Paweł Kobylewski

W Patronite od 21.12.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1729

Liczba Patronów: 2219

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
100 miesięcznie
1 140 łącznie
Poezja, poezja, poezja...poza tym stosy wierszy i i piramidy słów... bycie w samym środku wyrazu, żonglowanie znakami, miksowanie sylab i głosek, jeszcze rym i rytm, znaki przystankowe, odrobina ciszy...

O Autorze

        Cześć, mam na imię Paweł ('84). Jako dziecko marzyłem, żeby zostać wielkim białym ninją albo przynajmniej okręgowym piłkarzem. Marzenia, marzeniami, tymczasem od ponad 18 lat gram na boisku w drużynie, co zwie się literaturą piękną. Jestem również tajnym agentem w służbie obłędnego języka, czyli mówiąc z  polskiego na nasze: piszę wiersze, jestem POETĄ.    Poezja dla mnie, to nie tylko hobby czy sposób spędzania wolnego czasu, to także sposób rozumienia i odczuwania rzeczywistości. Piszę wiersze od ponad 15 lat, i myślę, że ta przygoda nigdy się nie skończy. Moje stosunki z poezją układały się różnie, były chwile wielkich wynurzeń i ekspresji oraz chwile wytchnienia i spokoju, był czas buntu i złości oraz czas wycofania i złożenia broni… co by jednak się nie działo, prędzej czy później, wracałem na pole bitwy, chwytałem za pióro i pisałem, i wciąż piszę z okrzykiem na ustach DO DZIEŁA!!!
   Dotychczas, udało mi się wydać jeden arkusz poetycki pn. „Podróż w nieznane” (Bytomskie Centrum Kultury 2016). Moje wiersze ukazały się również w antologiach pokonkursowych: „Struna Orficka 2011-2015” (Ostrów Wielkopolski 2015), „Połów. Poetyckie Debiuty 2015-2016”(Biuro Literackie, Wrocław 2015), „Przewodnik po zaminowanym terenie 2” (Ośrodek Postaw Twórczych, Wrocław 2021), a także w różnych czasopismach literackich: Topos, Arterie, Fraza, Helikopter, Wydawnictwo J. 
  Ponadto jestem laureatem kilkunastu Ogólnopolskich Konkursów Poetyckich, m.in. im. R.M. Rilkego, im. K.K. Baczyńskiego, im. R. Wojaczka, im. M. Kajki, im. W. Bąka, im. S. Horaka.

PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ

     Moim marzeniem jest wydanie, w najbliższym czasie (tj. w roku 2023), książki poetyckiej, w której znajdą się wiersze mojego autorstwa oraz ilustracje wykonane przez grafika/graficzkę. Mam nadzieję, że uda mi się zebrać środki  na ten cel za pośrednictwem serwisu PATRONITE.PL
    Ponadto, chciałbym pisać wiersze i publikować je na stronie autorskiej www.kobylewski.pl., a także czytać innych poetów, rozmawiać z nimi i pisać na temat ich twórczości.

ZACHĘCAM CIĘ DO WSPARCI MOJEJ TWÓRCZOŚCI I ŻYCZĘ CI MNÓSTWA POEZJI:)

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Andrzej Grondziowski
Andrzej Grondziowski
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł