KattLett

W Patronite od 19.02.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1247

Liczba Patronów: 1018

Zostań Patronem
7 patronów
105 miesięcznie
1 940 łącznie
Autorka, rysowniczka i ilustratorka komiksów takich jak "Exitus Letalis", "Pentagram Alchemist" czy "Artificial People:Magenta".

O Autorze

Hej! Jestem autorką komiksów i nowelek takich jak "Exitus Letalis" i "Artificial People:Magenta" wydanych przez wydawnictwo KOTORI. 

 

Od jakiegoś czasu sama wydaję serię "Pentagram Alchemist", mam za sobą trzy tomy! Uf, ale planuję tworzyć kolejne tytuły! Wiem, że sporo ludzi czeka na kontynuację "Exitus Letalis".  Uwielbiam tworzyć komiksy i chcę to robić dalej, ale ostatnio brakuje mi niestety motywacji. W moim życiu trochę się skomplikowało i potrzebuję kontaktu z fanami, który osłabł z mojej winy. Nie chcę, by prywatne sprawy wpływały na moją twórczość. Przyda mi się teraz niezły kopniak zmuszający do działania! 

 

 

Co więcej... Marzy mi się stworzenie gry otome. Fabuła opierałaby się na serii Exitus Letalis. Odkrywanie sekretów nieśmiertelnych domowników z miłosnym wątkiem. Ot, typowa gra randkowa. Jednak już sama tego nie przygotuję. Potrzebuję pomocy innych ludzi przy tworzeniu i myślę, że Patronite.pl mi w tym może pomóc. 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika