Paweł Jaroński

Autor rysunków, których wiodącym motywem są gry słowne. Lubi myśleć o sobie, że jest kalamburzystą, wtedy ma wrażenie, że jego zajęcie jest poważniejsze.

O Autorze

Nazywam się Paweł Jaroński i jestem rysownikiem. Przypominam o tym sobie i innym, regularnie publikując prace na moim fanpage'u na Facebooku i na stronie  http://jaronski.pl.

Prace, które tworzę to w większości ilustracje gier słownych, które pojawiają się w mojej głowie w różnoraki sposób. Wykonuję je prawie zawsze techniką cyfrową, o właśnie tak:

 Głównym celem mojej zbiórki na Patronite jest poszerzenie mojej działalności. Na początek chcę wyjść poza format statycznych ilustracji. Oczywiście nadal będę je rysował, z częstotliwością co najmniej taką jak obecnie, bo to moja wielka miłość. Ale chcę spróbować też innych kanałów, a na pierwszy ogień pójdą animacje. Im więcej czasu im poświęcę, tym szybciej zaczną przypominać taki poziom o jakim marzę. Dużo czasu mogę zyskać dzięki Waszemu wsparciu, bo nie będę musiał pochylać się nad każdym zleceniem. Szczególnie chętnie odpuszczę te, które nie są związane z rysowaniem.

 

Drugim celem, tym razem długoterminowym, jest wydanie się drukiem. Scenariuszy jest kilka; najbardziej prawdopodobny jest ten, w którym sam przygotowuję album i szukam dla niego wydawcy. Chodzą słuchy, że poskładanie takiego albumu to bardzo czasochłonne zajęcie.

 

 

Co jeszcze może się wydarzyć? Czasami dostaję od Was oznaki zainteresowania samym procesem tworzenia moich rysunków. Większa niezależność od zlecen iodawców będzie oznaczała też więcej czasu na dokumentowanie mojej pracy, np. w postaci filmów.   


Czy oznacza to, że chcę całkowicie zrezygnować ze zleceń? Nie. Współpraca z firmami też może być ciekawa dla mnie i dla Was. Rysunki z okazji premiery gry "Demokracja" czy zagadka przed Orange Warsaw Festival były dla mnie wielką frajdą a przy tym i Wy mogliście mieć ubaw.

Nadal będę też przyjmował niektóre propozycje od tych z Was, którzy np. chcą podarować komuś prezent w postaci mojego rysunku. Poza tym zastąpienie tych wpływów pieniędzmi z Patronite byłoby zwyczajnie bardzo trudne do osiągnięcia.

 

 

Od kwietnia 2015 udowadniam, że czas na rysowanie znajdę zawsze, choćby się paliło i waliło, i tak będzie dalej. Teraz chcę zobaczyć ile jeszcze mogę zrobić mając tego czasu więcej, a Wy możecie mnie w tym działaniu objąć mecenatem, do czego serdecznie zapraszam.

 


Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)

Najnowsi Patroni