Kajko i Kokosz

W Patronite od 06.09.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1285

Liczba Patronów: 1489

Zostań Patronem
5 patronów
160 miesięcznie
320 łącznie

Łamignat Nieustraszony!

30 000 zł

1%

osiągnięto

29 680 zł

brakuje

Ta kwota pozwoli nam... przywołać do życia, jako postać grywalną, niezrównanego zbója Łamignata. Uzupełnij szeregi wojów, obok Kajka i Kokosza.
Silne ręce, elegancki kubraczek i portki... nasz ekspert od redystrybucji bogactwa i dóbr materialnych nie potrzebuje specjalnego wprowadzenia. Wciel się w postać zbója o gołębim sercu i zobacz, co potrafi Bacik.
Lelum Polelum, zbiórka jest warta świeczki!

Nowy Akt

60 000 zł

0%

osiągnięto

59 680 zł

brakuje

Kompletny Nowy Akt pełen przygód stworzony przez Macieja Kura.

Maciej Kur (ur. 12 maj 1988) Polski scenarzysta komiksów i filmów animowanych. Magister sztuki mediów, specjalizacja Animacja, na Warszawskiej ASP oraz absolwent Warszawskiej Akademii Filmu i Telwizji. Autor między innymi serii komiksowych "Lil i Put", "Emilka Sza" oraz wydawanej obecnie w Kanadzie "Delisie" (Dollicious). Pisał scenariusze do takich seriali dla dzieci jak "Hip-Hip i Hurra", "Żubr Pompik", "Kicia Kocia" i reżyserował odcinki serialu "Wiking Tappi" (także "Żubra Pompika"). Autor filmu dokumentalnego "Witold Giersz - Sztuka Animacji" oraz książki dla dzieci "Sylwia Sylwester jest niecałopełnista". Od roku 2016 pisze scenariusze do kontynuacji komiksów Janusza Christy "Kajko i Kokosz". Tom "Królewska Konna" był nominowany do nagrody za komiks roku na Międzynarodowym Festiwalu Komiksów i Gier w Łodzi. Pisze także scenariusze do serialu animowanego "Kajko i Kokosz" dla platformy NETFLIX. Pracował też przy scenariuszu do powstającego filmu pełnometrażowego "Ryjówka Przeznaczenia", na podstawie komiksów Tomka Samojlika.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
askonecz
askonecz
Próg: 100 zł
Tadeusz Chelkowski
Tadeusz Chelkowski
Próg: 10 zł
Krzysztof Leszczewski
Krzysztof Leszczewski
Próg: 20 zł
Wojciech Żółkiewicz
Wojciech Żółkiewicz
Próg: 10 zł
Szkodnix
Szkodnix
Próg: 20 zł