nie zmieniło.

Nadal jest to miejsce, w którym można znaleźć najbardziej wartościowe informacje z kraju i ze świata bez cenzury i poprawności politycznej. Jednak przede wszystkim jest to blog p. Janusza Korwin-Mikkego. 

Zgodnie stwierdziliśmy, że portal ten ma ogromny potencjał i zdecydowaliśmy się go rozwijać. Chcemy stworzyć miejsce, w którym każdy z sympatyków znajdzie coś dla siebie. Jednak przede wszystkim ma to być przestrzeń do żywej dyskusji, bo ona jest najważniejsza.

Jednocześnie chcielibyśmy, aby portal był jak najbardziej przyjazny dla osób, które nie znały go w starej odsłonie i staną się regularnymi czytelnikami. Przede wszystkim zależy nam, aby ludzie, czytając oferowane treści, zainteresowali się wolnościową ideą.

W związku z powyższym kierujemy się do Was (być może przyszłych Patronów) z prośbą o wsparcie tego przedsięwzięcia. 

Chcielibyśmy regularnie dodawać nowe działy, pisać coraz to dłuższe artykuły, ale także pokazać innym portalom, jak wiele da się osiągnąć, będąc uczciwymi wobec swoich czytelników. Na Korwin-Mikke.pl z pewnością nie znajdziesz “fake newsów”.

To wszystko jednak kosztuje sporo pracy zarówno od strony programistycznej, jak i redaktorskiej. 

Chcemy, by nad portalem pracowano 24/7, a to wymaga pewnych nakładów finansowych. 

Jeśli podoba Ci się to, w jaką stronę idzie Korwin-Mikke.pl, a jednocześnie chciałbyś wspomóc wolnościowe ideały - serdecznie zapraszamy do wsparcia.

Każda złotówka przybliża nas wszystkich do WOLNEJ Polski!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)