KattLett

W Patronite od 19.02.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1400

Liczba Patronów: 899

Zostań Patronem
11 patronów
110 miesięcznie
2 170 łącznie
Autorka, rysowniczka i ilustratorka komiksów takich jak "Exitus Letalis", "Pentagram Alchemist" czy "Artificial People:Magenta".

O Autorze

 

"KattLett (alias Ciocia Kacia), czyli Michalina Daszuta, jest autorką komiksów inspirowanych japońską mangą. Sama o sobie mówi, że podobnie jak lord Farquaad ze Shrecka, jest człowiekiem niskiego formatu. Na szczęście w przeciwieństwie do niego, KattLett odznacza się za to ogromnym sercem."

 

   Moja przygoda z rysowaniem komiksów zaczęła się od zwyczajnego “bazgrania historyjek” w szkolnych zeszytach. Następnie tworzyłam webkomiksy, żeby w 2014 roku rozpocząć trzyletnią współpracę z wydawnictwem Kotori. Nakładem tego wydawnictwa ukazała się 5-tomowa seria „Exitus Letalis” uzupełniona o dodatkowy tom we wrześniu 2020 roku - "Exitus Letalis: Kaleidoscope". Od czasu opublikowania pierwszego komiksu co roku pojawiały się kolejne jak „Artificial People”, czy „Pentagram Alchemist”.

   Pracę rysownika łączyłam z nauką, studiując w tym czasie game design, uzyskując w 2019 roku dyplom licencjata Dolnośląskiej Szkoły Wyższej na kierunku “Media kreatywne”.

 

   Największym marzeniem jest wyjazd do Japonii z jakąś grupką czytelników. Szaleństwo wiem, ale od czego są marzenia? :D 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Pola Krzysiak
Pola Krzysiak
10 zł miesięcznie
Anonimowy patron
30 zł jednorazowo
LazyDumpling
LazyDumpling
30 zł jednorazowo
Paulina Główka
Paulina Główka
30 zł jednorazowo
Paulina Spatuszko
Paulina Spatuszko
30 zł jednorazowo
Julka Kowalska
Julka Kowalska
30 zł jednorazowo