KattLett

W Patronite od 19.02.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 928

liczba Patronów: 832

7 patronów
125 zł miesięcznie
1 350 zł łącznie
Autorka, rysowniczka i ilustratorka komiksów takich jak "Exitus Letalis", "Pentagram Alchemist" czy "Artificial People:Magenta".

O Autorze

Hej! Jestem autorką komiksów i nowelek takich jak "Exitus Letalis" i "Artificial People:Magenta" wydanych przez wydawnictwo KOTORI. 

 

Od jakiegoś czasu sama wydaję serię "Pentagram Alchemist", mam za sobą trzy tomy! Uf, ale planuję tworzyć kolejne tytuły! Wiem, że sporo ludzi czeka na kontynuację "Exitus Letalis".  Uwielbiam tworzyć komiksy i chcę to robić dalej, ale ostatnio brakuje mi niestety motywacji. W moim życiu trochę się skomplikowało i potrzebuję kontaktu z fanami, który osłabł z mojej winy. Nie chcę, by prywatne sprawy wpływały na moją twórczość. Przyda mi się teraz niezły kopniak zmuszający do działania! 

 

 

Co więcej... Marzy mi się stworzenie gry otome. Fabuła opierałaby się na serii Exitus Letalis. Odkrywanie sekretów nieśmiertelnych domowników z miłosnym wątkiem. Ot, typowa gra randkowa. Jednak już sama tego nie przygotuję. Potrzebuję pomocy innych ludzi przy tworzeniu i myślę, że Patronite.pl mi w tym może pomóc. 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!