KetoReva.pl

W Patronite od 14.05.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1116

liczba Patronów: 911

6 patronów
80 zł miesięcznie
435 zł łącznie
Witaj! Nazywam się Sabina i od kilku lat prowadzę bloga Ketoreva.pl. Jestem magistrem biotechnologii, aktualnie doktorantką nauk biologicznych. Moją pasją jest dieta ketogenna i wszelkie sprawy związane z ludzkim zdrowiem. Jeśli chciał(a)byś mnie wesprzeć i wspomóc moją twórczość - będę wdzięczna!

O Autorze

Dieta ketogenna to dieta niskowęglowodanowa imitująca stan leczniczego postu, której historia rozpoczęła się już około 500 roku p. n. e., gdy pojawiły się pierwsze wzmianki o stosowaniu postów w leczeniu napadów drgawkowych. KetoReva.pl to blog o diecie ketogennej założony w 2017 roku przez ówczesną studentkę kierunku biotechnologia, która poruszyła na nim wiele tematów: od kilku setek przepisów po artykuły naukowe, wskazówki i porady włącznie. Znajdziesz na nim także darmowe ebooki!

O autorce:

Z wykształcenia magister inżynier kierunku biotechnologia molekularna i biokataliza. Prowadziła badania z zakresu hodowli komórek nowotworowych. Aktualnie doktorantka nauk biologicznych na Uniwersytecie Wrocławskim, gdzie prowadzi badania nad syntezą związków i modyfikacją białek wykorzystywanych w diagnostyce komórkowej. W życiu prywatnym łączy wiele pasji razem: szkicuje, maluje, tworzy rękodzieło, czyta, pisze, fotografuje i trenuje.

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!