W Patronite od 10.11.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 868

Liczba Patronów: 724

Zostań Patronem
17 patronów
362 miesięcznie
362 łącznie

Utrzymanie w peletonie

1 500 zł

miesięcznie

24%

osiągnięto

1 138 zł

brakuje

Ten wyścig to nie sprinterski klasyk, a raczej Grand Tour. Z racji braku stałych reklamodawców to kwota niezbędna, byśmy byli w stanie dalej funkcjonować. Gdy uda się ją osiągnąć, będziecie mogli być pewni, że nie damy się zgubić na żadnych "rantach" ani sektorach bruku. Będziemy przeć przed siebie i nie oglądać się na innych!

Atak na górską premię

2 500 zł

miesięcznie

14%

osiągnięto

2 138 zł

brakuje

Nie będziemy tylko statystami - zaczniemy harcować. Możecie spodziewać się, że nie tylko będziemy kontynuować to, co robiliśmy do tej pory, ale pójdziemy krok dalej - zainwestujemy w rozwój i dzięki temu poszerzymy zakres działania. Cykle wywiadów, felietonów, a może jakiś "gość specjalny"? Dzięki Wam stanie się to możliwe.

Koszulka "górala"

4 000 zł

miesięcznie

9%

osiągnięto

3 638 zł

brakuje

Nie pojawimy się na czołówkach mediów, bo... media to my. Możecie jednak być pewni, że zrobi się o nas naprawdę głośno!
Gdyby udało nam się zgromadzić taką kwotę, realnym stanie się inwestycja w sprzęt i zrobienie "kolejnego kroku", czyli powstanie kanału YouTube. Co na nim? Tego chętnie dowiemy się od Was, bo choć własnych pomysłów mamy masę - to dla Was przecież jesteśmy.

Skok po "generalkę"

6 000 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

5 638 zł

brakuje

Zgromadzenie takiej kwoty pozwoliłoby nam stworzenie tego, o czym od początku marzyliśmy - prawdziwej, kolarskiej redakcji, która mogłaby skupić sporą część swojej zawodowej aktywności na czysto dziennikarskiej pracy. Byłby to krok milowy, a jednocześnie - przyczółek do dalszego rozwoju. Dzięki temu nie byłyby dla nas problemem wyjazdy na wyścigi (nawet te zagraniczne!) i obsługa imprez, czy nawet wyjazdy na nagrania do ludzi z kolarskiego świata.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Krzysztof Bienkiewicz
Krzysztof Bienkiewicz
Próg: 50 zł
Piotr Grasza
Piotr Grasza
Próg: 21 zł
Kacper Bednarek
Kacper Bednarek
Próg: 50 zł
Mateusz Zieliński
Mateusz Zieliński
Próg: 7 zł
Dawid Mikołajski
Dawid Mikołajski
Próg: 14 zł