KetoReva.pl

W Patronite od 14.05.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1956

Liczba Patronów: 1700

Zostań Patronem
4 patronów
53 miesięcznie
1 076 łącznie
Witaj! Nazywam się Sabina i od kilku lat prowadzę bloga Ketoreva.pl. Jestem magistrem biotechnologii molekularnej oraz dietetykiem klinicznym. Moją pasją jest dieta ketogenna (stosuję od roku 2016) i zdrowie ludzkie. Jeśli chciał(a)byś mnie wesprzeć i wspomóc moją twórczość - dziękuję Ci:)

O Autorze

Dieta ketogenna to dieta niskowęglowodanowa imitująca stan leczniczego postu, której historia rozpoczęła się już około 500 roku p. n. e., gdy pojawiły się pierwsze wzmianki o stosowaniu postów w leczeniu napadów drgawkowych. KetoReva.pl to blog o diecie ketogennej założony w 2017 roku przez ówczesną studentkę kierunku biotechnologia, która poruszyła na nim wiele tematów: od kilku setek przepisów po artykuły naukowe, wskazówki i porady włącznie. Znajdziesz na nim także darmowe ebooki!

 

O autorce:

Z wykształcenia magister inżynier kierunku biotechnologia molekularna i biokataliza. Prowadziła badania z zakresu hodowli komórek nowotworowych. Aktualnie studentka dietetyki klinicznej oraz pisarka. W życiu prywatnym łączy wiele pasji razem: szkicuje, maluje, tworzy rękodzieło, czyta, pisze, fotografuje i trenuje, a także prowadzi współprace dietetyczne.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Izabela Drobnicka
Izabela Drobnicka
Próg: 20 zł
Aleksandra Chudzian
Aleksandra Chudzian
Próg: 10 zł
Jakub Jatczak
Jakub Jatczak
Próg: 20 zł
Michał Janicki
Michał Janicki
Próg: 3 zł