Avatar użytkownika

#kawazmierniczym

11
patronów
320 
miesięcznie
9 750 
łącznie
11
patronów
320 zł 9 750 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękujemy Ci, że dla #KAWAZMIERNICZYM zrezygnowałeś z jednej MAŁEJ CZARNEJ w miesiącu i stałeś się naszym PATRONEM, wspierającym naszą walkę z KOMUNISTYCZNYM USTROJEM W GEODEZJI.
10 zł miesięcznie
Dziękujemy, że jesteś z nami. Będąc naszym Patronem możesz liczyć na to, że znajdziesz się na liście naszych Patronów.
25 zł miesięcznie
Serdecznie dziękujemy za tak znaczące wsparcie. Oprócz wymienienia Twojej osoby w Liście Patronów możesz liczyć na nasz "firmowy" kubek + przypinkę.
50 zł miesięcznie
Drogi Przyjacielu/Droga Przyjaciółko, już od drugiej wpłaty prześlemy Ci nasz firmowy T-Shirt oraz możesz być pewna/pewny, że grono naszych ekspertów raz w miesiącu przyjdzie Ci z pomocą w problemach z administracją geodezyjną.
100 zł miesięcznie
NO STÓWKA TO JUŻ KONKRET. Obiecujemy wszystkie wymienione do tej pory prezenty, we wszystkich progach.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora #kawazmierniczym w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Organizujemy cotygodniowego (niedziela 10:00) live-a na trzech social media Facebook · YouTube · Instagram o wydarzeniach w Miernictwie i Geodezji. Piętnujemy państwowy geodezyjny system stworzony w PRL a działający do dziś. Tak jakby Konstytucja RP z 1997 w GEODEZJI NIE OBOWIĄZYWAŁA.

#KAWAZMIERNICZYM prowadzi cotygodniowe audycje na żywo zawsze w Niedziele i zawsze o godzinie 10:00. Spotkania prowadzimy od 16 maja 2020 r.

Pierwsze spotkanie było poświęcone konsultacjom nad projektem nowego rozporządzenia ws ewidencji gruntów i budynków oraz próbie tworzenia przez GIG zespołu bis, w sprawie ustawy o samorządzie zawodowym nie mierniczych tylko geodetów.

 

Cele Autora

SZTAB PRAWNY
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 680 zł brakuje
32%
Od 2014 r. Geodezja Polska została przepoczwarzona z zawodu inżynierskiego do zawodu gdzie sprawy techniczne są tylko tłem dla prawnych decyzji urzędników. Efekt zlecony przez Klienta już prawie od 8 lat nie zależy od Technika i Inżyniera, lecz od stanowiska prawnego urzędnika ze Starostwa, który nie musi posiadać nawet wykształcenia geodezyjnego, nie mówiąc już o uprawnieniach zawodowych. Dlatego aby pomóc Mierniczym* i Geodetom* chcemy powołać przy redakcji SZTAB PRAWNY gdzie za pieniądze z Patronite chcemy opłacać opinie i usługi radców prawnych i adwokatów, tak by można było nawiązać równą relację z administracją.
*Mierniczy - osoba wykonująca zawód zaufania publicznego w geodezji (np. rozgraniczenia).
*Geodeta - osoba wykonująca zawodowo wyłącznie czynności, które nie spełniają warunków zawodu zaufania publicznego (np. edycja map) oraz nie wymagają tzw. uprawnień zawodowych wystarczy wykształcenie geodezyjne.
WYPOSAŻENIE STUDIA + KOSZTY INTERNETOWE
  • 200 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Opłacenie abonamentów aplikacji StreamYard serwera domeny itp. Wyposażenie audio-video.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora #kawazmierniczym już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Katarzyna Rózga
Katarzyna Rózga
5 zł
Lukasz Zacharczuk
Lukasz Zacharczuk
50 zł
Dominik Rynek
Dominik Rynek
50 zł
Piotr Zygadło
Piotr Zygadło
25 zł
Anonimowy patron
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.