Avatar użytkownika

KetoReva.pl

1
patron
10 
miesięcznie
1 929 
łącznie
1
patron
10 zł 1 929 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękuję! Piątak to tyle, co kostka masła! To dla mnie wiele znaczy. Twoje wsparcie jest nieocenione! Obiecuję Ci za to wspaniały, maślany przepis:)
10 zł miesięcznie
Wow! Dyszka to już naprawdę dużo. Dziękuję za Twoje wsparcie i każdy grosik! Śmiało napisz jeśli chciał(a)byś, abym spróbowała wymyślić specjalnie dla Ciebie Twoje ulubione danie w wersji keto. Będę zachwycona mogąc się odwdzięczyć :)
20 zł miesięcznie
20 zł to koszt dwóch czekolad gorzkich 99%. A ja uwielbiam czekoladę! Dziękuję, zapraszam Cię za to na bloga po czekoladowe, niskowęglowodanowe przepisy jeśli i Ty ją lubisz :)
50 zł miesięcznie
Łau! Wielkie dzięki! 50zł to już kosmiczna kwota. Toż to cena jednej książki. Pozwól, że odwdzięczę się ebookami z bloga i projektami, które znajdziesz i pobierzesz ze strony: KetoReva.pl :) A ja lecę pisać kolejny artykuł/ebook specjalnie dla Ciebie!
100 zł miesięcznie
Stówka to ostatni próg. Jeśli zechciałe(a)ś wpłacić aż tyle to brak mi słów. Jesteś niesamowity, dziękuję! Odwdzięczę się swoją ciężką pracą:) Dodatkowo jeśli masz ochotę, żebym poruszyła specjalnie dla Ciebie wybrany temat na blogu - napisz do mnie koniecznie. Jeszcze raz dziękuję! :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora KetoReva.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Witaj!
Nazywam się Sabina i od kilku lat prowadzę bloga Ketoreva.pl. Jestem magistrem biotechnologii molekularnej oraz dietetykiem klinicznym. Moją pasją jest dieta ketogenna (stosuję od roku 2016) i zdrowie ludzkie. Jeśli chciał(a)byś mnie wesprzeć i wspomóc moją twórczość - dziękuję Ci:)

Dieta ketogenna to dieta niskowęglowodanowa imitująca stan leczniczego postu, której historia rozpoczęła się już około 500 roku p. n. e., gdy pojawiły się pierwsze wzmianki o stosowaniu postów w leczeniu napadów drgawkowych. KetoReva.pl to blog o diecie ketogennej założony w 2017 roku przez ówczesną studentkę kierunku biotechnologia, która poruszyła na nim wiele tematów: od kilku setek przepisów po artykuły naukowe, wskazówki i porady włącznie. Znajdziesz na nim także darmowe ebooki!

 

O autorce:

Z wykształcenia magister inżynier kierunku biotechnologia molekularna i biokataliza. Prowadziła badania z zakresu hodowli komórek nowotworowych. Aktualnie studentka dietetyki klinicznej oraz pisarka. W życiu prywatnym łączy wiele pasji razem: szkicuje, maluje, tworzy rękodzieło, czyta, pisze, fotografuje i trenuje, a także prowadzi współprace dietetyczne.

 

Cele Autora

Ebooki dla czytelników!
  • 400 zł miesięcznie
  • 390 zł brakuje
2%
Chciałabym sama wydawać (regularnie) ebooki dla Was, drodzy Czytelnicy. Pomożecie?:) Potrzebuję programu graficznego i dużooo wsparcia! Z Wami może się udać!
Nowy blog!
  • 800 zł miesięcznie
  • 790 zł brakuje
1%
Pierwszy cel - nowy blog, lepsza strona, łatwa w obsłudze - został zrealizowany. Dziękuję za Wasze wsparcie!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora KetoReva.pl już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Aleksandra Chudzian
Aleksandra Chudzian
10 zł
Marcin Damek
Marcin Damek
50 zł
Jakub Jatczak
Jakub Jatczak
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.