Jedno Ciało

W Patronite od 14.05.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 713

liczba Patronów: 655

5 patronów
95 zł miesięcznie
2 845 zł łącznie

Nowe filmy do naszej muzyki!

4 000 zł

66%

osiągnięto

1 345 zł

brakuje

Dzięki Bogu rozwijamy się! Udało nam się nagrać i wydać nową płytę, także dzięki Waszej pomocy. "Widziały gały co brały" to owoc pracy wielu miesięcy. Cieszymy się tym brzmieniem i mamy nadzieję, że Wy też. Bardzo zależy nam na tym, aby nasze utwory trafiały do ludzi, a konkretnie do ich serc i były czymś więcej niż muzyką: dawały nadzieję, łączyły, podnosiły, pobudzały do kochania!
Czujemy, jak ważna jest obecność JednegoCiała w wirtualnym świecie, bo tam czeka wiele spragnionych serc.

Chcemy stworzyć kolejne teledyski z przesłaniem miłości ... i bardzo potrzebujemy Waszej pomocy!
Profesjonalne klipy to ogromne koszty, a chcemy spóbować zrobić fim na "poziomie światowym", bo jesteśmy przekonani, że warto.
W pierwszej kolejności planujemy film rysunkowy do "Ballady o cudzie".

Jeśli chcecie nam pomóc, prosimy Was o wsparcie tego celu!

Wydanie nowej płyty!

13 000 zł

20%

osiągnięto

10 345 zł

brakuje

Płyta będzie nowa! Nowe treści, nowe brzmienia, nowa jakość... Chcemy dawać z siebie wciąż więcej, aby z większą mocą głosić zwycięstwo miłości nad obojętnością!
Samo wydanie płyty poprzedza szereg różnych działań. Kto muzykuje, ten wie. Nagranie muzyki (gitara, wokal, dogrywki, chórki), mix i mastering to ogromnie ważne sprawy, ale to nie wszystko. Produkcja muzyczna, a potem... projekt graficzny płyty, druk i tłoczenie. Dopóki nie zaczęliśmy tej przygody, nie mieliśmy pojęcia, że chodzi o tak duże kwoty.
A i promocja kosztuje... ale po doświadczeniach ze spotkań z Wami na koncertach, po informacjach zwrotnych z wnętrz samochodów z naszą muzyką w tle, po świadectwach małżeństw, które próbują pokochać jeszcze raz, jesteśmy przekonani, że warto.
Jeśli chcecie współdziałać z nami w JednymCiele, prosimy Was o wsparcie tego celu!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni