W Patronite od 10.11.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1315

Liczba Patronów: 1045

Zostań Patronem
Kup na prezent
10 patronów
194 miesięcznie
2 215 łącznie

Utrzymanie w peletonie

1 500 zł

miesięcznie

12%

osiągnięto

1 306 zł

brakuje

Ten wyścig to nie sprinterski klasyk, a raczej Grand Tour. Z racji braku stałych reklamodawców to kwota niezbędna, byśmy byli w stanie dalej funkcjonować. Gdy uda się ją osiągnąć, będziecie mogli być pewni, że nie damy się zgubić na żadnych "rantach" ani sektorach bruku. Będziemy przeć przed siebie i nie oglądać się na innych!

Atak na górską premię

2 500 zł

miesięcznie

7%

osiągnięto

2 306 zł

brakuje

Nie będziemy tylko statystami - zaczniemy harcować. Możecie spodziewać się, że nie tylko będziemy kontynuować to, co robiliśmy do tej pory, ale pójdziemy krok dalej - zainwestujemy w rozwój i dzięki temu poszerzymy zakres działania. Cykle wywiadów, felietonów, a może jakiś "gość specjalny"? Dzięki Wam stanie się to możliwe.

Koszulka "górala"

4 000 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

3 806 zł

brakuje

Nie pojawimy się na czołówkach mediów, bo... media to my. Możecie jednak być pewni, że zrobi się o nas naprawdę głośno!
Gdyby udało nam się zgromadzić taką kwotę, realnym stanie się inwestycja w sprzęt i zrobienie "kolejnego kroku", czyli powstanie kanału YouTube. Co na nim? Tego chętnie dowiemy się od Was, bo choć własnych pomysłów mamy masę - to dla Was przecież jesteśmy.

Skok po "generalkę"

6 000 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

5 806 zł

brakuje

Zgromadzenie takiej kwoty pozwoliłoby nam stworzenie tego, o czym od początku marzyliśmy - prawdziwej, kolarskiej redakcji, która mogłaby skupić sporą część swojej zawodowej aktywności na czysto dziennikarskiej pracy. Byłby to krok milowy, a jednocześnie - przyczółek do dalszego rozwoju. Dzięki temu nie byłyby dla nas problemem wyjazdy na wyścigi (nawet te zagraniczne!) i obsługa imprez, czy nawet wyjazdy na nagrania do ludzi z kolarskiego świata.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Piotr Grasza
Piotr Grasza
Próg: 21 zł
Adrian Todorczuk
Adrian Todorczuk
Próg: 21 zł
Jan Matuszny
Jan Matuszny
Próg: 50 zł
Dorota Pękalska
Dorota Pękalska
Próg: 14 zł
Szymon Kolorz
Szymon Kolorz
Próg: 5 zł