Strefa Patrona:

1

patron

200 zł

miesięcznie

600 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
226
miesięczne wsparcie
605
liczba patronów

  Bez lania wody - malarstwo klasyczne, rysunek, ilustracja i wiele innych. Roznosi mnie od ilości pomysłów które pragnę zrealizować! Co tu dużo pisać, po prostu zajrzyj do mojej galerii! ;)

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
12 %
100%
osiągnięto 12%
cel: 5000 zł
brakuje 4400 zł
Tablet graficzny
Jak już wiadomo, rysunek, komiks oraz ilustracja to mój konik. W moim szkicowniku regularnie powstają kolejne projekty które specjalnie trzymam w ich surowej formie żeby kiedyś wykorzystać je w możliwie najlepszy sposób. Mają one duży potencjał aby w przyszłości przerodziły się w prawdziwe arcydzieła. Ten moment nadejdzie gdy zakupię wymarzony tablet graficzny. Klasyczne narzędzia takie jak kartka, ołówek i kredki nie przynoszą zadowalającego mnie efektu dlatego pragnę pójść do przodu i opanować do maksimum możliwości jakie daje nam dzisiejsza technologia. Mam już za sobą pierwsze kroki na tablecie graficznym dla amatorów jednak rozpracowałam go tak szybko, że jego ograniczone możliwości powstrzymują mnie przed dalszym rozwojem. Na lepszym sprzęcie zamierzam rozwijać digital painting, tworzyć komiksy i ulepszać te, które już powstały na papierze. Na pewno spróbuję również concept artu. ;)

O Autorze

Witaj na moim profilu!

Nazywam się Karolina i studiuję malarstwo na Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie.

Jestem osobą o szerokim spektrum zainteresowań. Oprócz malarstwa interesuję się również rysunkiem, fotografią, grafiką a także makijażem i charakteryzacją. Moja wyobraźnia co sekundę wymyśla nowe pomysły które przelewam na papier, płótno lub na cokolwiek innego na co akurat mam ochotę. Nie ograniczam się w formie ani treści. Jednego dnia tworzę realistyczne portrety ludzi, drugiego zaś brudzę się farbą podczas malowania abstrakcji.  Dzięki tej różnorodności nie popadam w znudzenie. 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook