KamperManiak

W Patronite od 03.10.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 315

Liczba Patronów: 370

Zostań Patronem
Kup na prezent
53 patronów
1 980 miesięcznie
38 805 łącznie

Kamperem do Indii

25 000 zł

55%

osiągnięto

11 195 zł

brakuje

W naszych podróżniczych celach i marzeniach znalazł się kolejny kierunek. Tym razem chcemy zrealizować wyprawę do Indii, odwiedzając po drodze równie ciekawe kraje jak Turcję (głównie jej Wschodnią część), Iran, Pakistan, Afganistan, a w drodze powrotnej: Turkmenistan, Uzbekistan, Kazachstan, Azerbejdżan i Armenię.

Chcemy zrealizować na polskim Youtube coś czego nie było, czyli dojechać drogą lądową 30 letnim kamperem do jednego z najbardziej fascynujących krajów świata.

Indie to kraj leżący w Azji Południowej, m.in. na Półwyspie Indyjskim. W tej części kontynentu, kilka tysięcy lat temu powstały i rozwinęły się wielkie kultury. W XV wieku Krzysztof Kolumb, poszukując drogi do Indii, dopłynął do wysp leżących u wschodnich wybrzeży Ameryki Środkowej. Sądząc, że to Indie, nazwał miejscową ludność Indianami. Dlatego mieszkańców Indii, dla odróżnienia, nazywa się Hindusami. Indie są drugim państwem na świecie pod względem liczby ludności (ponad 1 mld). Są także jednym z najgęściej zaludnionych krajów Azji.

Podobnie jak przed latami, Krzysztof Kolumb poszukiwał drogi do Indii, tak my chcemy odkryć to, co czeka na współczesnego podróżnika podczas drogi do tego egzotycznego kraju. Z pewnością jest to podróż na drugi koniec świata, tym bardziej, że chcemy pokonać całość trasy naszym mobilnym domem.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Joanna Majchrzak
Joanna Majchrzak
Próg: 10 zł
Monika Mikołajczak
Monika Mikołajczak
Próg: 30 zł
Tomaszy Konieczny
Tomaszy Konieczny
Próg: 30 zł
Jakub Pojda
Jakub Pojda
Próg: 50 zł
Adam Adam
Adam Adam
Próg: 10 zł