Avatar użytkownika

Kaftann

67
patronów
67
patronów

Progi wsparcia

Obrazek progu
5 zł miesięcznie

Wspierając mnie tą skromną sumą w ogromnym stopniu przyczyniasz się do dania mi szansy na doskonalenie mojej twórczości i pomagasz mi spełniać moje marzenia. Możesz myśleć, że to tylko drobne i w rzeczywistości nie przekłada się to na ogromne wsparcie, ale jesteś w błędzie! Jeśli Ty... I on... I ona... I jeszcze kilka osób zdecyduje się poświęcić ten jeden słodki napój z bąbelkami lub chrupki, przy pewnej liczbie chętnych możemy podbić świat, nie mówiąc już o tym, że możemy na spokojnie pokryć niejeden z moich celów!

Dlatego właśnie z całego serca Ci dziękuję. Czy zdecydujesz się na ten próg, czy kolejne. Wspierasz mnie, dlatego, że taka była Twoja decyzja. Doceniam to i nie omieszkam przybić Ci piątki, gdy tylko będzie ku temu sposobność!

Otrzymujesz wszystkie przywileje progu 10zł.
Wspólnie z moimi Patronami podjęliśmy decyzję, że ten próg będzie stanowił próg wstępny dla osób, którym zależy na wspieraniu mojej twórczości, niemniej nie mogą pozwolić sobie na wyższe progi wsparcia. Swoje nagrody i przywileje znajdziesz poniżej.

Twoje imię lub nick pojawi się w oficjalnych podziękowaniach na moim Facebooku oraz zakładce Społeczność na kanale YouTube.*
Dzięki wsparciu moich Patronów jestem w stanie w pełni skupić się na rozwoju swojego kanału. Dlatego też wsparcie każdego nowego Patrona będzie na stałe upamiętnione w formie grafiki z podziękowaniami, która pojawi się na mojej stronie na Facebooku oraz zakładce Społeczność na kanale YouTube.

*Wybierając ten i kolejne progi, automatycznie zgadzasz się na zamieszczenie Twojego imienia i nazwiska lub wybranego podczas rejestracji nicku w oficjalnych podziękowaniach oraz w moich filmach. Jeśli chcesz zrezygnować z tej opcji lub podać pseudonim, którym chcesz zastąpić swoje imię i nazwisko, wystarczy, że powiadomisz mnie o tym w wiadomości na Patronite.
Obrazek progu
10 zł miesięcznie

Dziękuję Ci serdecznie! Masz teraz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, przeznaczonej tylko dla Patronów.
Co z kolei znajdziecie na tej grupie? Przedpremierowe informacje i pokazy projektów materiałów, filmów i gier, czy choćby pamiątkowe zdjęcia zza kulis ich tworzenia. Będziecie mieli okazję wziąć udział we wspólnych dyskusjach ze mną, na temat czy to nadchodzących projektów, czy jakikolwiek inny. Na grupie dzielę się bowiem treściami, które będą mniej lub więcej powiązane z moją twórczością. Odbywają się tam comiesięczne ekskluzywne konkursy i giveawaye gier oraz gamingowych gadżetów, przygotowane specjalnie z myślą o Patronach. Mają również miejsce wydarzenia na żywo, a w ramach nich odbywają się sesje Q&A, w trakcie których odpowiadam na wasze pytania. Ponadto, każdy materiał vlogowy publikowany jest przedpremierowo właśnie na grupie, natomiast w przypadku produkcji Q&A, pierwszeństwo mają pytania zadane przez Patronów. Dodatkowo, członkowie grupy mają dostęp do ekskluzywnych materiałów oraz odcinków, które nigdy nie ujrzały światła dziennego, były anulowane lub nie zostały przeze mnie wykorzystane na kanale.

Otrzymujesz również dostęp do zamkniętej grupy Steam oraz serwera Discord.
Na prowadzonych przeze mnie livestreamach z gier wieloosobowych odbywa się często granie z Patronami. Bycie członkiem serwera Discord oraz grupy Steam pozwala Patronom na dostęp do komunikatora głosowego oraz daje możliwość dołączenia do wspólnej gry ze mną w tytuły najróżniejszej maści. Ponadto, na serwerze Discord często odbywają się najzwyczajniejsze pogaduchy, w ramach których Patroni mogą ze mną od czasu do czasu posiedzieć, porozmawiać, czy choćby zdobyć odpowiedzi na interesujące ich pytania związane z moimi planami i twórczością.

PATRONITE-reward-icon.png A jak Ci się podoba wizja spotkań z Patronami?

Powyższe grupy pozwolą mi w bardziej przystępny sposób organizować spotkania z Patronami. Chcę kilka razy w roku organizować wspólne wieczory w różnych miastach w Polsce i nie tylko. Tym samym mieć okazję zjeść z wami coś dobrego, posiedzieć i pogadać na najróżniejsze tematy, pozwalając nam na ludzką interakcję w doborowym towarzystwie.

Zdobywasz również wszystkie nagrody i przywileje z poprzedniego progu!
Obrazek progu
20 zł miesięcznie

Moi widzowie niejednokrotnie proszą mnie o ocenę ich twórczości, czy to w formie filmów, obrazów, grafiki, muzyki, czy gier. Jak widzicie, choćby po mojej stronie na Patronite, jestem człowiekiem, który poświęca każdą chwilę ciężkiej pracy i samodoskonaleniu.

PATRONITE-reward-icon.png Masz we mnie wsparcie i osobistego recenzenta Twojej twórczości własnej!

Możesz liczyć na to, że poświęcę swoją uwagę Twojej twórczości i Twojemu zapytaniu w stu procentach. Nie omieszkam podzielić się kilkoma wskazówki i wytycznymi by ułatwić Ci jej doskonalenie, czy też zwyczajnie wyrażę swoją osobistą opinię, jeśli tego sobie zażyczysz.

PATRONITE-reward-icon.png W każdym miesiącu masz szansę na zdobycie nagrody w postaci wyjątkowej gry.

Jestem znany z organizowania mnóstwa konkursów, zwłaszcza przy okazji premier nietuzinkowych gier. Każdego miesiąca wybiorę jednego z Patronów tego lub wyższych progów, który otrzyma wyjątkową, wybraną przeze mnie grę. Z każdym kolejnym miesiącem będzie to zupełnie inny tytuł.

Zdobywasz również wszystkie nagrody i przywileje z poprzednich progów!
Obrazek progu
50 zł miesięcznie

PATRONITE-reward-icon.png Napiszę specjalnie dla Ciebie nietuzinkowy list, z moim podpisem i dedykacją, wedle życzenia!

Ponadto, w samym liście, odpowiem na Twoje pytania, jeśli jakieś wpadną Ci do głowy. Zawsze lubiłem tę formę korespondencji. Miło będzie móc poniekąd przywrócić ją do życia!

PATRONITE-reward-icon.png W każdym miesiącu masz szansę zdobyć wyjątkową grę.

Co miesiąc, spośród Patronów z tego oraz wyższych progów, jedną szczęśliwą osobę nagrodzę nietuzinkową grą komputerową. Każdego miesiąca będzie to zupełnie inna gra: niekiedy zupełnie nowa perełka, innym razem zaś sprawdzony klasyk."

PATRONITE-reward-icon.png W każdym miesiącu masz również szansę wygrać 20 zł do wykorzystania na Steam.

Co miesiąc, spośród Patronów z tego oraz wyższych progów, wybiorę jedną osobę, która otrzyma kartę podarunkową w wysokości 20zł do wykorzystania na platformie Steam. Pozostaje polować na wyjątkowe okazje i dorwać na wyprzedażach prawdziwe perełki!

Zdobywasz również wszystkie nagrody i przywileje z poprzednich progów!
Obrazek progu
100 zł miesięcznie

Wiele z moich celów opiera się na podróży do niezwykle ciekawych miejsc i wydarzeń na całym świecie. Wiem, że wdzięczności jaką czuję, gdy ktoś jest chętny mnie wesprzeć, nie da się przelać na cokolwiek materialnego, niemniej spróbuję.

PATRONITE-reward-icon.png W każdym miesiącu otrzymasz ode mnie niezwykłą grę komputerową.

Co miesiąc będę wybierał nową, wyjątkową grę, która będzie lądować w Twojej skrzynce. Za każdym razem będzie to zupełnie nowy tytuł, więc Twoja biblioteka szybko zapełni się masą ciekawych gier. Wśród nich pojawią się zarówno sprawdzone perełki, jak i premierowe hity!

Zdobywasz również wszystkie nagrody i przywileje z poprzednich progów!
Obrazek progu
200 zł miesięcznie

To prawdziwy zaszczyt. Żyć ze świadomością, że ktoś jest w stanie być tak niewyobrażalnie hojny, chcąc wspierać ambitne przedsięwzięcia, dla których w moich oczach warto żyć. Projekty, których warto się podjąć i na które warto ciężko pracować. By każdego dnia budzić się ze świadomością, że robi się coś wyjątkowego. Nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla innych. Ubogacając ich codzienność czymś, co zmotywuje ich do tego, by oderwać się choć na chwilę od ziemi.

Nie wydaje mi się by istniał słowny lub materialny sposób by wyrazić wdzięczność, jaką czuję na samą myśl, że możesz zdecydować się właśnie na ten próg. Niemniej podejmę się tego wyzwania.

PATRONITE-reward-icon.png Otrzymasz ode mnie wyjątkowy upominek.

W skrzynce Patronów tego progu wyląduje paczka z przygotowanym ode mnie prezentem, w którym znajdą oni coś, co na dobre przypominać będzie o ogromnej wdzięczności, jaką czuję wiedząc, że postanowili mnie wesprzeć.

Zdobywasz również wszystkie nagrody i przywileje z poprzednich progów!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Kaftann w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

YouTuber, mąż i koci tata. Z wykształcenia lingwista, z zamiłowania kinoman, pasjonat gier i wszelakiej kultury cyfrowej. Kawę piję w hektolitrach.

Od 2012 roku jestem twórcą materiałów na YouTube, prowadzącym kanał poświęcony tematyce gier. Przez lata kanał ewoluował o coraz to więcej prezentowanych gatunków i coraz ciekawiej przygotowywane treści. Wiele lat temu jako pierwszy przygotowywałem tłumaczenia gier, gdy nie było jeszcze możliwości dodawania napisów do filmów. W niepodrabialnym stylu prezentowałem materiały z gatunku let's play, montując je w nietuzinkowy i oryginalny sposób. Wszystko to sprawiło, że przez ponad dekadę udało mi się przekonać do siebie rzeszę niemal 200,000 wyjątkowych widzów.

I tak oto zaczęła się wspólna przygoda. Od unikalnych produkcji wideo z gier survivalowych i multiplayer, w których odgrywane przeze mnie role i montaż czynią je wciągającymi niczym najlepszy serial...

 

 

...Przez gry fabularne, przy których emocjonowaliście się razem ze mną, kibicując ukochanym postaciom i wsiąkając wspólnie w niezwykłe światy przedstawione...
 

 
...Aż po materiały Vlogowe i Toplisty, dzięki który mieliście szansę mnie bardziej poznać, a ja uchylałem wam rąbka tajemnicy dotyczącej mojego gamingowego świata, pełnego niezwykłych anegdotek i przemyśleń.
 

Cele Autora

Zasłużyć na miano najlepszego YouTubera.
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 540 zł brakuje
82%


Na YouTube jestem od 2012 roku. W pełni poświęciłem się rozwojowi kanału, tworząc niezwykłe i dopracowane do perfekcji treści, w moim unikalnych stylu, zapewniając Wam codzienną dawkę rozrywki. I tak oto spotykamy się codziennie. Wspólnie pokonujemy przerażenie w kultowych horrorach, walczymy o przetrwanie w odcinkach gier survivalowych, które staram się montować dla was niczym najlepszy serial, czy wreszcie kibicujemy razem ukochanym postaciom, w grach które próbują wycisnąć z nas łzy, opowiadając poruszające historie.


Granie od dziecka było moją pasją i pragnę się radością z tego przeżycia dzielić wami każdego dnia, starając się przy tym o możliwie najlepszą jakość tworzonych treści. Wasze wsparcie pozwoli mi na codzienną produkcję filmów, które, jak nigdzie indziej, pozwolą wam oderwać się od trosk codzienności i wkroczyć do prezentowanych przeze mnie światów, do których wsiąkniemy wspólnie na długie godziny.


Budżet tego progu pozwoli mi realizować moją twórczość każdego dnia, zapewniając wam codzienną dawkę materiałów poświęconych grom, tłumacząc wiele z nich na język polski, gdy brak rodzimej lokalizacji tego wymaga i tworząc filmy, do których będziecie chętnie wracać. To wszystko po to, by w Waszych oczach zasłużyć na miano najlepszego YouTubera.
Podcast o grach i strona internetowa.
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 2 540 zł brakuje
49%


Dzięki wsparciu moich Patronów, ruszyłem aż z dwoma dodatkowymi projektami. Rozpocząłem podcast o grach, dostępny zarówno w formie wideo na YouTube, jak i w formie audio na Spotify, Apple i Google Podcasts. Towarzyszą mi w jego trakcie goście z całego świata, z których pomogą poruszam niebo i ziemię, by nie tylko poznać branżę gier od kuchni, ale i odkryć wszelkie sekrety, jakie mogły przed nami dotychczas skrywać zarówno same gry, jak również ich niezwykła i nieznana niekiedy historia.


Moja strona internetowa z kolei, jest wyjątkowym miejscem, w którym macie okazję poznać mnie jeszcze lepiej. Zarówno przez wzgląd na charakter blogowy, w ramach którego dzielę się z wami moimi recenzjami, toplistami i felietonami, na interesujące mnie tematy, ale i przez wzgląd na wykroczenie poza granice medium gier. Piszę bowiem również o filmach i serialach, które cenię i które, moim skromnym zdaniem, są warte poznania. Ponieważ stałym bywalcem moich komentarzy od Was były pytania o polecane pozycje z medium przedstawicieli kina i srebrnego ekranu, pragnę by moja strona stała się dla was miejscem regularnych odwiedzin. Ponadto, znajdziecie na niej ułatwienia pokroju dostępu do wszelakich prowadzonych przeze mnie portali społecznościowych, jak i listę wszystkich nagranych przeze mnie gier.

Budżet tego progu pozwoli mi regularnie prowadzić oba projekty, w tym systematycznie publikować treści na stronie i przygotowywać polskie napisy do podcastów z anglojęzycznymi gośćmi, których wielogodzinny charakter czyni tę pracę wyjątkowo czasochłonną.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Kaftann już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

AdrianRapowanie
AdrianRapowanie
20 zł
Krystian Żurawski
Krystian Żurawski
10 zł
Łukasz Piątkowski
Łukasz Piątkowski
20 zł
Koryt
Koryt
100 zł
Mroxny
Mroxny
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.