Avatar użytkownika

kobietyiauta

0
patronów
0 
miesięcznie
495 
łącznie
0
patronów
0 zł 495 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Wybierz 5 zł
100 dostępnych miejsc
Dziękuję za docenienie mojej pracy:) Za to mogę na Facebooku promować jeden post przez kilka dni:) Bardzo doceniam to, że chcesz mnie wesprzeć. Trafisz do zamkniętej grupy na FB, gdzie umieszczę nowe posty przed premierą
10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
100 dostępnych miejsc
Dziękuję za docenienie mojej pracy. 10 zł to kwota za którą można promować post dłużej, lub zwiększyć grono odbiorców reklamy. Raz w miesiącu przyślę listę nowych postów na Twojego maila. Oczywiście trafisz również do zamkniętej grupy dla Patronów 🙂
25 zł miesięcznie
Wybierz 25 zł
5 dostępnych miejsc
Dziękuję za wsparcie taką kwotą. To kilka dni promowania całej strony na Facebooku. Poza dodaniem do zamkniętej grupy, listą nowych wpisów będziesz mogła porozmawiać ze mną przez telefon o motoryzacji.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
5 dostępnych miejsc
Dziękuję za wsparcie taką kwotą:) To 1/3 rocznej opłaty za utrzymanie strony Internetowej. W zamian oferuję nie tylko podziękowania na stronie i zamieszczenie Twoich zdjęć. Gotów jestem też pomóc przy zakupie lub sprzedaży konkretnego auta, tj przygotowanie dokumentów, opracowanie ogłoszenia. Podpowiem, jaki urząd odwiedzić, jakie formalności dopełnić. Oczywiście obowiązują wszystkie nagrody z niższych progów, więc także osobom, które wsparłyby mnie taką kwotą gwarantuję dostęp do grupy, maile z nowymi postami, możliwość rozmowy przez telefon

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora kobietyiauta w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Grupujemy Panie zajmujące się motoryzacją. Począwszy od Pań uczących się jeździć, skończywszy na tych, dla których auto jest drugim domem. Zwracamy uwagę na rzeczy, których większość kierowców nie dostrzega. Przekazujemy informację o zmianach w prawie, o akcjach policyjnych czy złej pogodzie.

Jestem twórcą Społeczności Kobiety i Auta.

Od dawna interesuję się motoryzacją. I tak któregoś dnia olśniło mnie, że nie ma takiego miejsca dla Pań, gdzie mogą porozmawiać o samochodach. A one nie zawsze chcą pytać panów. Nie zawsze też blisko nich znajdzie się jakaś osoba które może i chce pomóc. A prawda jest taka, że eksploatacja auta zawsze prędzej czy później jakiś problem zrodzi. I dlatego moją intencją było stworzenia miejsca pełnego przyjaznej atmosfery. Takiego, gdzie uzyska się możliwie pełną informację. Stąd jesteśmy poza Tweeterem w każdym liczącym się medium społecznościowym. Powstała też strona internetowa, na której docelowo nie tylko Panie znajdą kompletne informacje na temat użytkowania swojego samochodu. Począwszy od kursu prawa jazdy, aż do jazdy po autostradach, a nawet jazdy tirem ;)

Moje zdjecie

Nasze dokonania to aktualnie Strona na Facebooku, Grupa Kobiety i Auta. Mamy też 2 czaty Messengerowe: jeden lifestylowy, gdzie Panie, które poznały się na grupie mogą porozmawiać o wszystkim, drugi - czat SOS, gdzie można napisać w razie awarii czy kolizji z prośbą o pomoc.

W planach jest znaczne rozszerzenie danych na Stronie Internetowej. Przede wszystkim chciałbym tam mieć bazę ośrodków egzaminacyjnych wraz z danymi o autach egzaminacyjnych. W planach jest także zakup auta, które posłużyłoby także do robienia zdjęć na nasze kanały i przybliżenia Paniom tajników motoryzacji. Te, które nie mają dostępu do aut, mogłyby go wykorzystać do jazdy, aby nie tracić kontaktu z kierownicą. Jeżeli Społeczność rozwinęłaby się jeszcze bardziej, zaczęlibyśmy testować poszczególne modele aut.

Cele Autora

Promowanie strony na Facebooku
  • 50 zł miesięcznie
  • 50 zł brakuje
0%
Za 50 zł można wykupić promowanie strony w czasie każdego weekendu. To wtedy najbardziej aktywne są potencjalne użytkowniczki 🙂 A im nas więcej, tym więcej świadomych kierowczyń na drodze 🙂
Stałe promowanie strony
  • 100 zł miesięcznie
  • 100 zł brakuje
0%
100 zł w miesiącu wystarczy na regularne promowanie strony na FB🙂
Regularne filmiki i live'y
  • 500 zł miesięcznie
  • 500 zł brakuje
0%
Jezeli znajdą się Patroni, którzy łącznie wesprą mnie kwotą 500 zł w miesiącu, dwa razy w miesiącu zorganizuje lajv 🙂

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora kobietyiauta już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Natalia Cyl
Natalia Cyl
10 zł
Anonimowy patron
10 zł
Paulina Cysak
Paulina Cysak
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.