82 patronów
3 105 miesięcznie
186 305 łącznie

Podcast o grach i strona internetowa.

5 000 zł

miesięcznie

62%

osiągnięto

1 895 zł

brakujeDzięki wsparciu moich Patronów, ruszyłem aż z dwoma dodatkowymi projektami. Rozpocząłem podcast o grach, dostępny zarówno w formie wideo na YouTube, jak i w formie audio na Spotify, Apple i Google Podcasts. Towarzyszą mi w jego trakcie goście z całego świata, z których pomogą poruszam niebo i ziemię, by nie tylko poznać branżę gier od kuchni, ale i odkryć wszelkie sekrety, jakie mogły przed nami dotychczas skrywać zarówno same gry, jak również ich niezwykła i nieznana niekiedy historia.


Moja strona internetowa z kolei, jest wyjątkowym miejscem, w którym macie okazję poznać mnie jeszcze lepiej. Zarówno przez wzgląd na charakter blogowy, w ramach którego dzielę się z wami moimi recenzjami, toplistami i felietonami, na interesujące mnie tematy, ale i przez wzgląd na wykroczenie poza granice medium gier. Piszę bowiem również o filmach i serialach, które cenię i które, moim skromnym zdaniem, są warte poznania. Ponieważ stałym bywalcem moich komentarzy od Was były pytania o polecane pozycje z medium przedstawicieli kina i srebrnego ekranu, pragnę by moja strona stała się dla was miejscem regularnych odwiedzin. Ponadto, znajdziecie na niej ułatwienia pokroju dostępu do wszelakich prowadzonych przeze mnie portali społecznościowych, jak i listę wszystkich nagranych przeze mnie gier.

Budżet tego progu pozwoli mi regularnie prowadzić oba projekty, w tym systematycznie publikować treści na stronie i przygotowywać polskie napisy do podcastów z anglojęzycznymi gośćmi, których wielogodzinny charakter czyni tę pracę wyjątkowo czasochłonną.

Zasłużyć na miano najlepszego YouTubera.

3 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!Na YouTube jestem od 2012 roku. W pełni poświęciłem się rozwojowi kanału, tworząc niezwykłe i dopracowane do perfekcji treści, w moim unikalnych stylu, zapewniając Wam codzienną dawkę rozrywki. I tak oto spotykamy się codziennie. Wspólnie pokonujemy przerażenie w kultowych horrorach, walczymy o przetrwanie w odcinkach gier survivalowych, które staram się montować dla was niczym najlepszy serial, czy wreszcie kibicujemy razem ukochanym postaciom, w grach które próbują wycisnąć z nas łzy, opowiadając poruszające historie.


Granie od dziecka było moją pasją i pragnę się radością z tego przeżycia dzielić wami każdego dnia, starając się przy tym o możliwie najlepszą jakość tworzonych treści. Wasze wsparcie pozwoli mi na codzienną produkcję filmów, które, jak nigdzie indziej, pozwolą wam oderwać się od trosk codzienności i wkroczyć do prezentowanych przeze mnie światów, do których wsiąkniemy wspólnie na długie godziny.


Budżet tego progu pozwoli mi realizować moją twórczość każdego dnia, zapewniając wam codzienną dawkę materiałów poświęconych grom, tłumacząc wiele z nich na język polski, gdy brak rodzimej lokalizacji tego wymaga i tworząc filmy, do których będziecie chętnie wracać. To wszystko po to, by w Waszych oczach zasłużyć na miano najlepszego YouTubera.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Adrian Giersz
Adrian Giersz
Próg: 200 zł
Damian Żukowski
Damian Żukowski
Próg: 20 zł
Patryk Czyżewski
Patryk Czyżewski
Próg: 20 zł
Romuald Mandrysz
Romuald Mandrysz
Próg: 20 zł
Patryk Matuszak
Patryk Matuszak
Próg: 50 zł