85 patronów
1 970 miesięcznie
165 255 łącznie

Zasłużyć na miano najlepszego YouTubera.

5 000 zł

miesięcznie

39%

osiągnięto

3 030 zł

brakujePracowałem jako nauczyciel, tłumacz i montażysta. Na chwilę obecną, moim głównym źródłem zarobku są YouTube oraz Twitch. Ponieważ to jednak wyjątkowo niestabilne i niepewne źródło zarobków, sięgnąłem po wsparcie moich odbiorców. Pragnę w pełni poświęcić się rozwojowi kanału, streamom oraz tworzeniu wyjątkowych treści, wychodzących poza sztampową i typową dla platformy jakość.

Gry były od dziecka moją nieodzowną pasją. Moje zamiłowanie do tego medium miało jednak znacznie więcej aspektów niżeli samo granie. Dzięki moim Patronom powstają cykle materiałów z iście filmową otoczką, w których górują elementy znakomitego montażu, tłumaczone dialogi z zagranicznymi graczami i nie tylko, a wszystko to sprawia, że odbiorcy oglądają coś na wzór niemalże serialu internetowego.


Wsparcie moich odbiorców pozwala mi również oddać się produkcji nietuzinkowych vlogów tematycznych oraz toplist, przygotowanych z należytą dbałością, za których sprawą mogę zabrać widzów do mojego własnego świata i tego jak ja rozumiem kulturę cyfrową i jej szczególnych przedstawicieli.


Budżet tego progu pozwoli mi zrealizować mnóstwo wspomnianych serii, które przygotuję ze szczególną dbałością, przelewając swoje pomysły i wizje na papier, natomiast dzięki wsparciu moich Patronów, będę w stanie dać im życie na ekranie waszych monitorów.

Być polskim Hideo Kojimą.

10 000 zł

miesięcznie

19%

osiągnięto

8 030 zł

brakujeZdaję sobie sprawę, że powyższe zdanie brzmi nader pompatycznie i sam nie wiem szczerze od czego ten akapit zacząć. Budżet Wiedźmina 3 wynosił 306 milionów złotych? To chyba niezbyt motywujący start. A jednak! Bowiem każdy zaczynał od "robienia po godzinach". Ja z kolei od kilku miesięcy każdego dnia spędzam godzinę pracując w Unity. Godzina dziennie, przez rok, to całkiem sporo pracy.

W dobie produkcji niezależnych, tak dobrych, że potrafią podbić serca milionów graczy na całym świecie, bramy do sukcesu zdają się być bardziej otwarte niż kiedykolwiek, zwłaszcza, że przystępność narzędzi do tworzenia gier przekracza wszelkie oczekiwania. Postanowiłem podjąć się pracy nad skromnym projektem, tworząc krótkie, acz niezwykłe w odbiorze gry, ożywiając w interaktywnym świecie napisane przeze mnie scenariusze tytułów najróżniejszej maści. Od psychologicznych horrorów, przez gry Science Fiction, po gatunki, które w tym medium jeszcze swoich sztandarowych przedstawicieli nie uświadczyły.

Budżet tego progu pozwoli mi poświęcić dodatkowy czas na pracę nad realizacją moich "growych" projektów oraz pozwoli mi na sfinansowanie elementów takich jak ścieżka dźwiękowa, zewnętrzne assety potrzebne do produkcji gry, czy pomocne dłonie równie ambitnych pasjonatów tematu. Dzięki wsparciu moich Patronów, będę mógł budować fundament do rozpoczęcia kolejnego etapu mojej samorealizacji – pozostawienia po sobie wartościowej spuścizny w branży gier. Kolejnych polskich tytułów, które może niegdyś zawojują świat i poruszą serca graczy, pozostając na kartach "growej" historii na długo po tym, jak ostatni pecet przykryje warstwa kurzu, a one będą nadal uchodzić za kultowe klasyki.

Jeśli we mnie wierzysz, pamiętaj, że każda złotówka może zmienić bieg historii. Ja natomiast zrobię wszystko by Cię nie zawieść.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
zooolza
zooolza
Próg: 5 zł
Andrzej Marchut
Andrzej Marchut
Próg: 5 zł
Łukasz Piórkowski
Łukasz Piórkowski
Próg: 10 zł
Maciej Kulon
Maciej Kulon
Próg: 50 zł
RainLion
RainLion
Próg: 10 zł
Troku
Troku
Próg: 10 zł