Korwin-Mikke.pl - Blog Janusza Korwin-Mikkego

W Patronite od 09.05.2019

Nowy dział na Korwin-Mikke.pl

1 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 500 zł

brakuje

Przekraczając ten próg, zorganizujemy ankietę na specjalnej tajnej grupie dla patronów, w której będziecie mogli zadecydować, jaki dział dodamy do portalu.

Interesuje Was sytuacja polityczna w Wenezueli, Rosji lub Chile? A może chcielibyście przeczytać ciekawe wywiady z politykami z różnych zakątków świata? Jesteśmy do Waszej dyspozycji!

Teraz możecie bezpośrednio naocznie przyczynić się do rozwoju Korwin-Mikke.pl. Środki te pozwolą naszym redaktorom na tworzenie wysokiej jakości newsów, artykułów bądź wywiadów. Będziemy mogli przygotowywać codzienną dawkę najświeższych informacji z zakątka świata, który najbardziej Was interesuje.

Zmieniamy się dla Ciebie!

Wirtualna batalia

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 000 zł

brakuje

Każdego dnia jesteśmy atakowani przez rzesze botów, które zwiększają obciążenie serwera i wpływają na stabilność działania strony. Nie wiemy, kto, po co, ani w jaki do końca sposób to robi. Wiemy, że ktoś chce nam zaszkodzić i jest to działanie celowe.

Potrzebujemy specjalisty od zabezpieczeń, który pomoże nam w tej nierównej walce. Dzięki temu strona będzie działała płynniej, szybciej i pozwoli na wydajniejszą pracę redaktorów. Jednak to z pewnością Wy najbardziej odczujecie różnicę!

Ponadto, osiągając ten próg, nasz zespół przygotuje dla Was specjalnego chatbota Messengera, który będzie regularnie informował o najnowszych wiadomościach na portalu.

Będziecie zawsze na bieżąco z tym, co dzieje się w kraju i na świecie. Jednocześnie, nigdy nie ominą Was specjalnie wyselekcjonowane, popularne wątki, w których dyskusja w komentarzach jest najbardziej zacięta.

Przyczynicie się do zwiększenia popularności portalu, a w konsekwencji będziemy mogli docierać do świadomości Polaków jeszcze głębiej!

Niezależność

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

10 000 zł

brakuje

Ten próg to nasze marzenie, bo kochamy to, co robimy. Kwota ta pomoże nam w dużym stopniu na rezygnację z wielu dotychczasowych obowiązków i skupienie się na poruszaniu serc i umysłów Polaków. Szerzenie myśli konserwatywno-liberalnej wśród świadomości ludzi to nasza pasja. Dziękujemy wszystkim patronom za ogromną hojność. Zmieniacie każdą złotówką swój kraj na lepsze!

Tyle aktualnie kosztuje nas utrzymanie portalu. Na całkowity koszt składa się m.in.


  • utrzymanie i konserwacja serwera,

  • honoraria dla redaktorów,

  • doradztwo prawne,

  • moderacja,

  • prace programistyczne.


Przekraczając ten próg, możecie być pewni, że na portalu zawsze znajdziecie coś ciekawego. Zapewniamy, że otrzymywanie miesięcznego wsparcia w tej wysokości sprawi, że jedna z ostatnich ostoi normalności i wolności, jaką jest Korwin-Mikke.pl, będzie nadal istnieć i prężnie się rozwijać. W ten sposób dokładacie do tego wszystkiego swoją cegiełkę.

My z kolei zadbamy o to, aby treści, które są publikowane na portalu, dotarły do jak największego grona odbiorców. W rezultacie z pewnością doprowadzi to do wzrostu świadomości dla naszych wolnościowych idei.

W ten sposób wspólnie zmieniamy nasz kraj na lepsze!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)