Korwin-Mikke.pl - Blog Janusza Korwin-Mikkego

W Patronite od 09.05.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1552

liczba Patronów: 1152

3 patronów
20 zł miesięcznie
1 380 zł łącznie
Profil portalu Janusza Korwin-Mikkego - polityka znanego szeroko w kraju i na świecie. Ten profil nie jest powiązany z partią polityczną, przekazywane wsparcie służy wsparciu twórczości portalu https://korwin-mikke.pl.

O Autorze

Ten profil nie jest powiązany z partią polityczną, przekazywane wsparcie służy wsparciu twórczości portalu https://korwin-mikke.pl.

Portal Korwin-Mikke.pl z założenia miał być miejscem, które zrzesza sympatyków poglądów wolnościowych. Minęło już kilkanaście lat od jego powstania i nic w tej kwestii się nie zmieniło.

Nadal jest to miejsce, w którym można znaleźć najbardziej wartościowe informacje z kraju i ze świata bez cenzury i poprawności politycznej. Jednak przede wszystkim jest to blog p. Janusza Korwin-Mikkego. 

Zgodnie stwierdziliśmy, że portal ten ma ogromny potencjał i zdecydowaliśmy się go rozwijać. Chcemy stworzyć miejsce, w którym każdy z sympatyków znajdzie coś dla siebie. Jednak przede wszystkim ma to być przestrzeń do żywej dyskusji, bo ona jest najważniejsza.

Jednocześnie chcielibyśmy, aby portal był jak najbardziej przyjazny dla osób, które nie znały go w starej odsłonie i staną się regularnymi czytelnikami. Przede wszystkim zależy nam, aby ludzie, czytając oferowane treści, zainteresowali się wolnościową ideą.

W związku z powyższym kierujemy się do Was (być może przyszłych Patronów) z prośbą o wsparcie tego przedsięwzięcia. 

Chcielibyśmy regularnie dodawać nowe działy, pisać coraz to dłuższe artykuły, ale także pokazać innym portalom, jak wiele da się osiągnąć, będąc uczciwymi wobec swoich czytelników. Na Korwin-Mikke.pl z pewnością nie znajdziesz “fake newsów”.

To wszystko jednak kosztuje sporo pracy zarówno od strony programistycznej, jak i redaktorskiej. 

Chcemy, by nad portalem pracowano 24/7, a to wymaga pewnych nakładów finansowych. 

Jeśli podoba Ci się to, w jaką stronę idzie Korwin-Mikke.pl, a jednocześnie chciałbyś wspomóc wolnościowe ideały - serdecznie zapraszamy do wsparcia.

Każda złotówka przybliża nas wszystkich do WOLNEJ Polski!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni