Kociołek Wiedźmy - Agnieszka Waszak

W Patronite od 20.04.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 801

liczba Patronów: 584

14 patronów
186 zł miesięcznie
1 108 zł łącznie

Ogień pod Kociołkiem

3 000 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

2 814 zł

brakuje

Od trzech prawie już lat mnóstwo czasu, który został mi darowany na tej Ziemi, przeznaczam na prowadzenie Kociołka Wiedźmy. Jeśli klimaty zielarskie, ekologiczne, słowiańskie i magiczne są bliskie również Twemu sercu - będę ogromnie wdzięczna za każdą wpłatę od Ciebie.

Comiesięczne wsparcie od Patronów w wysokości 3 000 zł pozwoli mi na swobodniejsze szerzenie wiedzy o ziołach. Dysponując taką kwotą, będę mogła z ogromną wdzięcznością dla Patronów poświęcić się tworzeniu wpisów na Facebooku, na Instagramie oraz na stronie www.kociolekwiedzmy.pl, by słać jak najwięcej informacji do jak najszerszego grona Wiedźm i Wiedźminów.

Będę mogła dzielić się z Wami moim doświadczeniem i pomysłami na wykorzystanie w życiu zmierzającym do samowystarczalności dziko rosnących roślin, roślin zwanych potocznie chwastami, ziół uprawnych, a także roślin ozdobnych z naszych ogrodów. A mogą one być pożywieniem, przyprawami, stosować je można w domowej kosmetyce, dla zachowania i przywracania zdrowia, dla przeżycia w dziczy, choćby ta dzicz miałaby być pobliską łąką lub lasem... I też czymś specjalnym się podzielę - wiedzą o ziołach magicznych, a także o znaczeniu ziół i świętych roślin w kulturze słowiańskiej.

Mikstura Mocy

5 000 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

4 814 zł

brakuje

Marzę o pisaniu książek o ziołach, takich właśnie w klimacie Kociołka Wiedźmy, w których podzielę się z Wami moją pasją, które będą wciągały, z których wiedza w magiczny sposób sama się zapamięta. Pracę nad kilkoma tytułami już rozpoczęłam, tuptają one już nóżkami z niecierpliwości, by do rąk Waszych mogły wreszcie trafić.

Comiesięczne wsparcie od Patronów w wysokości 5 000 zł umożliwi mi ich ukończenie, wymuskanie, przygotowanie do druku i eleganckie wydrukowanie.

W planach mam też uruchomienie kanału YouTube, gdzie wiedźmowe opowieści o ziołach swoim głosem i obrazem ruchomym przedstawiać Wam zamierzam.

Niech WIEDZA w świat szeroki idzie :)
Zostań Patronem