Jarek Zasacki

W Patronite od 22.06.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
520 łącznie
Muzyka, fantastyka i harcerstwo, to fantastyczne połączenie - daje wiele radości i uczy.

O Autorze

Po obozie harcerskim w 2012 roku wpadłem na pomysł założenia kanału na YouTube gdzie będę publikować moje nagrania piosenek harcerskich. Nie spodziewałem się jednak, że znajdą się w Polsce i na Świecie ludzie chcący ich słuchać - cieszy to bardzo. Harcerstwo jest dla mnie bardzo ważne - tam nauczyłem się grać na gitarze i śpiewać, poznałem fantastycznych ludzi i zobaczyłem ciekawe miejsca, zrobiłem rzeczy jakich nigdy bym nie zrobił i nie żałuje żadnej z nich - to dzięki harcerstwu prowadzę ten kanał :)

 

Jeżeli znasz piosenkę, którą mógłbym poznać i zagrać na gitarze to proszę o kontakt na adres iharcerz@gmail.com - prześlij proszę tekst i chwyty, bo wersji jednej piosenki jakie można znaleźć w internecie jest wiele.

 

Zachęcam do słuchania mnie również w rozgłośni radiowej naszego Hufca - Radio Kompas. Link do strony radia znajdziecie w polecanych przeze mnie linkach.

 

GDZIE MOŻNA MNIE ZNALEŹĆ:


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Adam
Adam
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Wojciech Kaszubowski
Wojciech Kaszubowski
Próg: 17 zł
Robert Papuziński
Robert Papuziński
Próg: 10 zł
Przemysław Pomorskiii Topolewski
Przemysław Pomorskiii Topolewski
Próg: 5 zł