Kasia Staszewska

5 patronów
180 miesięcznie
Hej! Tu Kasia Staszewska :) Jestem wokalistką, autorką tekstów. Śpiew to moja największa pasja! W 2016 roku założyłam kanał na YouTube, na którym obecnie można znaleźć covery zagranicznych piosenek w polskich wersjach i nie tylko :)

O Autorze

Kanał na YouTube pomaga mi rozwijać się artystycznie, daje mnóstwo satysfakcji i radości, a poprzez piosenki, które wykonuję staram się dzielić nią z moimi słuchaczami :) Sama zajmuję się pisaniem tekstów, masteringiem wokalu oraz montażem swoich filmów w moim domowym studio. Obecnie uczę się także obsługi profesjonalnego programu do tworzenia muzyki, żeby w przyszłości móc samodzielnie tworzyć własne piosenki :) Pragnę nadal działać w tym kierunku i robić to coraz lepiej!

Nigdy nie robiłam tego dla pieniędzy, wszystkie oszczędności od kiedy pamiętam inwestuję w moją pasję i sprawia mi to ogromną przyjemność :) 

Bardzo zależy mi na wysokiej jakości moich nagrań, a niestety ceny profesjonalnego sprzętu przekraczają granice moich możliwości finansowych. Jeśli masz ochotę dorzucić cegiełkę do spełnienia moich muzycznych marzeń, to zapraszam!

W ramach podziękowania przygotowałam dla Ciebie nagrody, które znajdziesz w opisie każdego z progów :)


A oto kilka dotychczasowych nagrań z mojego kanału na YouTube:


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Jan Rejment
Jan Rejment
Próg: 20 zł
Józef Karpiński
Józef Karpiński
Próg: 30 zł
Grzegorz Koperczak
Grzegorz Koperczak
Próg: 50 zł
Bartek Brzozowski
Bartek Brzozowski
Próg: 30 zł
Mariusz Szczotka
Mariusz Szczotka
Próg: 50 zł