Avatar użytkownika

KetoReva.pl

1
patron
10 
miesięcznie
2 029 
łącznie
1
patron
10 zł 2 029 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękuję! Piątak to tyle, co kostka masła! To dla mnie wiele znaczy. Twoje wsparcie jest nieocenione! Obiecuję Ci za to wspaniały, maślany przepis:)
10 zł miesięcznie
Wow! Dyszka to już naprawdę dużo. Dziękuję za Twoje wsparcie i każdy grosik! Śmiało napisz jeśli chciał(a)byś, abym spróbowała wymyślić specjalnie dla Ciebie Twoje ulubione danie w wersji keto. Będę zachwycona mogąc się odwdzięczyć :)
20 zł miesięcznie
20 zł to koszt dwóch czekolad gorzkich 99%. A ja uwielbiam czekoladę! Dziękuję, zapraszam Cię za to na bloga po czekoladowe, niskowęglowodanowe przepisy jeśli i Ty ją lubisz :)
50 zł miesięcznie
Łau! Wielkie dzięki! 50zł to już kosmiczna kwota. Toż to cena jednej książki. Pozwól, że odwdzięczę się ebookami z bloga i projektami, które znajdziesz i pobierzesz ze strony: KetoReva.pl :) A ja lecę pisać kolejny artykuł/ebook specjalnie dla Ciebie!
100 zł miesięcznie
Stówka to ostatni próg. Jeśli zechciałe(a)ś wpłacić aż tyle to brak mi słów. Jesteś niesamowity, dziękuję! Odwdzięczę się swoją ciężką pracą:) Dodatkowo jeśli masz ochotę, żebym poruszyła specjalnie dla Ciebie wybrany temat na blogu - napisz do mnie koniecznie. Jeszcze raz dziękuję! :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora KetoReva.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Witaj!
Nazywam się Sabina i od kilku lat prowadzę bloga Ketoreva.pl. Jestem magistrem biotechnologii molekularnej oraz dietetykiem klinicznym. Moją pasją jest dieta ketogenna (stosuję od roku 2016) i zdrowie ludzkie. Jeśli chciał(a)byś mnie wesprzeć i wspomóc moją twórczość - dziękuję Ci:)

Dieta ketogenna to dieta niskowęglowodanowa imitująca stan leczniczego postu, której historia rozpoczęła się już około 500 roku p. n. e., gdy pojawiły się pierwsze wzmianki o stosowaniu postów w leczeniu napadów drgawkowych. KetoReva.pl to blog o diecie ketogennej założony w 2017 roku przez ówczesną studentkę kierunku biotechnologia, która poruszyła na nim wiele tematów: od kilku setek przepisów po artykuły naukowe, wskazówki i porady włącznie. Znajdziesz na nim także darmowe ebooki!

 

O autorce:

Z wykształcenia magister inżynier kierunku biotechnologia molekularna i biokataliza. Prowadziła badania z zakresu hodowli komórek nowotworowych. Aktualnie studentka dietetyki klinicznej oraz pisarka. W życiu prywatnym łączy wiele pasji razem: szkicuje, maluje, tworzy rękodzieło, czyta, pisze, fotografuje i trenuje, a także prowadzi współprace dietetyczne.

 

Cele Autora

Ebooki dla czytelników!
  • 400 zł miesięcznie
  • 390 zł brakuje
2%
Chciałabym sama wydawać (regularnie) ebooki dla Was, drodzy Czytelnicy. Pomożecie?:) Potrzebuję programu graficznego i dużooo wsparcia! Z Wami może się udać!
Nowy blog!
  • 800 zł miesięcznie
  • 790 zł brakuje
1%
Pierwszy cel - nowy blog, lepsza strona, łatwa w obsłudze - został zrealizowany. Dziękuję za Wasze wsparcie!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora KetoReva.pl już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Aleksandra Chudzian
Aleksandra Chudzian
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.