Justyna Margielewska

W Patronite od 29.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 3591

Liczba Patronów: 3032

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
5 miesięcznie
561 łącznie

Więcej filmów z JUSTA ANIMUJE o tworzeniu animacji!

200 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

195 zł

brakuje

Do nowych produkcji potrzebne są artykuły plastyczne (kredki, bloki)… Warto to mieć, aby móc zaprezentować Wam więcej treści o tworzeniu filmów rysunkowych. Dzięki takiemu "kieszonkowemu" otrzymacie ode mnie więcej inspirujących wskazówek! Materiały plastyczne to taki niezbędnik do tego, aby więcej rysować w świecie rzeczywistym! I niestety sklepy plastyczne nie rozdają ich za free…

Nowe ciekawostki! Autorskie opowiadania i inne treści w nowych odcinkach z cyklu JUSTA ANIMUJE!

500 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

495 zł

brakuje

Osiągniecie tego progu to możliwość zakupu nowego oprogramowania, a co za tym idzie lepsza jakość nowych filmów! Jest to też motywacja do pracy – zwłaszcza dla kogoś, komu montaż filmu, nagranie dźwięku i edycja w odpowiednich do tego celu programach idzie… tyć wolniej. A jednak moje filmy z cyklu JUSTA ANIMUJE – mają też dodawane napisy!

I oczywiście (taka pomoc) pozwoli mi na uzupełnianie mojego artystycznego niezbędnika już w świecie cyfrowym (za kwotę 500 złotych) można zakupić na przykład nowy program do edycji wideo, który czasami niestety... wymaga aktualizacji!

To… byłaby rewelacja!

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

995 zł

brakuje

Od 2000 roku rozpoczęła się moja przygoda z pełni autorskimi projektami. Dotychczas narysowałam wiele komiksów, napisałam opowiadania i tworzyłam animacje. Jeśli Chcecie otrzymywać ode mnie nowe ilustracje, kolorowanki, filmy animowane, komiksy, opowiadania, audiobooki i podcasty to warto... kibicować mi i może tak dla zachęty... sypnąć groszem?

Jesteście ciekawi dalszych przygód rysicy Urszuli, a może Chcecie dowiedzieć się jak powstają inne moje fabuły? By móc tworzyć więcej unikatowych treści potrzebuję finansowego wsparcia!

Dobre słowa są na wagę złota, ale skoro można (choćby symbolicznie) zarabiać na tworzeniu fanowskich opowiadań... to tym bardziej powinno się otrzymywać coś w zamian za dzielenie się z innymi... swoimi na 100% autorskimi projektami!
Najnowsi Patroni
Goszcz
Goszcz
Próg: 5 zł