W Patronite od 08.04.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie

Zbieramy Na Lepszy Sprzęt Do Nagrywania Filmów

14 000 zł

0%

osiągnięto

14 000 zł

brakuje

Hej!

Mam na imię Kuba. Od jakiegoś czasu, wraz z moją dziewczyną Nikolą, nagrywamy filmy na platformie YouTube na kanale KINGS TV.

( https://www.youtube.com/channel/UCZGaFBbs7dq5dgMt1mMOKEQ/videos?view_as=subscriber )

Poświęcamy temu wiele czasu i uwagi, staramy się, by treści tam zamieszczane były dla naszych Odbiorców interesujące i atrakcyjne. Ten kanał to nasz sposób na porozumiewanie się z Wami, na dyskusje i interakcje. A chcielibyśmy to robić na jak najwyższym poziomie i w dobrej jakości – tej graficznej i audio – tak, by Wam się miło spędzało z nami ten czas, gdy do nas zaglądacie. Aktualnie filmy nagrywamy smartfonem, więc co 5 minut musimy do niego podchodzić, włączać na nowo nagrywanie, a po kilku takich razach, żeby móc dalej nagrywać, trzeba zrzucić wszystkie nagrania na komputer, wyczyścić pamięć w telefonie i dopiero wtedy możemy powrócić do kolejnego nagrywania. Jest to bardzo uciążliwe i czasochłonne. Tracimy przy tym dużo czasu - moglibyśmy już kończyć jeden odcinek i spokojnie zaczynać drugi. Ale niestety z takim sprzętem nie da się tego szybciej zrobić. Podczas dostosowywania wysokości, na jakiej znajdować ma się telefon, jestem zmuszony tworzyć magiczne budowle (zastępują mi one statyw) z szafek, skarbonek, pudełek po butach i tego rodzaju rzeczy. Do oświetlenia otoczenia, w jakim nagrywamy, używamy jednego żyrandola, który znajduje się w pokoju i zwykłą lampę stojącą, dlatego musimy nagrywać w godzinach dziennych.

I stąd pomysł na zrzutkę!

Jako że jeszcze nie pracujemy i wciąż się uczymy, chcielibyśmy poprosić Was o pomoc w realizacji naszego marzenia, jakim jest uczynienie naszego kanału na YT bardziej profesjonalnym. Zbieramy na aparat, obiektyw, filtry, oświetlenie, mikrofony, statywy, karty pamięci i kilka innych potrzebnych akcesoriów do nagrywania. Przyda nam się każda złotówka, więc jeśli macie ochotę wesprzeć nasz rozwój będziemy bardzo wdzięczni za każdą pomoc.

Pozdrawiamy,

Nikola i Kuba

Pomysły

kingS TV

Subskrypcja Miesięczna

2 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

1 950 zł

brakuje

Witam

Znajdujesz się na stronie SUBSKRYPCYJNEJ, po prawej stronie znajdują się progi.
Jeśli zechcesz uczestniczyć w comiesięcznej pomocy wybierz jeden z progów z wybraną przez siebie kwotą.

Poniżej znajduje się mój CEL PROJEKTOWY, w którym opisałem moje zamiary i potrzeby.
Jeżeli Chciałbyś wesprzeć mój CEL PROJEKTOWY, zjedź na sam dół opisu CELU i kliknij "WESPRZYJ" -
wtedy automatycznie, zostaniesz przeniesiony na stronę z CELEM PROJEKTOWYM, gdzie po prawej stronie znajdują się również takie same progi jak na tej stronie - tylko, że kwota, którą przeznaczysz, trafi na CEL PROJEKTOWY.
Wybierz jeden z nich, który najbardziej do Ciebie przemawia i kliknij go, potem już będziesz miał wszystko napisane ?

Jeśli już jesteś PATRONEM to wiedz, że Twoja pomoc jest nam naprawdę niezbędna i jesteśmy Ci niezmiernie wdzięczni za pomoc i za to, że przyczyniasz się do rozwoju kanału ❤

Chciałbyś dowiedzieć się co nieco o nas? Wejdź w zakładkę "WIZYTÓWKA".

Zostań Patronem