Avatar użytkownika

Drzazgi Świata // Kamila Kielar

60
patronów
1 460 
miesięcznie
44 150 
łącznie
60
patronów
1 460 zł 44 150 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziesięć złotych to tyle, ile koszuje dobra herbata w kawiarni. Bardzo się cieszę, że chcesz mnie na nią zaprosić raz w miesiącu, bo uwielbiam dobrą herbatę!

To pierwszy z progów podstawowych - a wysokość kwoty wsparcia zostawiam do Twojej indywidualnej decyzji - bo to Ty najlepiej wiesz, na ile możesz sobie pozwolić wspierać podcast.

W zamian ja zapraszam Ciebie do specjalnej grupy na Facebooku, gdzie dyskutuję z Wami pomysły na nowe odcinki, serie podcastu czy pytania do gości. Oraz – co najważniejsze – będziemy mieć szansę na bardziej osobistą relację. Aha, i będziesz też wymieniony jako Producent na stronie www podcastu.
20 zł miesięcznie
Dziesięć złotych to tyle, ile koszuje dobry magazyn reporterski w kiosku. Wspierając podcast tą kwotą, oznacza to, że doceniasz jego dziennikarskie treści.

To drugi z progów podstawowych - a wysokość kwoty wsparcia zostawiam do Twojej indywidualnej decyzji - bo to Ty najlepiej wiesz, na ile możesz sobie pozwolić wspierać podcast.

W zamian ja zapraszam Ciebie do specjalnej grupy na Facebooku, gdzie dyskutuję z Wami pomysły na nowe odcinki, serie podcastu czy pytania do gości. Oraz – co najważniejsze – będziemy mieć szansę na bardziej osobistą relację. Aha, i będziesz też wymieniony jako Producent na stronie www podcastu.
30 zł miesięcznie
Trzydzieści złotych to kwota subskrypcji mediów online. Wiem, że ciężko nadążyć za tym, co dzieje się w mediach, dlatego proponuję podzielenie się z Tobą tym kawałkiem mojej pracy.

Każdego dnia przeglądam dziesiątki artykułów - większość z nich w mediach zagranicznych lub z nietypowego obszaru. Dlatego chętnie wyślę Ci newsletterem zestaw artykułów, które wygrzebałam i uważam za wartościowe - dużo będzie z dziedzin przyrodniczych, zagadnień problemowych trochę o outdoorze, czyli z obszarów, o których mówią Drzazgi Świata. Będę Ci polecać też inne wartościowe rzeczy, takie jak filmy czy książki, które czytam i mnie zachwycają.

Ze względu na wyjątkową specyfikę swojej pracy nie jestem w stanie wysyłać newslettera w regularnych odstępach czasowych, ale gwarantuje, że nie będzie to mniej niż 20 rocznie numerów specjalnych emaili z zestawem linków i poleceń.

Plus oczywiście zostaniesz zaproszony do naszej grupy na Facebooku oraz będziesz wymieniony w sekcji Producentów na www podcastu.

50 zł miesięcznie
To cena dobrej książki lub reportażu. Czytanie i nieustanne poznawanie niuansów świata jest szczególnie ważne w pracy dziennikarza. Dzięki takiej symbolicznej książce od Ciebie, mogę się rozwijać i doszkalać.

Dlatego też z tej grupy Patronów wybiorę jedną osobę, która otrzyma ode mnie książkę jednego z moich gości lub inną, wybraną przeze mnie książkę reporterską.
Jeśli w gronie Patronów wspierających tą kwotą będzie do 10 osób, to losowanie odbywać się będzie raz na 3 miesiące. W przedziale 11-20 osób będzie to losowanie co 2 miesiące. W przedziale 21 - 25 co miesiąc. A powyżej tej liczby co kolejne 25 osób będzie losowany jeden więcej egzemplarz książki.

Rzecz jasna, zostaniesz wymieniony również jako producent na stronie podcastu, zaproszę Cię do naszej facebookowej grupy oraz będziesz dostawać newsletter
100 zł miesięcznie
Ten próg to nie tylko spora kwota. Dla mnie to przede wszystkim sygnał, że robię wartościowe rzeczy, a że Tobie zależy na dobrych treściach w internecie. Dziękuję, że pomagasz mi się rozwijać!

Ja chętnie pomogę Tobie! Jako zawodowa dziennikarka, ale też organizatorka wyjazdów, przewodniczka i podróżniczka zamierzam organizować na zoomie zamknięte warsztaty - będą one albo o mojej dziennikarskiej pracy i jej specyfice (np. zbieranie materiałów w najbardziej niedostępnych regionach świata) lub o tematach zwiazanych z przyrodą czy outodorem. Będę też na FB grupie pytać Was, czy jest jakiś temat, o którym chcecie posłuchać. Warsztaty odbywać się będą kwartalnie.

Widzimy się też w facebookowej grupie, teamie decyzyjnym i lądujesz na liście Producentów podcastu Drzazgi Świata udostępnionego na stronie internetowej. Będziesz również otrzymywać newsletter.
500 zł miesięcznie
To już wparcie komercyjne. Skontaktuj się ze mną w celu ustalenia szczegółów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Drzazgi Świata // Kamila Kielar w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Piszę, opowiadam, mówię do mikrofonu. Prowadzę podcast Drzazgi Świata.
Realizuję wyprawy typu adventure i reporterskie, nagradzane na największych imprezach i pokazywane na festiwalach w kilku krajach.
A, i jeszcze fotografuję przyrodę. Zwłaszcza niedźwiedzie.

Cześć!

Jestem Kamila.

Piszę, występuję, mówię do mikrofonu. Prowadzę podcast Drzazgi Świata. Fotografuję przyrodę. Zwłaszcza niedźwiedzie. 

To w skrócie. 

Kamila Kielar / Half Dome


Prowadzę podcast Drzazgi Świata

Rozbieram świat na drzazgi. Czasem będzie uwierać. To jednen z ulubionych przez słuchaczy podcastów dziennikarskich w Polsce.

Podcast to dziennikarskie spojrzenie na to wszystko, co na drugim końcu świata pozornie wygląda jak żywcem wyjęte z folderu biura podróży. Podróże w podcaście są więc tylko pretekstem do mówienia o rzeczach ważniejszych, niż czyjaś przygoda. Usłyszycie również moje autorskie reporterskie opowieści z północy. 

Rozmawiamy też o tym, jak opisywać świat, żeby mu nie zaszkodzić. 

Kamila Kielar


Realizuję wyprawy adventure

Samotnie przepłynęłam kajakiem 500km po wodach Pacyfiku w poszukiwaniu niedźwiedzi-duchów, najrzadszego typu niedźwiedzi na świecie, zimą przejechałam rowerem i na nartach biegowych kanadyjski Jukon, przeszłam górami prawie 5000km z Meksyku do Kanady szlakiem Pacific Crest Trail. Również samotnie przejechałam rowerem Alaskę oraz Kamczatkę. Przeszłam pieszo kawał Laponii i Szkocji, także zimą. Mieszkałam i pracowałam z kanadyjskimi i alaskańskimi traperami, biologami i rangersami.

Kamila Kielar / kajak po Pacyfiku

Za moje podróże zostałam nagrodzona Kolosem (najbardziej prestiżowa nagroda i największy festiwal w Polsce) oraz nagrodą National Geographic Traveler w kategorii Podróż Roku. Dziś jestem też członkiem Rady Kolosów.

Wystepuję na największych festiwalach i konferencjach w Polsce i za granicą. Wielokrotnie otrzymywałam nagrody za najlepsze wystąpienie.

Moje artykuły znajdziecie w magazynach podróżniczych i reporterskich, takich jak Kontynenty, Pismo, National Geographic Traveler. Wydałam dwa albumy fotograficzne i zorganizowałam kilka wystaw. Obecnie pracuję nad książką.

Specjalizuję się w północnej przyrodzie i tamtejszych zwierzętach. Zwłaszcza niedźwiedziach.

 


Internet

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Drzazgi Świata // Kamila Kielar w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

WSPÓŁTWÓRZ
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 1 540 zł brakuje
48%

To realna kwota, potrzebna do realizacji podcastu na poziomie, który mnie satysfakcjonuje. W tę kwotę wlicza się sprzęt, studio, licencje do programów, utrzymanie stron www i hostigi. To również - a może przede wszytskim - koszty pracy mojej i osób, które współpracują przy produkcji.

Przy takiej kwocie jestem w stanie zrelizować minimum dwa odcinki w miesiącu.

To również dowód na to, że uważacie Drzazgi Świata za wartościowy podcast i chcecie, żeby istniał.
ROZWIJAJ
  • 6 000 zł miesięcznie
  • 4 540 zł brakuje
24%

Ten cel, poza utrzymaniem podcastu na wysokim poziomie, pozwoli również go rozwijać, wprowadzać nowe formaty, ulepszać jakość i sprzęt oraz zapewni tygodniową regularność. Pozwoli to rozwijać też inne projekty i wejść na nowe platformy. Będę mogła też wziąć udział w rozwijajacych szkoleniach i kursach podcastingowych i dziennikarskich.

Dzięki uzyskaniu tego celu 5% z dochodów z Patronite przeznaczę na wybraną wspólnie z Patronami fundcję wspierającą dziką przyrodę.

Osiągnięcie tego celu to również pewność i motywacja dla mnie, że naprawdę warto tworzyć.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Drzazgi Świata // Kamila Kielar już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Jarek Galej
Jarek Galej
10 zł
Black Hat Ultra
Black Hat Ultra
20 zł
Paweł Serek
Paweł Serek
30 zł
Czarek Kurys
Czarek Kurys
20 zł
Jadwiga Marchwica
Jadwiga Marchwica
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.