W Patronite od 16.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
495 łącznie
Grupujemy Panie zajmujące się motoryzacją. Począwszy od Pań uczących się jeździć, skończywszy na tych, dla których auto jest drugim domem. Zwracamy uwagę na rzeczy, których większość kierowców nie dostrzega. Przekazujemy informację o zmianach w prawie, o akcjach policyjnych czy złej pogodzie.

O Autorze

Jestem twórcą Społeczności Kobiety i Auta.

Od dawna interesuję się motoryzacją. I tak któregoś dnia olśniło mnie, że nie ma takiego miejsca dla Pań, gdzie mogą porozmawiać o samochodach. A one nie zawsze chcą pytać panów. Nie zawsze też blisko nich znajdzie się jakaś osoba które może i chce pomóc. A prawda jest taka, że eksploatacja auta zawsze prędzej czy później jakiś problem zrodzi. I dlatego moją intencją było stworzenia miejsca pełnego przyjaznej atmosfery. Takiego, gdzie uzyska się możliwie pełną informację. Stąd jesteśmy poza Tweeterem w każdym liczącym się medium społecznościowym. Powstała też strona internetowa, na której docelowo nie tylko Panie znajdą kompletne informacje na temat użytkowania swojego samochodu. Począwszy od kursu prawa jazdy, aż do jazdy po autostradach, a nawet jazdy tirem ;)

Moje zdjecie

Nasze dokonania to aktualnie Strona na Facebooku, Grupa Kobiety i Auta. Mamy też 2 czaty Messengerowe: jeden lifestylowy, gdzie Panie, które poznały się na grupie mogą porozmawiać o wszystkim, drugi - czat SOS, gdzie można napisać w razie awarii czy kolizji z prośbą o pomoc.

W planach jest znaczne rozszerzenie danych na Stronie Internetowej. Przede wszystkim chciałbym tam mieć bazę ośrodków egzaminacyjnych wraz z danymi o autach egzaminacyjnych. W planach jest także zakup auta, które posłużyłoby także do robienia zdjęć na nasze kanały i przybliżenia Paniom tajników motoryzacji. Te, które nie mają dostępu do aut, mogłyby go wykorzystać do jazdy, aby nie tracić kontaktu z kierownicą. Jeżeli Społeczność rozwinęłaby się jeszcze bardziej, zaczęlibyśmy testować poszczególne modele aut.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Natalia Cyl
Natalia Cyl
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Paulina Cysak
Paulina Cysak
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Marta Katarzyna
Marta Katarzyna
Próg: 10 zł
Anna Błaszczyk
Anna Błaszczyk
Próg: 10 zł